FranciscoAlcacer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
Barcelona
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
TVP1, TVP Sport, aplikacja TVP Stream
0
I masz kolegę który też nie wie
0
Taaak... bardzo. =D a raczej jestem niecierpliwy
0
Czy tylko ja się nieswojo czuję czekając na mecz do północy? =)
0
Spoko, Spoko. Ale śmiesznie wyszło. =)
0
Lol. Dokładnie tak. =)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Aplikacja TVP Stream
5
Ma-sa-kra. Kto takie farmazony wymyśla
0
Mi wystarczy że zagra. =)
0
Sądzę że zagrają po 45 minut z Aleixem
0
Oraz aplikacja TVP Stream
0
O niego to nawet nie pytam. =) Odrealniony jak polscy politycy
0
Pies mu zjadł kabel od anteny - proste. =)
0
To jaką ty masz lodówkę?! Oddzielną na napoje? =D
3
Ktoś myśli jeszcze że odchodzi? =D
PS. Wiem, że tak i zostanę zaatakowany "Co?! Ma płakać?", albo "Cieszy się z hajsu, który dostanie", ale co tam!
0
Też się zastanawiam...
4
Aplikacja TVP Stream
0
To numery na USTour, a nie oficjalne na sezon
0
Kłamca!!!111!!!!111!!! zostaje!
=D
A jak będzie to się okaże
1
Bzdura! Neymar zostaje.
0
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5425092.html#comment-5425092
Podtrzymuję, no może Cou, a nie Seri. =D
1
Aplikacja TVP Stream
1
Miejmy nadzieję że to przyszłość naszej lewej obrony
0
Nie mówię że to realne ale mogą mieć taki plan, czyli tak naprawdę go nie mieć =P
0
Chyba że jest zamysł takiego ustawienia już w tym sezonie (Dembele teraz nie do ruszenia):
Suarez
Coutinho - Messi (Dybala) - Dybala (Messi)
0
Też bym mu nie dał...
2
Nie o tobie mowa. Typowa nic nie wnosząca spina do mnie. =)
0
No było. =) Życzę Wiśle jak najlepiej. =D
0
Przeczytaj drugą część: "A z drugiej strony to może być dobrze ukartowana gra o podwyżkę..."