0

@Rastafarnianin Wspaniały, bardzo pracochłonny a do tego ma niepowtarzalny klimat.

Po cichu mam nadzieję, że ta seria jednak nie skończy się na setce :)

1

Alderweireld, Vertonghen, Vermaelen

Ależ się chłopy trzymają, tyle lat w kadrze :)

2

@dawidf123 Szkoda, że punktu wtedy chociaż nie wywiozły to by 100pkt pękło :)

0

@kowalzmc Bo przecież całe życie się przygotowywaliśmy, żeby to euro obejrzeć.

0

@Coutinho007 wziął przykład z Martina :)

0

@BXOD Jack Daniels

0

@TridenteMSN Sancho poza listą, jeśli się nie mylę to zawodnicy którzy ukończyli 21 lat się już nie załapali.

https://www.chaseyoursport.com/Football/Golden-Boy-Award-2021-100-Nominees-full-list/2675

Tu masz pełną listę.
Pedri ma szanse, oczywiście nie skreślałbym Greenwooda, Camavingi czy Bellinghama.

0

@BulaKG A tu jednak tylko fajerwerka za oknem ;)

0

@VenoM Jak się ma takich asów defensywy jak my to ciężko grać dwójką stoperów.
Brak skrzydłowych też nie pomaga bo boczni obrońcy muszą być w
przez większość czasu skupieni na ataku.

0

@Nano22 Jak co roku narzekanie :)

1

@Rastafarnianin sprawdziłem, potwierdzam: warto ;)

0

@TridenteMSN "Hohland" wygrał rok temu a z tego co mi wiadomo w tym plebiscycie nie da się wygrać dwa razy.

1

@kaamil1910 Nie wydaje mi się, by te kwoty były równe. A tekst tego nie precyzuje.

0

@kaamil1910 chciałbym tylko nadmienić, że my musieli byśmy z pewnością zapłacić więcej żeby go odkupić. Tak to wszystko się zgadza :)

1

@Rastafarnianin Caravaggio jest niesamowity :) tylko wszystko takie ciężkie. No i dużo cienia.

1

@DzizuSS aukcje są na e-bazarku

0

Pozbyć się Umtitiego, Araujo podstawowy obrońca do pary z Lengletem/Garcią (niech rywalizują o skład) i Pique jako zmiennik Ronalda.

0

@marcinK0000 świetna, tylko należało by się najpierw pozbyć Griezmanna i Braitwhaite'a.

0

@Adey Oby jednak nam nie uciekł

3

dobrze, niech zdobywa takie doświadczenia

4

@Bartek22 tragiczny to był Pjanić w tym sezonie póki dostawał minuty, przeciętny może Moriba z tym że jest 13 lat młodszy od Miralema i dopiero co zaczął grać na takim szczeblu rozgrywkowym a Roberto grał na innej pozycji.

1

@Ratamahatta Ja bym poświęcił kilka masztów, byle by na pisiorów się zawaliły.
Na tacę też bym dał.

4

@xparix taktycznie faktycznie nie ogarnia ale w przeciwieństwie do naszych innych pomocników nie wstydzi się próbować grać do przodu. I jak na takie chucherko całkiem dużo odbiera.

1

@D10S1985 Myślałem raczej o czymś na zasadzie sprzedaży gdzieś Firpo za około 20-25mln i zaproponowaniu Sportingowi np De La Fuente + Fernandesa czy Alenie oraz części kwoty z transferu Juniora.

2

Ależ ja bym wcisnął kogoś Sportingowi z dopłatą za Nuno Mendesa.

1

@Rastafarnianin Bawi mnie ten obraz, idealny na rano :)

0

@Rastafarnianin Pozornie prosty a jednak świetny. Dobrej drugiej połowy długiego weekendu :)

2

@VamosRakieta @BarcaInfo nie kłóćcie się bo wam Bozia palce usycha!

0

@myscooter Nie do końca rozumiem twoją dedukcję ale jeśli chodzi ci o to, że chciałbym, żeby Koeman został, to odpowiem pytaniem: kogo widzisz na jego miejscu? Bo ja poza Kloppem Guardiolą, Nagelsmannem (niewiadoma, w sumie jak Xavi) i Flickiem nie widzę trenerów, którzy przy takiej kadrze i podejściu piłkarzy zdziałali by cuda, a z tego co wiem, wszyscy wymienieni są zajęci/zaklepani.

0

@totalcrack Myślę, że Koeman był pewny że dostanie Depaya i Luis by po prostu nie pograł ale nie pykło i zostaliśmy z Martinem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?