FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VeB 1899 strasznie mnie dzisiaj Orłowski denerwował swoim komentarzem...
3
De Bruyne fatalnie wszedł w to spotkanie.
5
@Chlebek23391 wypuścił Kessiego przy akcji na 1-0 i powinien mieć asystę przy jego bramce w drugiej połowie, gdyby Fati nie wszedł na boisko. Wybitny nie był, ale pisać, że nic nie pokazał? Absurd.
0
@bartekvisca ja też tego nie rozumiem, za każdym razem, jak Alonso wychodzi w podstawie, zastanawiam się, co jest grane. Dwie strzelone bramki nie zmienią tego, że obrońcą jest tragicznym i nawet Eric w obecnej formie wydaje się o wiele pewniejszym wyborem.
1
@Faro jest napisane "obchodzi dziś", a nie, że dzisiaj kończy.
Teoretycznie obchodzić mógłby nawet tydzień temu, więc wszystko się zgadza :)
1
@hayek Kiedyś Stany Zjednoczone uznały, że każdy dorosły obywatel ma prawo bez żadnej większej zdolności otrzymać kredyt hipoteczny.
Efektem był największy kryzys gospodarczy na świecie w XXI wieku.
1
@Krystian1588 ja tam czasem dalej używam ;)
0
@martin3131 Wydarzenia - obecnie jedyny prawilny program informacyjny w TV
1
@Survier racja, tylko u nas, żeby gospodarka się rozwijała, to musi koniecznie zmienić się partia rządząca, bo obecna prowadzi nas na dno.
2
@MateuszGotowka99 Mam takie same odczucia.
0
Tego się nie spodziewałem xd
1
@draxidox moje miasto takie piękne
https://m.demotywatory.pl/amp/5023818
1
Liniowy się przewrócił xd
2
No to w rewanżu z United atak Ferran-Lewy-Raphinha.
1
Czo ten Ferran!
0
@RosjaninBut chyba masz wyjątkowego pecha, ja nie pamiętam takiej sytuacji, żebym przy wysyłce towaru w piątek, nie miał paczki w sobotę w Paczkomacie.
2
@lucca87 chłop pewnie zrobi double-double w pierwszym sezonie w Barcelonie (brakuje 3 bramek i asysty, tych asyst pewnie będzie miał jeszcze sporo), do tego widać, że nabiera pewności siebie. We wczorajszym meczu oddawał dobre, mocne strzały z dystansu, a piłki zagrywa świetne. Wczoraj nawet z różnego, co mu się rzadko zdarza, oby to poprawił :)
Będą z niego ludzie.
0
@paweldunajecfcb początkowo przeczytałem "inwazja Polski na Rosję"...
Co do pytania, myślę, że taka próba jest możliwa, choć mało prawdopodobna. I mocno chcę wierzyć, że taki ewentualny ruch, bardzo szybko pogrążył by Rosję.
1
@culer_5306751 nie
0
Raphinha się rozkręcił :)
5
Gavi wypada na rewanż.
0
@Lukas82 jest na ławce, więc chyba nie...
0
Ktoś mi wytłumaczy co robi Alonso w miejscu Christensena?
0
@kiper09 a moim zdaniem dużo dzisiaj pracuje i widać, że nabrał pewności po ostatnim spotkaniu. Mi się podoba.
2
Antony to chyba bez względu na stan zdrowia nie byłby gotowy na takie spotkanie.
3
@MesQueUnClub96 tak, wierzę że zbliżające się lata rywalizacji między Barcą i Realem pozwoliłyby zbudować mi potężny autorytet u dziecka :D
1
@pt9 myślę, że bardzo duża część osób w wieku 16-18 lat ma większe pojęcie o ekonomii i trzeźwiejsze spojrzenie na sytuację w naszym kraju, niż elektorat obecnej partii rządzącej. A nawet jeśli nie mają, to tak jak napisał @Comentateiro , obecnie rządzi PiS i gorzej już się wybrać nie da, więc wpływ przyznania im praw wyborczych mógłby być albo pozytywny, albo żaden.
1
@Manypijany to się nazywa rzetelne badanie naukowe, hipoteza obalona :)
5
@CulerParaSiempre nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Xavi przy obecnych wynikach miałby zostać zdegradowany do funkcji asystenta.
Czy Guardiola chciałby być asystentem Xaviego? Śmiem wątpić.
0
@Antimadridista_WR dla dorosłego nie są szkodliwe, jeśli pijesz je w ograniczonych ilościach. Chodzi o kofeinę. Dla dorosłego dzienna dawka to maks. 300-400mg. No i warto wybierać energetyki słodzone słodzikami, a nie cukrem.
Natomiast młodzież nie powinna spożywać kofeiny, tylko warto zaznaczyć, że chodzi tu zarówno o energetyki, jak i kawę, w której poziom kofeiny też jest wysoki.