1

@Rastafarnianin Kompletnie nie potrafię zrozumieć, jak można prowadzić jakieś wojenki w imię kibicowania swojej drużynie. Takie rzucanie przedmiotami w kibiców/zawodników drużyny przeciwnej, ciągłe gwizdy na zawodników, przepychanki, jak i oczywiście wszelkie formy kibolstwa świadczą o tym, że część naszej cywilizacji jeszcze nie zeszła z drzewa.

0

@Don-Corleone Kraj paradoksów.

A będzie jeszcze śmieszniej, zaczekajmy aż zaczną się zbliżać wybory i trzeba będzie znów zakupić pakiet wyborców za jakieś świadczenie socjalne.

2

@Rekker Jeśli to prawda to dla nas świetna wiadomość. Trzymam kciuki :)

1

@amanter To, że ma takie prawo to nie znaczy, że pozew zostanie rozstrzygnięty na jego stronę. Myślę, że prawnicy w klubie przeanalizowali taką możliwość dokładnie zanim podjęto kroki wobec Ousmana.

0

Co jak co, ale Muniain i Nico dzisiaj są dla nas strasznie niebezpieczni.

0

@Gomess Za dużo tej coli wypił z avataru, teraz ma bąbelki w głowie.

0

@against_modern_football Jakoś mnie to nie dziwi, typowe dziennikarstwo.

W każdym razie takie akcje jak podsłuchiwanie ludzi nie powinny nigdy uchodzić na słucho.

2

@Pawel13sz Też nie mam i jakoś przeczytałem :) Zapomniałeś, że zawsze może wejść ma LR.

1

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe, kiedy zdaniem pana ministra człowiek pojawił się na Ziemii. Kompromitacja...

5

@amanter Zarówno Lewy, jak i Leo mają bardziej wywalone na te wszystkie śmieszne nagrody dla best playerów, niż wy.

I nie kieruję tego osobiście do was chłopaki, tylko do całej naszej społeczności ;)

0

@RosjaninBut W teorii, w praktyce kiedy grał jako cofnięty pomocnik prezentował się zdecydowanie gorzej niż grając wyżej.

2

@kuz Casemiro miał gorszy dzień ;)

0

@chavez W zasadzie byłoby w porządku ale w to też nie bardzo chce mi się wierzyć. Myślę, że przedłużą z nim kontakt.

1

Dobra, Umtiti załatwiony, choć nie do końca satysfakcjonuje mnie rozwiązanie jego sprawy na zasadzie malutkiej obniżki i rozbicia kontraktu na dłuższy okres ale to zawsze jakaś ulga dla księgowości i chociaż na papierze dla listy płac.

Natomiast ja czekam na drastyczną redukcję płacy Sergiego Roberto i moim zdaniem to powinien być kolejny priorytet na liście zadań związanych z płacami. O sprzedaży nawet nie marzę.

1

@Messibestplayerintheworld Szkoda, że Umtitiemu tak nie zależy, żeby jeszcze pograć w piłkę.

0

Nie jestem z tych, którzy narzekają na obecność mniej wiarygodnych czy odbiegających od tematu portalu postów, no ale tą informację chyba faktycznie można było sobie darować... Wiadomo, że to liczby z czapy.

1

@michelos 21 milionów według transfermarktu. Tak czy siak uważam, że za takiego gracza trzeba żądać więcej. Za takie pieniądze nie liczyłbym na nikogo lepszego, chyba że jakiegoś emeryta, który pewnie będzie miał x razy większą pensję.

2

Desta można by sprzedać ze względu na sytuację finansową, ale nie oddawajmy go za pół-darmo, bez przesady, nie róbmy z niego kaleki.

0

@Gall Jeżeli obecna umowa faktycznie się kończy, tak jak napisał kolega wyżej, to warunki mogą się przecież zmienić.

2

@DaPidejpi Może jakbyś w szkole nie "przerabiał" tyle % to byś ją skończył kilka lat temu?

Taki żarcik :)

0

@KrwawiaceoczyVEB To nie oznacza końca współpracy, nic na to chyba nie wskazuje. Tylko, że jeśli chodzi o warunki to prawdopodobnie już nie mamy tyle do powiedzenia, na tą chwilę nie jesteśmy marketingowo tak atrakcyjni jak kilka lat temu ale to nadal Barcelona.

0

@FC1899Barca Marzy mi się ten Vlahović, wydaje się świetną opcją, jeżeli uda nam się cudem pozbyć szrotu do lata.

0

@MichalZZZ Jak połączyć dwie genialne rzeczy i zrobić z tego... :)

15

@jedrek7000 Jeszcze nie wytrzeźwieli a już narzekają :D

1

@Rastafarnianin Dla mnie najbardziej niepojęte jest, że "cywilizowany" świat na to pozwolił i nie potrafił odpowiednio zareagować, a przecież to było tak nie dawno...

3

A może Xavi uznał, że jak nakupuje reprezentantów Hiszpanii to Enrique będzie ich trenował za niego? Spryciula.

4

Witamy Ferran i życzymy samych sukcesów!

1

@LS Pewnie Bild tak pisał :)

A tak no poważnie, wyjątkowa chwila w historii, cieszę się @Rastafarnianin, że wrzuciłeś to zdjęcie i nam o tym przypomniałeś.

Obyśmy w dzisiejszych czasach, żyjąc w podzielonym na pół narodzie, mogli choć na czas Świąt tak jak żołnierze zaniechać podziałów.

5

@DaPidejpi On jak grał to zawsze się podobał, poza wyjątkami oczywiście, jak każdy. Problem w tym, że ciężko stwierdzić (tfu!) kiedy wypadnie, bo nawet jeśli ktoś gra genialnie ale przez pół sezonu go nie ma to pożytek z tego znikomy (patrz: Neymar w PSG np.).

Oczywiście liczę, że tym razem zdrowie dopisze Ousmanowi, a umowa zostanie przedłużona, bo w naszej sytuacji to oczywiście skarb, a zarobić już na nim nie zarobimy.

0

@Transu96 Podkładał mu nogi na treningach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?