FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakaś alternatywa dla C+ online? Szukam platformy zawierającej C+, Eleven, Polsat Sport Premium i ewentualnie Netflix, HBO w pakiecie.
0
Podsumowując: masakra...
3
@Kondziubarca Roma się postarała, żeby nakręcić kibiców na to głosowanie
0
@against_modern_football w Łodzi to samo :/
1
@Joe_Pesci jak się tak zastanowić, to można spotkać dużo gorszych rzeczy ;)
0
@Kszysiek7 Ty lizusie jeden.
0
@Krzeczo no ale wczoraj akurat faktycznie byliśmy lepsi, zagraliśmy słabo, ale Valencia grała fatalnie.
4
@ElKamil tak to jest, jak się zaczyna weekend w czwartek.
1
@Zoker przecież awansowaliśmy do fazy pucharowej LE :D
0
Brakowało tylko Pique rozkładającego ręce przy tej bramce.
0
Pięknie stanęli jak wryci...
0
@Messibestplayerintheworld razem z Balde i Dembele, znów
0
@Azi jest i Pablo Torre
0
Mamy dziś na boisku Balde, Dembele i trochę Frienkiego. I to chyba na tyle.
0
@tomek8756 dobrze czujesz :)
0
Pierwszy karny dla Barcy w tym sezonie
0
Hector się bardzo delikatnie zrehabilitował :)
0
@tomek8756 odpalaj, warto zobaczyć świetne spotkanie Bellerina ;)
0
I cyk, Bellerin znowu wylew...
0
Kocham naszą obronę
0
Świetna piłka do Mane
4
@boss000 trzeba sprawdzić, czy ten Lukaku, co teraz wchodzi, to nie brat Romelu - Jordan.
2
No, nareszcie Pedri dostanie parę minut na boisku...
0
@draxidox może lepiej, żeby go okłamali
0
Bramkarz Pilzna dziś w formie, to dobrze :)
0
A Ibra dalej strzela bramki w Lidze Mistrzów :)
4
@Bagsik88 Messi ma prawie 3 tys. minut mniej rozegranych w LM. To wyjaśnia delikatną przewagę Cristiano w golach i asystach.
2
@Rastafarnianin nieprawdopodobne niebo, aż ciężko uwierzyć, że to fotografia
0
@The_Man współczuję, jeśli tak wyglądała szkoła w Twoim przypadku :(
0
Griezmann, za te farfocle? :)