4

Brawo Sevilla!

Warto zaznaczyć, że na MŚ również Montiel rozstrzygał rzuty karne w finale :)

0

@Wossi61FCB dokładniej to Espanyolu :)

0

@PietrasCoelho nie, nie. Miałem tu na myśli swego rodzaju hipokryzję, a nie zasadność samego działania :)

3

@PietrasCoelho choćby prowadzona przez władzę propaganda, wszechobecna dezinformacja, upolitycznienie sądownictwa. Brak demokracji (tam chociaż nie udają, że mają system demokratyczny). Do tego teraz zacznie się zwalczanie niewygodnych przeciwników politycznych. Aż strach pomyśleć o tym, jak bardzo zagrożone są wyniki wyborów. Mało podobieństwa?

0

@xavi890 kolega pewnie nie popiera. Ale tak się składa, że praktyki naszego obecnego rządu, który wydał taki werdykt, za bardzo się nie różnią od tych na Białorusi.

0

@Worny
• Lewandowski: 7
• Christensen: 8
• Raphinha: 7
• Kounde: 6
• Kessie: 5
• Alonso: 4

3

@AFA90 Kessie jest o wiele lepszy od niego, z tym, że na Francku można trochę zarobić. I nie zdziwię się, jeżeli zarząd będzie chciał to zrobić, a w jego miejsce pozyskać jakąś tanią opcję typu Guido, choć ja osobiście nie jestem przekonany do tego typu ruchu.

3

@Artysta9 Semedo i Malcom to "największe niewypały"? Ok.

3

@Deviler przecież tu widać, jak Hugo Duro ewidentnie łapie Viniego głową za rękę...

0

@GeneralXavi to by wiele wyjaśniało. Pieprz*ne białasy... :D

10

Tak abstrahując od tego, jak kuriozalna jest ta decyzja odnośnie braku zawieszenia dla Viniego, to zastanawiam się, jaki jest cel takiego działania.

Przecież to tylko zaognia problem, pogłębia i tak już ogromną niechęć do Brazylijczyka. Zgadzam się, że zachowanie kibiców Valencii było haniebne, natomiast co to ma wspólnego z sytuacją, za którą Vini wyleciał z boiska? Tu powinno być ewidentne zawieszenie na kilka spotkań, a taki werdykt ligi zaszkodzi przede wszystkim samemu zawodnikowi.

0

Torre całkiem ciekawie wygląda z piłką przy nodze. Nie skreślał bym go jeszcze.

3

Bardzo szanuję Aubę, ale tak sobie myślę, że jeżeli nie uda się pozyskać Vitora Roque, to uważam, że w pierwszej kolejności warto by sprawdzić możliwość podpisania Firmino.

2

@Emhyr ja myślę, że odejdzie. Pytanie, czy Bayern zgodzi się akurat na naszą propozycję. Na pewno znajdą się kluby z PL, które spokojnie wyłażą za niego dużo większą kwotę od nas, chyba dużo będzie zależało od postawy samego Kimmicha.

2

@Deviler ciężko łączyć ten post wrzucony po remontadzie Barcy z PSG, z chęciami gry w naszych barwach. Chyba cały świat był wtedy pod wrażeniem.

1

@Encore Varane to przyszedł do ManU w 2021 :)

1

@Comentateiro bardzo wymowne milczenie :)

1

@Salchent ja zawsze dwa dni bez muzyki tańczyłem

1

@Encore nie ma w tym nic ciekawego, tylko kibiców obchodzą takie rzeczy. Zapewniam Cię, że oni mają to gdzieś ;)

1

@Krzychuu_77 głównym celem projektu jest zbadanie rodzimego rynku suplementów diety, dedykowanych osobom ćwiczącym. Chodzi o aspekt marketingowy. Analizę rozpoznawalności najpopularniejszych marek i oszacowanie ich udziału w rynku krajowym. Jako dodatek przedstawię preferencje użytkowników z podziałem na płeć, wiek, staż itd., a także wykresy radarowe, pokazujące subiektywną ocenę jakości i ceny kilku najpopularniejszych suplementów :)

1

@July_6_BcN @ranger3120 serdecznie Wam dziękuję :)

4

Cześć, jakiś czas temu wrzucałem tu ankietę do projektu na studia. Zbliża się termin realizacji, a ilość odpowiedzi jest dość skromna :)

Dlatego chciałbym drugi i ostatni (obiecuję!) raz poprosić osoby ćwiczące siłowo (zarówno na siłowniach, jak i w domu) o udział w ankiecie. Będę baaardzo wdzięczny na poświęconą chwilę. Miłego dnia wszystkim!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF7BjGyTKYd656F-xidbQT5Lk1YoI6xx7NKfQnB6niCETJsA/viewform?usp=sf_link

0

@Tasde oni tak grają co roku

2

Sędzia zapomniał dziś o kartkach, może ktoś mu pożyczy?

0

@Jarema2000 jeszcze się posypią, spokojnie :)

0

Moim zdaniem zarówno teraz Tonali, jak i wcześniej Dzeko powinni obejrzeć kartki za swoje faule.

0

@Maynard666 wszystkie cztery były przedłużone, ale nie zarejestrowano nowych umów że względu na wymogi finansowe La Ligi.

2

@nelson25 25 w Twoim nicku to Twój rocznik, tak? :)

1

@pioz123 oczywiście, warto podejmować takie ruchy. Chodziło mi o to, że nie mam zdania na temat jego gry, bo nie śledzę jego występów. Natomiast w stu procentach mogę się zgodzić co do reszty zawodników, których dotyczył komentarz.

9

@Kengo ja swojemu zawiązuje tak jak na obrazku nr 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?