FranciscoAlcacer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
Barcelona
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No żeby nie płakał że o 23 w niedzielę TV włączy. =)
0
Taaa... Dybala na LS... na 100%. Tam to by go Jaś Fasola nawet nie wystawił
0
Nie.
0
Chciałbym żebyś miała rację, ale każdy (poza Masipem) chce grać jak najwięcej
0
Możliwe...
1
FCBarcelona.com
0
*w sobotę.
0
Na 100% i myślę że Jasper może pomyśleć o odejściu po przyszłym sezonie. Mówił że chce grać więcej, a jak nie to zrewiduje swoje plany
1
1. Iniesta
2. Messi
3. Sergio
4. Mascherano
0
Haha =) Ale dobre i to; od czegoś trzeba zacząć
0
Yo creo.
0
Fajna, fajna =) Twojej roboty? =D
5
Sergio! Ratujesz serce mojego ojca! =) złoty człowiek
0
#Barça Captain? Czy ja o czymś nie wiem... 3 kapitan, tak?
0
Ja też. 30 minut pisania kodu - La Rambla - 30 minut pisania kodu - La Rambla. xD Pracuje nieefektywnie przez to durne P$G
0
Popieram! A zielonego dać nie mogę (
0
TVP Stream.
3
Mówiłem!
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!
Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Neymar, Neymar, Neyyyyymar!
0
Mam podobnie
0
Ja 31 lipca... =))
0
No i fajnie. =))
2
Aplikacja TVP
0
Nice. =))
0
No i pikno. Tak jak mówiłem =))
0
No dokładnie!
0
Suarez
Coutinho - Messi(Dybala) - Dybala(Messi)
Sergio - Sergi
Alba - Umtiti - Pique - Semedo
Ter Stegen
0
To wiemy wszyscy. =)
1
Kto bogatemu zabroni... walczą o wyjście z grupy LM
0
Ale po co?!
0
Dokładnie...