0

Kurczę, podoba mi się to, jak Romeu porusza się po boisku, kiedy Real ma piłkę.

2

@tbas ja ogólnie uważam się za osobę tolerancyjną, ale są pewne granice. Homoseksualizm mi w ogóle nie przeszkadza, do tych osób które nie akceptują swojej płci też nic nie mam (pod warunkiem, że nie zmieniają co jakiś czas swoich preferencji).
Natomiast nie mam zamiaru ukrywać, że takie zjawiska, o których tu piszesz, są dla mnie obrzydliwe i całkowicie sprzeczne z naturą.

0

Xavi po prostu liczył, że jak zawiezie Desta do jego ojczyzny, to Sergino już tam zostanie, mówię Wam.

2

Szkoda, że Ferran tak się uczepił pozostania w klubie. Uważam, że skrzydłowymi na ten sezon powinni być Raphinha, Dembele, Fati i Abde.

Ferran może co najwyżej być zapchajdziurą na 9, skoro nie udało nam się ściągnąć Roque do klubu natychmiast. Tylko w naszej sytuacji finansowej ciężko pozwolić sobie na zostawienie ich wszystkich w klubie.

1

@Puyolex oglądając Marcosa na boisku odnoszę wrażanie, iż on sam wychodzi z podobnego założenia.

"Ja pier***, wychodzę w podstawie, muszę się napić, bo nie wytrzymie..."

1

@TheNekro94 3 wyraźne peaki na wykresie.
1) okres tuż przed i po wejściu do Unii - ten jest raczej zrozumiały.
2) po wygraniu wyborów przez PiS - trzeba było dostosować państwo pod swoje wymagania.
3) obecny rok, rok wyborów oraz rok, w którym PiS traci poparcie i boi się, iż zostanie im odebrana władza - być może ostatni moment na wprowadzanie absurdalnych zmian.

1

@dAvi_2 obaj poprawnie, ale bez szału. Mimo wszystko Abde zaliczył solowy rajd po własnym odbiorze, który zakończył podaniem w pole karne, po którym padł nasz pierwszy gol. Fati widać, że bardzo chciał, ale bywało różnie.

1

Ja wiem, że sparing, ale umówmy się... Alonso będzie gwarantował nam emocje cały sezon, jeśli zostanie ;)

2

Mamy bramkę z wolnego ;)

0

Saka się tylko śmieje :D

0

@Emhyr paru ogniw brakuje w kadrze, ale przede wszystkim martwi mnie nadmiar niepotrzebnych zawodników.

1

@Kinginiesta wiesz, w skali iluś zdarzeń w ciągu roku, ma dla mnie znaczenie, ile z nich jest spowodowane przez imigrantów, bez względu na to, skąd przyjechali.

Ale spoko, rozumiem i szanuję Twoje zdanie. Nie ma co dalej dyskutować na ten temat :)

0

@Kinginiesta tak, zazwyczaj podaje się skąd dana osoba pochodzi, a w przypadku Polaków podaje się np. jakiego miasta jest mieszkańcem. Może się mylę, ale ja, jeśli nie ma podanej narodowości, z góry zakładam, że sprawa dotyczy obywatela danego kraju, w którym doszło do wydarzenia. W każdym innym wypadku zdaje mi się, iż taka informacja powinna się pojawić. Nie ma to znaczenia, czy ktoś jest członkiem jakiejś mniejszości.

0

@Kinginiesta ja akurat napisałem to na podstawie artykułów w Internecie, gdzie właśnie Polsatnews podał taką informację, a TVN24 już nie. Co "przypadkowo" pasuje mi do praktyk stosowanych przez TVN. Potem przewertowałem szybko inne artykuły i wszystkie wyglądają bardzo podobnie, z tym że w części z nich nie pojawia się ta jedna informacja.

@JimMorrisonFCB oczywiście, że nie jest. Natomiast mi celowe pomijanie tej informacji nie wydaje się w porządku.

