0

@agaFCB Żeby mu się tylko coś w głowie nie odkleiło, odpukać xd

0

@Rewolucja123 A kto jak nie on :)

1

@MarcelNJ11 Z tym że to podczas wojny a nie do pilnowania granicy :D

0

@Colon z numerem 9 i 3/4

0

@kamilo0066 Mam plusa i około godzinki temu padł mi Internet mobilny. Pomogło "wyłączenie i włączenie" danych w roamingu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mindbender84 Z naszym sztabem medycznym to Hazard by grał po trzy mecze na krzyż na sezon.

0

@Jakchcesz Z La Rambli i z Twittera!

0

@MessiIniestaRonnie Moim zdaniem to gorsza opcja ale widzę w tym jakiś sens.

0

@debu1989 Nikt nie mówił że ma na upartego grać na prawej obronie, gdzie jest Mingueza który w miarę daje tam radę. Natomiast na prawe skrzydło nie mamy nikogo, a Dest lepiej gra w ataku niż w obronie.

0

@Stalowiak1938 A kogo chciałbyś tam zobaczyć, Demira czy Luuka de Jonga? Czy może Braithwaita?

0

@FCBparasiempre Oczywiście masz rację, szkoda tylko, że przez ostatnie tygodnie Ronald musiał "błysnąć" tyloma głupimi odpowiedziami w mediach, a tak to ucierpiał jego obraz, przynajmniej w moich oczach.

3

@PatrykBarca Ale kim on miał grać? Wtedy nie było kadry, nie to co teraz.

0

@Rust_Cohle Spoko, Rayo na pewno coś właduje :)

Edit. Źle przeczytałem, myślałem że obstawiasz ogólnie 1,5+

0

@Worny Za Cou już nawet nie biegają bo szkoda energii.

0

@4Fabregas4 A ja widzę w takiej roli Gaviego.

1

@Rastafarnianin Prawie jak BNT :)

1

@Rastafarnianin Za mało czasu między powrotem z Ameryki Południowej a meczem LM

0

@Joe_Pesci No nie mogę, PiS i Lewica. Dobrały się partie ze średnim iq poniżej rozmiaru mojego buta.

0

@BarcaSupporter Musisz tryb samolotowy odpalić to nie będzie dzwonił ;)

1

@Comentateiro A niektórzy dalej siedzą na gałęziach, albo raczej dyndają.

0

@Rastafarnianin Trzeba przyznać, że miał chłop jaja.

0

@sokot Też bym za niego nie dał sobie uciąć ręki ale jednak wierzę w chłopaka.

0

Mats- Mingueza, Araujo, Garcia, Balde - Busi - Pedri, Frenkie - Gavi - Depay, Fati

Tak docelowo powinno to wyglądać moim zdaniem, do tego Alba, Dest, Pique, Nico, Puig i Aguero do rotacji. No i jeszcze Dembele ale nie wiem czego się po nim spodziewać.

1

@adukla W sumie nie znam hiszpańskiego, więc nie wykluczam, że masz rację.

2

@adukla a vicepresidenta institucional del Barca to brzmi jak po chińsku? Nie chciałeś czytać takiego długiego artykułu to trzeba było chociaż dobrze okładkę obejrzeć ;)

0

Chore liczby, no ale o większości już wiedzieliśmy. No cóż, niektórzy nie mają skrupułów. Ciekawe czy finanse Bartomeu przez te lata cierpiały tak samo jak zarządzanej przez niego organizacji?

2

@Rust_Cohle Faktycznie dojrzale. Jestem zaskoczony.

1

@Kgorecki2500 Praca jest jak działa jakaś siła oraz jest przemieszczenie pewnego ciała, przynajmniej tak ze szkoły pamiętam :)

1

@Rastafarnianin Świetne ujęcie, osobiście widzę je pierwszy raz i choć domyśliłem się od razu, że to Central Park to i tak zrobiło fajne wrażenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?