0

Ja bym nie szanował? =D

0

Dzięki. Myślałem że jakieś inne. =/

0

Spokojnie! Ten pan też może grać na lewym skrzydle. http://www.sport.es/es/personajes/barca/alcacer/
=D

0

Link?

0

Takie grosze?

0

Pełna zgoda i dałbym zielone ale nie mogę. =) (mniej jak 30 dni konto)

0

Też wiedziałem że Ney odejdzie. Ale nie w taki sposób. Messi zakończy karierę w Europie, Suarez zawiesi buty na kółku. I Neymar odchodzi. Nie chce mi się wierzyć że całą karierę spędzi w Barçy... Ale jednak 2 dni przed pierwszym towarzyskim meczem, bez żadnych wcześniejszych sygnałów... no i PSG... KASA! Nic więcej

Edit: Może nie aż taki kuriozalny

0

Mówcie że to fake/nieśmieszny żart...

0

No no. Fajnie. =))

0

Mocarny sprzęcik. =) Zastosowania?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzięki. =) Do tego Galaxy S7, Sony RX100V i DJI Mavic Pro. A co zabawne jestem programistą. =D Ale lubię sobie coś sfotografować; również z powietrza.

0

Kolejny gamer. =D W co grasz?

0

Nice. =) Ja mam i7-7700K, 16GB RAM, 512GB SSD i GTX 1060 mini od Gigabyte. Przede wszystkim praca: grafika i obróbka wideo w 4K, ale też od czasu do czasu FIFA, albo GTA. Oprócz tego ultrabook od Asusa. UX410UA: i7-7500U, 16GB RAM, 256 GB SSD M.2

0

Wyczuwam gracza. =) W co pykasz?

0

Coś dla snobków. Pochwalcie się specką PeCeta/laptopa. =) Chętnie poczytam w ramach oderwania od Neya i sejmu. =P

0

Dlaczego?

0

O to tyle. A na treningu mówił że zostaje...

1

Neymar zostaje w Barcelonie. Ja Wam mówię. =)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?