0

@Transu96 ja tam bieli nigdzie nie widzę, ale spierać się nie będę. Fakt, błękitna by bardziej pasowała.

15

@Foton Ze skrajności w skrajność, tak jak lubi nasze tępe społeczeństwo.

0

@Transu96 to jest białe? :)

0

@Adamski69 zdrowie Starej Damy!

0

@Khardan Pandemia jest faktem ale działań obecnego "rządu" trudno nie nazwać zabawą, do tego raczej niebezpieczną zabawą.

1

@BarcaInfo Szkoda, kawał dobrej roboty. Szacunek :)

0

@Bobo25 Jak sobie przestawisz na najszybszą to też ci korona z głowy nie spadnie, a jak część nawet z lenistwa tego nie zrobi i pojedzie najekologiczniejszą, to zawsze będzie jakiś pożytek moim zdaniem :)

1

@Progressive Odcięło mu prąd w meczu z nami i powiedział Albie, że na ulicy by już nie żył.

3

@AV0CAD0 No i zauważmy, że tam duża część zwykłych obywateli też ma broń, co policja też musi czasem z góry założyć. A do gościa z klamką nie będą przecież podbiegać żeby go spałować.

0

@puyol_presidend5 Oczywiście, że nie powinien zostać ukarany. Nie wiem czy mógł zrobić więcej, może nie musiał jej zastrzelić (nie znam sytuacji) ale jeżeli dziewczyna groziła nożem koleżance to o żadnych konsekwencjach nie może być mowy, niech się rozlicza z własnym sumieniem. Bez względu na to czy była opcja zachowania się inaczej uratował drugiemu człowiekowi życie.

0

@LuisSalvano Faktycznie, masz rację.

1

@RobiS ten jaki prorok :D

0

@Image uznam to za komplement xd

0

@LuisSalvano skąd takie informacje?

5

@IronSanHybrid I będzie pokazywał kciukiem w górę albo w dół jak Cezar?

1

Wyobraźcie sobie to sędziowanie w superlidze, biorąc pod uwagę, że Perez jest prezesem :)

5

ale że Getafe się nie podłożyło :D

2

@amanter Nie każdy, tylko plebs :)

0

@Rastafarnianin Ledwo była sesja a tu już za rogiem następna się czai

0

@MatiFCB2000 i czterema Busquetsami w pomocy

1

@ElKamil Może następnym razem ;)

0

@Rust_Cohle Nie wiem dlaczego ale pomyślałem o scenie jak z amerykańskich kreskówek dla starszych, i wyobraziłem sobie jak jakaś Pani rozchyla nogi, a tam... Morawiecki.

0

@Mamm0nFanNumberOne Owszem, w każdy piątek o 16.

2

@Ascend w wodzie też się ludzie topią, zlikwidować wodę!

0

@l0Messini wydrapał jak esperal

2

@baczmus jak żywe :)

2

@MesQueUnClub_87 Bo z ławki widać lepjej niż z trybun, musi popatrzeć jeszcze trochę z bliska ;)

@snake99 ale przecież już pokazał przed kontuzją, że sobie radzi, śmiem twierdzić, że najlepiej z naszych wszystkich stoperów, no ale to było przed kontuzją. Tak czy siak moim zdaniem również powinien zagrać.

1

A gdyby tak Mbappe trafił do Barcy, a Haaland do Realu... myślę, że biorąc pod uwagę profile obu graczy to wszystkim by to wyszło na dobre, ciekawa perspektywa. Oczywiście biorąc pod uwagę charaktery obu graczy wolałbym Erlinga ale Kylian bardziej do mnie przemawia piłkarsko.

0

@msmsms Ja też myślę, że te dwie kadry mogą namieszać, szczególnie Włosi.

0

@BrzydkiAS zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?