6

@chavez szacuneczek dla Cristiano tutaj, zważając dodatkowo na to, jak toporny futbol grało wtedy Atletico.

1

@Jakchcesz mam nadzieję, że napiłeś się piwa i przeszło.

1

@esem91 to zależy

2

@A4ron pod warunkiem, że ten Twój posiłek dostarcza Ci odpowiedniej ilości energii i wartości odżywczych, a Ty, jak i Twoje jelita nie protestują, za dnia masz energię, a po posiłku nie czujesz się nadmiernie ociężały czy senny, to możesz spokojnie tak jeść. Taki protokół nazywa się OMAD.

Dla większości nie będzie to dobre rozwiązanie ze względu na osobiste preferencje, ale jeśli jesteś zdrowy i Ci to odpowiada, nie ma przeciwwskazań. Tylko mam nadzieję, że sam posiłek wygląda rozsądnie :) Czysto hipotetycznie może to nawet nieść pewne korzyści, ale to już dzielenie włosa na czworo.

1

@Bocheno1 punkty 8 i 9 - genialne :D

1

@Rastafarnianin ależ te oczy wilka nadają mu złowrogiej aury :)

0

@Witekk10 Vini na wszystkich pięciu miejscach.

2

@Luciano99 jak dalej w tym klubie będzie się działo takie El Dorado, to sześciopak zacznie być codziennością, więc długoterminowo wybieram opcję nr 2.

1

@Antimadridista~ na razie to się cieszymy, że przelew dotarł, chyba, że coś mnie ominęło :D

1

@Krzysztof1987 z klapkami mam totalny luz. Ja sam często ściągam buty do siadów czy ciągów, ale w gołych stopach to już dla mnie lekka przesada.

Warto też zauważyć, że czysta skarpeta raczej jest bardziej higieniczna niż buty, których nie pierze/myje się co trening, a w których chociażby stajesz przed pisuarem w szatni, pod którym podłoga nie jest sterylnie czysta ;)

1

@Tomaszekkkkk ja używam przez ostatnie miesiące praktycznie codziennie i może 3-4 razy miałem taki problem, że przez parę-paręnaście minut nie chciało mi generować odpowiedzi, wyskakiwał błąd.

Ale obecnie mi działa.

1

@pride1899 planszówek mają mnóstwo, wystarczy :D
@Comentateiro ja niestety nigdy takich książek nie czytałem, więc nawet jakichś dobrych autorów nie kojarzę, a na research nie było czasu.

1

Orientujecie się, jakie książki są teraz popularne wśród nastolatek? Obyczajowe, przygodowe itp. Oczywiście coś w miarę wartościowego.
Muszę jeszcze dziś znaleźć prezent dla siostrzenicy pod choinkę, a co roku coraz trudniej wymyślić coś sensownego :)

1

@KamQiX zgadzam się. Wydaje mi się jednak, że nie zaszły by jakieś baaardzo znaczące zmiany ;)

1

@BulaKG 4-5, a chciałbym czytać min. 1 na miesiąc, więc to do poprawy za rok :D

0

@tomek8756 jak 5 minut to nie, ale jak zdarzy mi się spóźnić trochę więcej, to zazwyczaj, jeśli mam możliwość, zostaję tą chwilkę dłużej.

0

@Deeespacito każdy rabin Ci powie, że w ch**a cięcie, też zajęcie ;)

0

@wawrzyn1 trzeba się rozliczać.

0

@Nightraider ja się zgodzę, że sam deficyt nie mówi o tym, jak zarządza się finansami publicznymi. Natomiast tym budżetem dalej trzeba dysponować rozsądnie. Czy tak jest, nie wiem.

1

@mordini123 Rzeczywiście, kompletnie pomieszałem. Nie transmitowali :)

1

@mordini123 Klubowe Mistrzostwa Świata? Mocny zjazd, jak na kogoś, kto transmitował Puchar Gampera.

0

@LukaszFan to prawda, ale lepszego obecnie nie znajdziemy w żadnym klubie.

1

@Muszynianka można udawać, że nie dostało się telefonu. Ale tylko pod warunkiem, że jest się takim baranem, jak ten kurier, pozdrawiam!

1

Fajnie jest mieć znów w Barcelonie po latach najlepszy atak na świecie :)

7

@matirix20 moim zdaniem biorąc pod uwagę ten sezon, to jest top 1.

0

@Criss18Barca mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył tym wywiadem, ale nie koniecznie w kontekście jego poglądów i wizji politycznej.

0

@Pedri16Future jasne, że nie ma co próbować ich zatrzymać.
Ba, ja dalej zastanawiam się, po co oni w ogóle wygrywali z tym Realem? ;)

0

@Satim od 2009, miałem 10 lat.

0

@tomek8756 zgadzam się z Andrzejem w tej sprawie, ale nie ma co mówić - sami są sobie winni. Sami postawili podwaliny pod dzisiejszą patową sytuację w tym kraju.

0

@mordini123 o proszę, nawet nie wiedziałem. No to już tylko Premier League pozostaje niewiadomą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?