0

No żeby nie płakał że o 23 w niedzielę TV włączy. =)

0

Taaa... Dybala na LS... na 100%. Tam to by go Jaś Fasola nawet nie wystawił

0

Nie.

0

Chciałbym żebyś miała rację, ale każdy (poza Masipem) chce grać jak najwięcej

0

Możliwe...

1

FCBarcelona.com

0

*w sobotę.

0

Na 100% i myślę że Jasper może pomyśleć o odejściu po przyszłym sezonie. Mówił że chce grać więcej, a jak nie to zrewiduje swoje plany

1

1. Iniesta
2. Messi
3. Sergio
4. Mascherano

0

Haha =) Ale dobre i to; od czegoś trzeba zacząć

0

Yo creo.

0

Fajna, fajna =) Twojej roboty? =D

5

Sergio! Ratujesz serce mojego ojca! =) złoty człowiek

0

#Barça Captain? Czy ja o czymś nie wiem... 3 kapitan, tak?

0

Ja też. 30 minut pisania kodu - La Rambla - 30 minut pisania kodu - La Rambla. xD Pracuje nieefektywnie przez to durne P$G

0

Popieram! A zielonego dać nie mogę (

0

TVP Stream.

3

Mówiłem!
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!

Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Neymar, Neymar, Neyyyyymar!

0

Mam podobnie

0

Ja 31 lipca... =))

0

No i fajnie. =))

2

Aplikacja TVP

0

Nice. =))

0

No i pikno. Tak jak mówiłem =))

0

No dokładnie!

0

Suarez
Coutinho - Messi(Dybala) - Dybala(Messi)
Sergio - Sergi
Alba - Umtiti - Pique - Semedo
Ter Stegen

0

To wiemy wszyscy. =)

1

Kto bogatemu zabroni... walczą o wyjście z grupy LM

0

Ale po co?!

0

Dokładnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?