FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Żeby mu się tylko coś w głowie nie odkleiło, odpukać xd
0
@Rewolucja123 A kto jak nie on :)
1
@MarcelNJ11 Z tym że to podczas wojny a nie do pilnowania granicy :D
0
@Colon z numerem 9 i 3/4
0
@kamilo0066 Mam plusa i około godzinki temu padł mi Internet mobilny. Pomogło "wyłączenie i włączenie" danych w roamingu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mindbender84 Z naszym sztabem medycznym to Hazard by grał po trzy mecze na krzyż na sezon.
0
@Jakchcesz Z La Rambli i z Twittera!
0
@MessiIniestaRonnie Moim zdaniem to gorsza opcja ale widzę w tym jakiś sens.
0
@debu1989 Nikt nie mówił że ma na upartego grać na prawej obronie, gdzie jest Mingueza który w miarę daje tam radę. Natomiast na prawe skrzydło nie mamy nikogo, a Dest lepiej gra w ataku niż w obronie.
0
@Stalowiak1938 A kogo chciałbyś tam zobaczyć, Demira czy Luuka de Jonga? Czy może Braithwaita?
0
@FCBparasiempre Oczywiście masz rację, szkoda tylko, że przez ostatnie tygodnie Ronald musiał "błysnąć" tyloma głupimi odpowiedziami w mediach, a tak to ucierpiał jego obraz, przynajmniej w moich oczach.
3
@PatrykBarca Ale kim on miał grać? Wtedy nie było kadry, nie to co teraz.
0
@Rust_Cohle Spoko, Rayo na pewno coś właduje :)
Edit. Źle przeczytałem, myślałem że obstawiasz ogólnie 1,5+
0
@Worny Za Cou już nawet nie biegają bo szkoda energii.
0
@4Fabregas4 A ja widzę w takiej roli Gaviego.
1
@Rastafarnianin Prawie jak BNT :)
1
@Rastafarnianin Za mało czasu między powrotem z Ameryki Południowej a meczem LM
0
@Joe_Pesci No nie mogę, PiS i Lewica. Dobrały się partie ze średnim iq poniżej rozmiaru mojego buta.
0
@BarcaSupporter Musisz tryb samolotowy odpalić to nie będzie dzwonił ;)
1
@Comentateiro A niektórzy dalej siedzą na gałęziach, albo raczej dyndają.
0
@Rastafarnianin Trzeba przyznać, że miał chłop jaja.
0
@sokot Też bym za niego nie dał sobie uciąć ręki ale jednak wierzę w chłopaka.
0
Mats- Mingueza, Araujo, Garcia, Balde - Busi - Pedri, Frenkie - Gavi - Depay, Fati
Tak docelowo powinno to wyglądać moim zdaniem, do tego Alba, Dest, Pique, Nico, Puig i Aguero do rotacji. No i jeszcze Dembele ale nie wiem czego się po nim spodziewać.
1
@adukla W sumie nie znam hiszpańskiego, więc nie wykluczam, że masz rację.
2
@adukla a vicepresidenta institucional del Barca to brzmi jak po chińsku? Nie chciałeś czytać takiego długiego artykułu to trzeba było chociaż dobrze okładkę obejrzeć ;)
0
Chore liczby, no ale o większości już wiedzieliśmy. No cóż, niektórzy nie mają skrupułów. Ciekawe czy finanse Bartomeu przez te lata cierpiały tak samo jak zarządzanej przez niego organizacji?
2
@Rust_Cohle Faktycznie dojrzale. Jestem zaskoczony.
1
@Kgorecki2500 Praca jest jak działa jakaś siła oraz jest przemieszczenie pewnego ciała, przynajmniej tak ze szkoły pamiętam :)
1
@Rastafarnianin Świetne ujęcie, osobiście widzę je pierwszy raz i choć domyśliłem się od razu, że to Central Park to i tak zrobiło fajne wrażenie :)