3

TVP1, TVP Sport, aplikacja TVP Stream

0

I masz kolegę który też nie wie

0

Taaak... bardzo. =D a raczej jestem niecierpliwy

0

Czy tylko ja się nieswojo czuję czekając na mecz do północy? =)

0

Spoko, Spoko. Ale śmiesznie wyszło. =)

0

Lol. Dokładnie tak. =)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Aplikacja TVP Stream

5

Ma-sa-kra. Kto takie farmazony wymyśla

0

Mi wystarczy że zagra. =)

0

Sądzę że zagrają po 45 minut z Aleixem

0

Oraz aplikacja TVP Stream

0

O niego to nawet nie pytam. =) Odrealniony jak polscy politycy

0

Pies mu zjadł kabel od anteny - proste. =)

0

To jaką ty masz lodówkę?! Oddzielną na napoje? =D

3

Ktoś myśli jeszcze że odchodzi? =D

PS. Wiem, że tak i zostanę zaatakowany "Co?! Ma płakać?", albo "Cieszy się z hajsu, który dostanie", ale co tam!

0

Też się zastanawiam...

4

Aplikacja TVP Stream

0

To numery na USTour, a nie oficjalne na sezon

0

Kłamca!!!111!!!!111!!! zostaje!

=D
A jak będzie to się okaże

1

Bzdura! Neymar zostaje.

0

1

Aplikacja TVP Stream

1

Miejmy nadzieję że to przyszłość naszej lewej obrony

0

Nie mówię że to realne ale mogą mieć taki plan, czyli tak naprawdę go nie mieć =P

0

Chyba że jest zamysł takiego ustawienia już w tym sezonie (Dembele teraz nie do ruszenia):
Suarez
Coutinho - Messi (Dybala) - Dybala (Messi)

0

Też bym mu nie dał...

2

Nie o tobie mowa. Typowa nic nie wnosząca spina do mnie. =)

0

No było. =) Życzę Wiśle jak najlepiej. =D

0

Przeczytaj drugą część: "A z drugiej strony to może być dobrze ukartowana gra o podwyżkę..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?