1

@pioz123 popieram, mam takie samo zdanie. Z tym, że nie bardzo wiem co sądzić o tym Fabricio Diazie.

2

@kuba1794 działać działa, są na to badania. Natomiast jeśli ktoś myśli, że sama ashwagandha zrobi z nerwusa oazę spokoju, to się przeliczy. Aczkolwiek obniża w jakimś stopniu kortyzol oraz poprawia delikatnie jakość snu.

3

@Rafalx160 zgadzam się z Tobą w stu procentach.

0

@tadzik447 ahh, faktycznie, masz rację. Nie zwróciłem na to uwagi :)

0

@tadzik447 piankę tylko spijał, jak ja na grillach za małolata

0

@MesQueUnClub96 podają mu bo jest skuteczny i strzela bramy, a nie z sympatii

0

@tomek8756 po prostu nie chcieli, żeby ten oszołom zaraz wojnę wypowiedział Rosji :)

8

@AlexDark00 nie prześladuj już tego Roberta

0

@KlonaZepan ale to jest piłkarz, a nie aktywista. Odmówienie bajecznego kontraktu w imię idei brzmi bardzo romantycznie, ale zejdźmy na ziemię. Co do poziomu, to Leo jest w takim wieku i osiągnął już tyle w futbolu, że ma prawo podjąć decyzję o odpuszczeniu gry na najwyższym poziomie. Moim zdaniem nie ma w tym nic niegodnego.

Mimo wszystko, Na razie to tylko doniesienia prasy i mam nadzieję, że jednak zobaczymy go w przyszłym sezonie w naszych barwach.

2

@KlonaZepan a co w tym niegodnego?

4

@michalgajdek chyba musicie napisać to w specjalnym artykule, żeby ludzie w końcu to zrozumieli :)

1

@Lionel_Messi10 dokładnie tak!

0

@Medium moim zdaniem Arsenal może już nie stracić punktów, ale City tego nie odda.

0

@tbas chciałbym :D

Chyba będę musiał się odezwać do pewnej firmy z wynikami...

1

Cześć, w związku z projektem, dotyczącym badania rynku suplementów diety dedykowanych osobom ćwiczącym siłowo, przeprowadzam ankietę na temat wybranych suplementów (odżywki białkowe, kreatyna, boostery tlenku azotu) kilku popularnych u nas marek.

Jeżeli ćwiczycie na siłowni, będę bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku minut:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF7BjGyTKYd656F-xidbQT5Lk1YoI6xx7NKfQnB6niCETJsA/viewform?usp=sf_link

Z góry serdecznie dziękuję. Życzę progresu w bojach i potężnych przyrostów ;)

1

@Lionel_Messi10 jeżeli mielibyśmy zamienić w kadrze Busiego i Kessiego, na Amrabata i Gundogana, to jestem za.

1

@Lionel_Messi10 może przyjść, jasne. Tu się z Tobą zgadzam. Ale w kontekście sprzedaży, pozbył bym się najpierw tych, którzy nic nie wnoszą oraz wiecznie połamanego Dembele. Warto też zaznaczyć, że przy sprzedaży Fatiego i Dembele mamy czysty zysk, w przeciwieństwie do Ferrana i Raphinhi.

1

@SelloutCrowd jeśli ma 15 lat to żaden wstyd, gorzej jak ma 30 i taki tok myślenia :)

1

@Lionel_Messi10 na ten moment nic nie wiadomo. Może będzie się nadawał do pierwszej drużyny, a może będzie się nadawał do Realu Saragossa. Wróżenie z fusów.

1

@AlexDark00 to jest jakieś rozwiązanie, jednak chyba mało opłacalne z finansowego punktu widzenia :)

Chyba, że jakieś pokaźne odszkodowanko by wpadło...

0

@jeyx77x jeżeli sprzedamy choćby Ferrana i Dembele, a do klubu trafi Leo, to moim zdaniem wystarczy. Nikogo więcej nie potrzeba. Dembele to i tak nie zajmuje żadnego "miejsca" w kadrze.

0

@speed1 co do podatku tak, masz rację, tak to wygląda. Natomiast nie widziałem nigdzie tej informacji o 15 mln netto za sezon. Żadne wiarygodne źródło nie podało większej kwoty niż 24 mln euro brutto, czyli ok. 12 mln netto.

1

@MarshallLAW jego występy nie mają w tym kontekście żadnego znaczenia, natomiast też nie rozumiem, skąd wzięło się to 90 mln. Mimo wszystko moim zdaniem Raphinha jest ostatni w kolejce do sprzedaży, biorąc pod uwagę naszych skrzydłowych.

0

@Miichu myślę, że prędzej na lewej, bo nie najlepiej u niego z prawą nogą.

1

Ależ cudownie byłoby pozbyć się latem Ferrana, Dembele i ewentualnie Fatiego za jednym zamachem. No chyba, że w ich miejsce przyjdzie Carrasco.

1

@Lionel_Messi10 Yamal ma 15 lat i na ten moment nikt, kto ma ułamek zdrowego rozsądku, nie będzie go rozważał jako zawodnika do pierwszego składu w perspektywie roku czy dwóch.

0

@speed1 różne źródła podają różne kwoty, ale w przypadku Lewego ta kwota jest niższa niż 25 mln euro brutto. Mówi się o 16-24 mln za sezon.

9

@VegetaPolska myślę, że tak nie do końca bez różnicy, i to nie tylko ze względu na pieniądze

0

@Danqoo nie ma za co :)
Rozpatrując ewentualne pozbycie się Dembele, warto by znać plany co do taktyki na kolejny sezon. Jeżeli we większości spotkań mamy grać czwórką pomocników, to nie jestem pewny, czy Dembele byłby potrzebny.
Oczywiście wolałbym zdrowego Dembele, niż Fatiego, Ferrana czy Abde. No ale właśnie... co z tym zdrowiem :)
No i jednak z księgowego punktu widzenia, Fati i Dembele to czysty zysk w przypadku sprzedaży, w przeciwieństwie do Ferrana, którego transfer nie jest zamortyzowany i który, jeśli wierzyć pogłoskom, nie chce się stąd ruszać. A i o zainteresowaniu innych klubów nie słychać.

0

@Danqoo Raphinha zdecydowanie zasłużył, z Dembele to jest ciężka sprawa. Dopóki grał, można było być zadowolonym, ale który to już sezon, kiedy nie można na niego liczyć z powodu kontuzji.
Jeżeli jesteśmy w stanie wyciągnąć za niego jakieś pieniądze, to moim zdaniem warto by pomyśleć nad sprzedażą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?