0

@Kacper1432 pewnie właśnie dlatego wybrali taki moment

0

@derlysy1979 z tego co się orientuję to bardziej jednak ci rolnicy ;)

0

@Coutinho007 myslac na chlodno, moglo byc gorzej ;)

0

@inFLAMES obie opcje dość kiepskie :)

0

hahah sprawdzałem sobie strone wczoraj rano, depay i garcia doklepani, tylko niby mamy kogos sprzedac... wchodze sobie dzis nad ranem przed snem i nie wiem czy to ja za dlugo pilem czy tu sie wlasnie odwalil taki cyrk, ze rafinhe oddalismy za 3mln zmiennych do PARYZA, a todibo poszedl na wypozyczenie i zostalismy z Araujo i Umtitim na rezerwie i prawdopodbnie na obu Francuzach nigdy juz nie zarobimy centa?

2

@inFLAMES To żart prawda?

0

@Culé10 Z tego co mi się rzuciło w oczy to Puig w pressingu i odbiorze radzi sobie bardzo dobrze, może nie widać u niego przechwytów ale wolałbym jego niż Busiego w pierwszej jedenastce.

1

@Pogba Przede wszystkim musi nie mieć wstydu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?