1

@VeB 1899 strasznie mnie dzisiaj Orłowski denerwował swoim komentarzem...

3

De Bruyne fatalnie wszedł w to spotkanie.

5

@Chlebek23391 wypuścił Kessiego przy akcji na 1-0 i powinien mieć asystę przy jego bramce w drugiej połowie, gdyby Fati nie wszedł na boisko. Wybitny nie był, ale pisać, że nic nie pokazał? Absurd.

0

@bartekvisca ja też tego nie rozumiem, za każdym razem, jak Alonso wychodzi w podstawie, zastanawiam się, co jest grane. Dwie strzelone bramki nie zmienią tego, że obrońcą jest tragicznym i nawet Eric w obecnej formie wydaje się o wiele pewniejszym wyborem.

1

@Faro jest napisane "obchodzi dziś", a nie, że dzisiaj kończy.

Teoretycznie obchodzić mógłby nawet tydzień temu, więc wszystko się zgadza :)


1

@hayek Kiedyś Stany Zjednoczone uznały, że każdy dorosły obywatel ma prawo bez żadnej większej zdolności otrzymać kredyt hipoteczny.

Efektem był największy kryzys gospodarczy na świecie w XXI wieku.

1

@Krystian1588 ja tam czasem dalej używam ;)

0

@martin3131 Wydarzenia - obecnie jedyny prawilny program informacyjny w TV

1

@Survier racja, tylko u nas, żeby gospodarka się rozwijała, to musi koniecznie zmienić się partia rządząca, bo obecna prowadzi nas na dno.

2

@MateuszGotowka99 Mam takie same odczucia.

0

Tego się nie spodziewałem xd

1

1

Liniowy się przewrócił xd

2

No to w rewanżu z United atak Ferran-Lewy-Raphinha.

1

Czo ten Ferran!

0

@RosjaninBut chyba masz wyjątkowego pecha, ja nie pamiętam takiej sytuacji, żebym przy wysyłce towaru w piątek, nie miał paczki w sobotę w Paczkomacie.

2

@lucca87 chłop pewnie zrobi double-double w pierwszym sezonie w Barcelonie (brakuje 3 bramek i asysty, tych asyst pewnie będzie miał jeszcze sporo), do tego widać, że nabiera pewności siebie. We wczorajszym meczu oddawał dobre, mocne strzały z dystansu, a piłki zagrywa świetne. Wczoraj nawet z różnego, co mu się rzadko zdarza, oby to poprawił :)
Będą z niego ludzie.

0

@paweldunajecfcb początkowo przeczytałem "inwazja Polski na Rosję"...

Co do pytania, myślę, że taka próba jest możliwa, choć mało prawdopodobna. I mocno chcę wierzyć, że taki ewentualny ruch, bardzo szybko pogrążył by Rosję.

1

0

Raphinha się rozkręcił :)

5

Gavi wypada na rewanż.

0

@Lukas82 jest na ławce, więc chyba nie...

0

Ktoś mi wytłumaczy co robi Alonso w miejscu Christensena?

0

@kiper09 a moim zdaniem dużo dzisiaj pracuje i widać, że nabrał pewności po ostatnim spotkaniu. Mi się podoba.

2

Antony to chyba bez względu na stan zdrowia nie byłby gotowy na takie spotkanie.

3

@MesQueUnClub96 tak, wierzę że zbliżające się lata rywalizacji między Barcą i Realem pozwoliłyby zbudować mi potężny autorytet u dziecka :D

1

@pt9 myślę, że bardzo duża część osób w wieku 16-18 lat ma większe pojęcie o ekonomii i trzeźwiejsze spojrzenie na sytuację w naszym kraju, niż elektorat obecnej partii rządzącej. A nawet jeśli nie mają, to tak jak napisał @Comentateiro , obecnie rządzi PiS i gorzej już się wybrać nie da, więc wpływ przyznania im praw wyborczych mógłby być albo pozytywny, albo żaden.

1

@Manypijany to się nazywa rzetelne badanie naukowe, hipoteza obalona :)

5

@CulerParaSiempre nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Xavi przy obecnych wynikach miałby zostać zdegradowany do funkcji asystenta.

Czy Guardiola chciałby być asystentem Xaviego? Śmiem wątpić.

0

@Antimadridista_WR dla dorosłego nie są szkodliwe, jeśli pijesz je w ograniczonych ilościach. Chodzi o kofeinę. Dla dorosłego dzienna dawka to maks. 300-400mg. No i warto wybierać energetyki słodzone słodzikami, a nie cukrem.

Natomiast młodzież nie powinna spożywać kofeiny, tylko warto zaznaczyć, że chodzi tu zarówno o energetyki, jak i kawę, w której poziom kofeiny też jest wysoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?