FranciscoAlcacer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
Barcelona
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym nie szanował? =D
0
Dzięki. Myślałem że jakieś inne. =/
0
Spokojnie! Ten pan też może grać na lewym skrzydle. http://www.sport.es/es/personajes/barca/alcacer/
=D
0
Link?
0
Takie grosze?
0
Pełna zgoda i dałbym zielone ale nie mogę. =) (mniej jak 30 dni konto)
0
Też wiedziałem że Ney odejdzie. Ale nie w taki sposób. Messi zakończy karierę w Europie, Suarez zawiesi buty na kółku. I Neymar odchodzi. Nie chce mi się wierzyć że całą karierę spędzi w Barçy... Ale jednak 2 dni przed pierwszym towarzyskim meczem, bez żadnych wcześniejszych sygnałów... no i PSG... KASA! Nic więcej
Edit: Może nie aż taki kuriozalny
0
Mówcie że to fake/nieśmieszny żart...
0
No no. Fajnie. =))
0
Mocarny sprzęcik. =) Zastosowania?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki. =) Do tego Galaxy S7, Sony RX100V i DJI Mavic Pro. A co zabawne jestem programistą. =D Ale lubię sobie coś sfotografować; również z powietrza.
0
Kolejny gamer. =D W co grasz?
0
Nice. =) Ja mam i7-7700K, 16GB RAM, 512GB SSD i GTX 1060 mini od Gigabyte. Przede wszystkim praca: grafika i obróbka wideo w 4K, ale też od czasu do czasu FIFA, albo GTA. Oprócz tego ultrabook od Asusa. UX410UA: i7-7500U, 16GB RAM, 256 GB SSD M.2
0
Wyczuwam gracza. =) W co pykasz?
0
Coś dla snobków. Pochwalcie się specką PeCeta/laptopa. =) Chętnie poczytam w ramach oderwania od Neya i sejmu. =P
0
Dlaczego?
0
O to tyle. A na treningu mówił że zostaje...
1
Neymar zostaje w Barcelonie. Ja Wam mówię. =)