FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Ciekawe jak to wyjdzie, jeśli Moriba stanie na wysokości zadania to wtedy ewentualny transfer Wijnalduma jest zbędny, jeśli jednak to jeszcze nie czas Ilaixa to jednak przydał by się nam taki box-to-box jak Holender. Tym bardziej, że nie licząc Moriby w kadrze mamy tak na prawdę 3 pomocników, którzy są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom, z czego Busi jest dość nieregularny (ostatnio dość długo trzyma poziom, oby tak zostało) i nie zostało mu już wiele sezonów gry na tym poziomie. Jak dla mnie transfer Wijnalduma nie jest konieczny ale jednak jestem za.
1
@Coutinho007 akurat w jego przypadku myślę, że mało kto się spodziewał, że po transferze będzie tak genialny. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że gdyby nie ten Pan i jego transfer to United dalej grałoby padakę jak przez ostatnią dekadę.
1
@JimMorrisonFCB pomyliłeś patusów chłopie
1
@Bocheno1 Może to i lepiej :)
1
@masq amen. Pięknie powiedziane, smacznego jajeczka.
0
@Pawel13sz może mówił o Odegaardzie?
3
A na lajfach dzisiaj o 21:30 finał Pucharu Hiszpanii... podobno Sociedad gra z Bilbao, także z dubletu nici ;)
0
@Rastafarnianin mam tak samo jak on ;)
1
@AmigoBlancos Widzisz, to że nie robiłeś testu nie znaczy, że wynik na Ciebie już nie czeka ;)
1
@Pawel13sz Teraz trzeba będzie opchnąć Big Sama.
1
@Emhyr Barca B 17/18, w poprzednich latach jeszcze Athletic i Villareal na pewno. Castilla też grała w Segunda dobre 7-8 lat temu.
3
@eXi i oczywiście czytać. Konto też mu wyzerowali ;)
0
@Messiah10 Przestań wciągać te kreski ;)
4
@Czeresniafcb Bo grasz z Cristiano.
0
no brawo Koguciki
0
@Bruttal przez chwile myślałem, że piszesz o Andrzeju. Oczywiście odnośnie prezedenta.
3
@Herbert Bawią się w nas, u nas 1. liga to druga, 2. to trzecia... to u nich pierwsza, druga, pierwsza, druga :)
4
@bbartekfcb Niech tak myślą, będzie bardziej bolało :)
1
@ricardo0705 Vini < Trincao < Rodrygo
0
@CZAJUN_119 Raczej nie zostaniemy z samymi prawonożnymi stoperami.
1
@Firestone Zgadzam się, myślę że napastnik grający bliżej lewej strony to idealna pozycja dla Ansu, mam nadzieję tylko, że zachowa skuteczność po powrocie. Natomiast Bembelcio to świetny skrzydłowy, ale tylko skrzydłowy i co wszyscy wiedzą - potrzebujący miejsca.
1
@AmigoBlancos Myślę, że po pierwszym meczu jednak dadzą radę, nawet jakby Marcelo wystawili :)
1
@Firestone Myślę, że z dwójką Fati-Messi atak też wyglądał by jeszcze lepiej. Wtedy zmieniając jednego z obrońców na Dembele moglibyśmy przechodzić w 4-3-3 z Fatim i Dembele na skrzydłach, co też wydaje się dobrym rozwiązaniem.
0
@Dior Tore Andre Flo czy Erling Haaland?
1
@BarcaInfo mistrzostwo
6
@Encore Zapomnieliście o Griezmannie i Edenie ;)
0
@Rastafarnianin Też mi się wydaje, że ta róża znalazła się na obrazie nie przypadkowo. Jak wspominali poprzednicy, wspaniały obraz.
0
Kac po wyborach... albo Te dni :)
0
@nieprzysiadalnosc Inne bóstwa można obrażać - w końcu mamy wolność słowa :D
0
@Worny Już widzę te dyskusje na La Rambla przez następne 10 lat czy Mingueza się nadaje czy nie :)