FranciscoAlcacer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
Barcelona
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem, dlatego sobie głośno myślę i NIKT nie musi się z tym zgadzać. =)
3
Neymar zagra i zostanie. =)
2
Dobrze że jest opcja "ignoruj" na tej stronie, bo mi niektórzy ciśnienie podnoszą. Szkoda tylko że dalej dostajemy powiadomienia o ich odpowiedziach na nasz komentarz... =/
2
No jest jego agentem (ojcem), łakomym na kasę. Skąd wiesz, że już wstępnie czegoś z PSG nie załatwił za plecami Neymara? Nie wiesz. A z drugiej strony to może być dobrze ukartowana gra o podwyżkę
0
I dodaj że liczysz że Barça kupi Verrattiego. =D Powrót do europejskich pucharów wcale nie jest łatwą sprawą dla Wisły
7
A może sprawa wygląda tak, że Neymar Sr coś nakombinował i teraz Neymar Jr ma problem jak się z tego wycofać. Albo poprostu go to bawi... =)
0
Spoko. =)
0
Ter Stegen nie poleciał do USA
0
Jeszcze to odszczekasz jak zdobędziemy tryplet. =D
0
W tym okienku nie
8
Kupujemy pomocnika, a Neymar zostaje. =)
6
Neymar zostanie. =)
1
Jak patrzę na kluby którym kibicujesz to nawet nie chce mi się wdawać w dyskusje. [*]
0
Cillessen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Rakitić - Busquets - Iniesta
Messi - Suarez - Neymar
A tak na serio to wątpię i myślę że zagra Denis, Vidal, Aleña i może Paco.
0
=D
9
Dzięki! Przez twój post senso wyłapał bana - marny troll
0
A kto z Juve dobrze wyglądał w finale, he?
0
Zapomniałeś dodać że jest przereklamowany...
0
Była to pewnego rodzaju przenośnia. =V
1
Porownanie rodem z F1. Chyba lepiej być drugim kierowcą Ferrari, niż być "liderem" Haasa. =)
0
A czy on coś mówił? Ja nie słyszałem...
16
Tak, tak. Jeszcze Messi na mecz z Juve taktykę ustali...
0
Takie jest moje zdanie. Nigdy jeszcze w tak, co by nie mówić, ważnej sprawie co 5 minut nie było sprzecznych komunikatów. Dlatego poczekajmy na stanowisko Neymara/koniec okienka. Ale oczywiście nikomu nic nie zabraniam, tylko rekomenduję wszystkim odpoczynek od P$G
1
I przykrywką medialną dla Alexisa
0
No ale transmisja zacznie się dziś. =))
4
Powinni banować za każdy post o transferze Neymara... kilka wpisów niżej że już we wtorek powiedział że zostaje... można oszalec. PS. Nie bierz sobie tego personalnie
4
Coś z rybą chyba...
0
Ja wiem że uważasz że odejdzie i chcesz go sobie obrzydzić, ale bez przesady
0
Połowa użytkowników tej strony powinna to sobie nad łóżkiem powiesić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika