1

@Gall prywatna limuzyna, ehh... Taki to pożyje!

2

@Mario96w przecież nie napisał, że są jego. Jego miarą sukcesu mogą być np. czyjeś dzieci kolekcjonowane w jego piwnicy ;)

0

@gaucho104 Słodziki są neutralne dla organizmu, w żaden sposób nie szkodzą, ani nie mają żadnych właściwości zdrowotnych.

Erytrytol jest uważany za najbardziej zbliżony smakiem do cukru, do tego, jak kolega wyżej wspomniał, nie jest metabolizowany przez organizm, czyli po prostu przez niego "przechodzi" :) Stąd jego wpływ ogranicza się jedynie do zapewnienia słodkiego smaku. Możesz dodawać go do napojów, pożywienia, czy wypieków.

0

@draxidox jeśli chodzi o to który jest najlepszy, to wybrałbym Chłopaków, natomiast największą bekę zawsze kręciłem na Czasie Surferów :) wszystko mnie tam bawi.

1

@VegetaPolska to tak jak Twoje gorzkie żale na tej stronie

0

@gaucho104 Erytrytol :)

1

@DaPidejpi Guardiola > Ferguson > Ancelotti > Wenger/Klopp/Lucho (ciężko mi tu ustalić kolejność) > Mourinho > Zidane > Allegri > Simeone

9

Atletico zrobiło ile mogło, żeby nie wygrać tego meczu.

0

I jak zwykle jak inni się kopią cały mecz po czołach to Rodrygo wyjaśnia.

4

@Darkin najlepiej, jakby obie przegrały

0

@Hubsao po prostu udawaj dalej i idź na tą randkę

1

Czy możemy zaliczyć to Raphinhi jako zamarkowanie strzału?

14

Dr Ousmane Dembele? TOP!

0

Araujo się nie pier**li w tańcu

1

Mamy to! Świetnie Ousmane

0

@MateuszGotowka99 mi się wydaje, że to nie koniecznie kwestia 4 pomocników. Po prostu przestał ostatnio zaliczać krytyczne straty.

0

@MateuszGotowka99 warto zaznaczyć, że jak zwykle większość ekspertów była tu oburzona zarówno jednym, jak i drugim. Kounde miał być kolejnym Lengletem, a Christensen słabiakiem, który grzał ławę w Chelsea :)

3

@Bezhistorii tak lata dookoła i czasem może coś ukąsić ;)

0

@fotohobby miał dwa przejęte podania, jedno do Lewego, a drugie pod koniec połowy, kiedy chciał zagrać między 3 obrońców, ale fakt - świetnie się dziś ogląda Ousmana :)

6

Bardzo dobra pierwsza połowa przeciwko mocnemu przeciwnikowi. Szkoda tego spalonego De Jonga, ale cóż, zdarza się. Oby w drugiej gra wyglądała podobnie, to w końcu coś wpadnie.

0

Dobra zmiana decyzji, ale Busi też na żółtko tu zasługiwał

4

@abram3k też mam taką nadzieję, może być nam dziś potrzebny

4

Postawiłbym na skład Asa, z Balde zamiast Alby oraz Dembele na lewej i Raphinhą na prawej.

1

@Hasszz ale palnąłeś bzdury, jedna głupsza od drugiej

2

@Limaker a czy kogoś to w ogóle dziwi? Nic nowego :)

2

Chcę dziś w końcu zobaczyć maszynę, która kompletnie zdeklasuje rywala. Najwyższy czas!

1

@Rust_Cohle nie wiem, czy by wyprzedził, ale na pewno zasługuje tu na wyróżnienie :) w Premier League to był absolutny top

1

@Rust_Cohle pierwsza dwójka chyba bezapelacyjnie, co do trzeciego to sprawa nie jest taka prosta...

Gdyby chodziło o prime to pewnie Suarez albo może kontrowersyjnie Alexis...

Ale patrząc na całokształt ostatnich 10 lat to Aguero wydaje się najrozsądniejszym wyborem. Chociaż nie zapomianał bym o... Edenie Hazardzie :)

0

@Kgorecki2500 #teamGrahamka

1

@NeKenI no i namówiłeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?