0

No nie wiem, dlatego sobie głośno myślę i NIKT nie musi się z tym zgadzać. =)

3

Neymar zagra i zostanie. =)

2

Dobrze że jest opcja "ignoruj" na tej stronie, bo mi niektórzy ciśnienie podnoszą. Szkoda tylko że dalej dostajemy powiadomienia o ich odpowiedziach na nasz komentarz... =/

2

No jest jego agentem (ojcem), łakomym na kasę. Skąd wiesz, że już wstępnie czegoś z PSG nie załatwił za plecami Neymara? Nie wiesz. A z drugiej strony to może być dobrze ukartowana gra o podwyżkę

0

I dodaj że liczysz że Barça kupi Verrattiego. =D Powrót do europejskich pucharów wcale nie jest łatwą sprawą dla Wisły

7

A może sprawa wygląda tak, że Neymar Sr coś nakombinował i teraz Neymar Jr ma problem jak się z tego wycofać. Albo poprostu go to bawi... =)

0

Spoko. =)

0

Ter Stegen nie poleciał do USA

0

Jeszcze to odszczekasz jak zdobędziemy tryplet. =D

0

W tym okienku nie

8

Kupujemy pomocnika, a Neymar zostaje. =)

6

Neymar zostanie. =)

1

Jak patrzę na kluby którym kibicujesz to nawet nie chce mi się wdawać w dyskusje. [*]

0

Cillessen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Rakitić - Busquets - Iniesta
Messi - Suarez - Neymar

A tak na serio to wątpię i myślę że zagra Denis, Vidal, Aleña i może Paco.

0

=D

9

Dzięki! Przez twój post senso wyłapał bana - marny troll

0

A kto z Juve dobrze wyglądał w finale, he?

0

Zapomniałeś dodać że jest przereklamowany...

0

Była to pewnego rodzaju przenośnia. =V

1

Porownanie rodem z F1. Chyba lepiej być drugim kierowcą Ferrari, niż być "liderem" Haasa. =)

0

A czy on coś mówił? Ja nie słyszałem...

16

Tak, tak. Jeszcze Messi na mecz z Juve taktykę ustali...

0

Takie jest moje zdanie. Nigdy jeszcze w tak, co by nie mówić, ważnej sprawie co 5 minut nie było sprzecznych komunikatów. Dlatego poczekajmy na stanowisko Neymara/koniec okienka. Ale oczywiście nikomu nic nie zabraniam, tylko rekomenduję wszystkim odpoczynek od P$G

1

I przykrywką medialną dla Alexisa

0

No ale transmisja zacznie się dziś. =))

4

Powinni banować za każdy post o transferze Neymara... kilka wpisów niżej że już we wtorek powiedział że zostaje... można oszalec. PS. Nie bierz sobie tego personalnie

4

Coś z rybą chyba...

0

Ja wiem że uważasz że odejdzie i chcesz go sobie obrzydzić, ale bez przesady

0

Połowa użytkowników tej strony powinna to sobie nad łóżkiem powiesić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?