FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr trzeba sobie jakoś radzić z ffp
1
Aston Villa dzisiaj fatalna w obronie.
1
Jakim cudem to nie jest czerwona dla Dibu?
0
@Nazio_87 jednak niepotrzebnie wyszedł na drugą połowę :(
0
Ale piękna bramka Saki!
0
@tristan87 właśnie nie widzę żadnej wzmianki o nim nigdzie
0
Wie ktoś dlaczego Gabriel poza kadrą Arsenalu dzisiaj?
1
@kuba1794 Kod ligi: 0ltr85
Link do bezpośredniego dołączenia:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/0ltr85
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hosh ale on chciał zasięgnąć opinii ekspertów
2
@bartas97 fatalnie dobierasz sobie kluby do kibicowania :)
0
Cancelo/Arnau in
Lenglet, Dest out (a przy pozyskaniu Cancelo, najlepiej jeszcze Alonso)
I kadra będzie moim zdaniem bardzo dobra, jak na naszą sytuację.
Do tego Yamal, Fermin i może Valle w "dynamice pierwszego zespołu" :)
0
@LS jeżeli liczymy amortyzację, to na Dembele nawet zarobiliśmy ;)
0
Myślicie, że Caicedo zagra dzisiaj z Luton, czy już pakuje walizy?
1
@Bocheno1 jasne, że na kapitanie :D
1
Z jednej strony mam w składzie FPL Stones'a, który nie wyszedł w podstawie, a z drugiej, oprócz nich mam Rodriego i Haalanda :D
1
@Faro Yamal chyba w juvenilu, a Fermin w Barcy B, a właściwie Barcy Atletic :)
2
@AllBundy @kamilop nie no, jasne. Bardzo dobry wiek. Po prostu wróciłem uwagę, bo został zestawiony razem z Fresnedą, jako perspektywiczny gracz :)
3
@kamilop Maffeo nie jest wcale taki młody. To jest 26-latek.
0
Szczerze mówiąc, Arnau Martinez i Pablo Maffeo jakoś bardziej do mnie trafiają, aniżeli Ivan Fresneda.
Biorę tu pod uwagę głównie jakość, jaką mogą wnieść do nas tu i teraz.
1
@draxidox może transfer Kessiego do Arabii też tak wyglądał? :)
1
@xvcWinterSoldier szukać bramkarza pewnie będziemy, ale czy MAtS odejdzie już za dwa lata? Wydaje mi się, że nie.
1
Niesamowity jest ten chłopak, no a Ansu pewne wykończenie. Brawo!
0
@kiper09 w ważnych meczach częściej dogrywa takie piłki jak do Lewego, niż marnuje setki.
0
Szybko poszło, piękna akcja :)
Oriol świetny początek spotkania. Cały czas pod grą.
5
@Barca1922 chodzi o 21 sierpnia.
1
@Jaro1279 albo nie chcą, żeby ludzie oglądali ten syf.
2
@Jakchcesz "1/14" zamiast "1/4" i zgoda :)
0
@Rust_Cohle tak, ale co nim kierowało i dlaczego nie wziął się później w garść, tego nie rozumiem.
1
@Michael24 @Rust_Cohle nie no, Fala nie jest kałużą, ale też nie nazwałbym jej "bardzo ładną". Zdecydowanie bardziej, jako mieszkaniec Łodzi, wolę jechać na Uniejów :)