1

@VamosRakieta Genialne :)

2

@Barca1992 Ja mam wrażenie że jakby podzielić kwotę emerytur na 2 i rozdawać co 2 tygodnie to ludzie by myśleli że dostają 2x więcej.

1

@Rastafarnianin W końcu coś wesołego w ten smutny jak nie powiem co poranek :)

2

@PIETREKs Stary, ja póki nie przeczytałem Twojego postu nie wiedziałem o takiej opcji. Dzięki.

2

@Jakchcesz może nie pamiętasz, że było jeszcze gorzej ;)

4

@Nano22 Jak dla mnie to słabo to brzmi przez sytuację w naszym kraju :)

0

@kuz Podobno Bartomeu aresztowali i od razu wsypał swoich współpracowników - Josepa i Marię, która jednak ma wyjść za kaucją. [potwierdzone info]

0

@cules100pro W Alior Banku jest spoko promocja przy koncie służbowym, do 1500zł premii za założenie, będzie do transferów. A na tamtych rachunkach na pewno mamy debet ;)

3

@BarcaInfo Bardzo mnie ciekawi jak nowy zarząd poradzi sobie w pierwszym okienku, głównie chodzi mi o sprzedaż.

0

@Derean Gdyby Lenglet grał tak jak w tamtym sezonie i mielibyśmy zdrowego Araujo to pewnie wyglądało by to świetnie.

1

@Jakchcesz Będziesz mnie uczył, proszę?

0

@arkasath Busquets pewnie też tęskni za tamtymi treningami :)

0

@Rastafarnianin Zastanawiają mnie te skrzyżowane ręce poniżej oblicza kobiety. Ewidentnie nie są to ręce dwojga kochanków ukazanych na obrazie, są skrzyżowane, więc może jest to symbol więzi, a może uwięzienia? ;)

2

@Mojzesz9 Wypełnione, życzę powodzenia z pracą i obroną. Uważam, że jeżeli chodzi o środowisko pseudokibiców to dużym problemem jest to, że grupy te często nie wykazują żadnego zainteresowania samą piłką nożną, a działają tylko pod szyldem fanklubu. Natomiast więcej wspólnego mają z praniem się po mordach i robieniu interesów. Fanatycy to spoko sprawa, ale nie ćwierćinteligentne dzikusy jak u nas.

0

@Rastafarnianin Toż to Marc Cucurella, zapewne uchwycony w momencie oglądania jednego z występów Firpo ;)

0

@patry295 Może wymiana za Luisa?

0

@Rastafarnianin chociaż tyle :)

2

@Zoker a dbałość o ich stan przez ludzi to druga sprawa. Ludzie latają po kilka dni w mokrych maseczkach, często właśnie takich przepuszczających i tak większość zarazków, robiąc sobie dużą krzywdę.

2

@Rastafarnianin Super seria, cieszę się że na nią trafiłem, budzi się we mnie jakieś skrywane zainteresowanie obrazami :)
Dzięki, dobra robota. Sam malujesz?

1

@Kgorecki2500 Oczywiście jak wysyłkę opłacą, nie? ;)

5

@barteggg08 właśnie tak sobie myślałem, co by się stało jak byśmy grali z nimi w PK (z l'Hospitalet). Stawiał bym na męczarnie przez 120 minut i wygraną w karnych na farcie.

1

@Rastafarnianin dziękuję za oznaczenie.

Widzę na tym obrazie związane ręce jak u naszego trenejro.

0

@Keson Przeczytał na La Rambli, że go tu nie chcecie i się obraził.

0

@Ratamahatta Zdecydowanie musimy zostawić Dembele, a i Lengleta bym jeszcze nie skreślał, choć ciężko już myśleć o nim jak o filarze naszej defensywy. Gdybyśmy zaklepali Garcie i sprzedali Umtitiego to nie wyglądało by to źle moim zdaniem. Garcia+Araujo i Lenglet oraz Mingueza na zmianę. Busquets może jeszcze zostać na jeden sezon ale jako zmiennik dla jakiegoś solidnego pivota. De Jonga jednak widzę wyżej, więc przydało by się kogoś pozyskać albo sprawdzić dobrze Moribę.

0

@JordiElNino A ja im życzę żeby grali w LM jak najdłużej, my musimy się skupić na lidze i lepiej jak nasz bezpośredni rywal o 2 miejsce będzie musiał rotować składem przez udział w innych rozgrywkach.

Edit: ups.. myślałem, że piszesz o Realu, mój błąd.

0

@LeoMessi1994 być może, coraz młodszy też nie jest.

0

@LeoMessi1994 Mówiąc inaczej, Umtiti jest znacznie szybszy niż Busi, ale konsekwentnie przyjmuje jego dynamikę xd

0

@dawinho80 Obejrzyj jeszcze kilka lat wstecz i zobaczysz że błędy w obronie są te same, tylko częstotliwość większa. Za to atak - o zgrozo. Kiedyś naszym problemem było to że chcieliśmy wchodzić z piłką do bramki. Mimo tego chyba i tak zdobywaliśmy więcej bramek zza pola, choć tu powołuję się na intuicję (mamy zadanie dla dociekliwych). Teraz często nawet przy otwartej grze mamy problem ze stwarzaniem sytuacji, choć ewidentnie u Koemana widać w tym aspekcie ogromną poprawę względem poprzedników. Nie budzimy już takiego strachu wśród obrońców rywali jak za czasów Guardioli czy MSN, nie mamy pazurów.

1

@MesQueUnClub96 4-2-3-1 z Verattim na mediapuncie. Ja jednak uważam, że wyjdą w takim składzie, lecz raczej pod 4-3-3: Guaye za Verattim i Paredesem. Choć gdybym był Mauricio to wolałbym wystawić Sarabie na prawej stronie.

0

@LeoMessi1994 Wolny nie jest ale przez formę którą aktualnie prezentuje kuleje u niego zryw. Tak jakbyś miał 350km, tylko że fura waży 2,5 tony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?