@Mario96w to, że znajdzie się iluś idiotów, którzy będą kształtować sobie opinię na podstawie jednego przypadku, nie powinno być problemem mediów. Celem mediów powinno być rzetelne przekazywanie informacji. Później człowiek musi czytać 10 artykułów na temat jednego zdarzenia (w przypadku na prawdę poważnych tematów), bo pojawiają się różnice w narracji w poszczególnych mediach.

2

Nie jestem przeciwnikiem uchodźców z Ukrainy, ale...
Jak to jest, że część mediów kompletnie pomija informację, iż sprawcą wypadku w Legnicy jest obywatel Ukrainy? Wyobraźcie sobie brak takiej informacji w przypadku np. obywatela krajów arabskich? Na prawdę wszyscy podają wiek, a narodowości już nie? Dziwna sprawa.

3

@bartekvisca ciężko mi zrozumieć, dlaczego w 2023 roku, ktoś dalej korzysta z innych opcji Facebooka niż Messenger lub cele biznesowe (prowadzenie fp, reklama). Nie szkoda Ci życia?

1

@KochamInieste ja się zastanawiam, co mi zaproponuje Canal+ w ramach mojego abonamentu, w którego skład wchodzi również Viaplay.

1

@Medium mam stały jadłospis, a te problemy pojawiają się raczej nieregularnie, więc chyba to nie dieta.

Smaruję i po dniu/dwóch znikają. No ale wracają niestety co jakiś czas :D

1

@Medium nie no, aż takich problemów żeby je leczyć farmakologicznie nie mam. Napisałem to dla żartu.

Aczkolwiek czasem pojawiają mi się irytujące pryszcze na twarzy, zazwyczaj kilka na raz. Nie można się wygodnie ogolić no i brzydka morda się robi. Ciekawe jest to, że jako nastolatek raczej nigdy nie miałem takich problemów, albo wyparłem to z pamięci :) A nie korzystam z żadnych używek, poza alkoholem, który piję raz na ruski rok. Nie mam żadnych problemów zdrowotnych, sypiam perfekcyjnie, o higienę dbam aż zanadto. Ewentualnie stres może być powodem.

0

@Medium o proszę, nawet nie wiedziałem. Też mam czasem problemy z trądzikiem, teraz będę wiedział co stosować :D

0

@Medium jak to z różnych powodów? Możesz podać jakiś inny powód, niż antykoncepcja? :)

4

@Kuba_1 no cóż, Cristiano zawsze miał swój świat

16

@Zoker boimy się, bo nawet na tle tak marnej sceny politycznej, jaką mamy, ta partia-mem wygrywa w konkursie absurdu. A ludzie chcą na nich głosować xD

18

@Janas11224 mam wielką nadzieję, że postawi na freak fighty i nie będę musiał go oglądać, a właściwie słuchać.

3

@MarcepanowyKsiaze z całym szacunkiem, ale na boku to mu można powiedzieć parę mocnych słów i niech idzie w siną dal xD

1

@MarcepanowyKsiaze akurat mamy w kadrze tylko sześciu stoperów, więc siódmy się przyda.

1

@Derean na oficjalny werdykt trzeba jeszcze poczekać, podobno Real odwołał się do Trybunału Konstytucyjnego.

2

@Rust_Cohle @Kidd nie no jasne, tak na poważnie też bym Darwinem nie pogardził. Ma słabe momenty, ale doceniam jego wpływ na grę i pewnie z czasem wyeliminuje większość błędów i będzie baardzo solidnym grajkiem.

Do tego jest dość uniwersalny, ale jak wiemy, Barcelona kocha wszechstronność. Ba, za wszechstronność w tym klubie można nawet zostać kapitanem! :)

1

@Rust_Cohle możecie nam wypożyczyć Darwina, żeby był zmiennikiem Lewego, jak Ferran wypadnie ze składu ;)

0

@martool2 wystarczy wejść na pub.med i wpisać "taurine". I analogicznie w każdym innym temacie dotyczącym zdrowia. No ale jak ktoś woli czerpać wiedzę z medonetu albo abczdrowie, to już jego sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?