0

@Emhyr trzeba sobie jakoś radzić z ffp

1

Aston Villa dzisiaj fatalna w obronie.

1

Jakim cudem to nie jest czerwona dla Dibu?

0

@Nazio_87 jednak niepotrzebnie wyszedł na drugą połowę :(

0

Ale piękna bramka Saki!

0

@tristan87 właśnie nie widzę żadnej wzmianki o nim nigdzie

0

Wie ktoś dlaczego Gabriel poza kadrą Arsenalu dzisiaj?

1

@kuba1794 Kod ligi: 0ltr85
Link do bezpośredniego dołączenia:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/0ltr85

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Hosh ale on chciał zasięgnąć opinii ekspertów

2

@bartas97 fatalnie dobierasz sobie kluby do kibicowania :)

0

Cancelo/Arnau in
Lenglet, Dest out (a przy pozyskaniu Cancelo, najlepiej jeszcze Alonso)

I kadra będzie moim zdaniem bardzo dobra, jak na naszą sytuację.

Do tego Yamal, Fermin i może Valle w "dynamice pierwszego zespołu" :)

0

@LS jeżeli liczymy amortyzację, to na Dembele nawet zarobiliśmy ;)

0

Myślicie, że Caicedo zagra dzisiaj z Luton, czy już pakuje walizy?

1

@Bocheno1 jasne, że na kapitanie :D

1

Z jednej strony mam w składzie FPL Stones'a, który nie wyszedł w podstawie, a z drugiej, oprócz nich mam Rodriego i Haalanda :D

1

@Faro Yamal chyba w juvenilu, a Fermin w Barcy B, a właściwie Barcy Atletic :)

2

@AllBundy @kamilop nie no, jasne. Bardzo dobry wiek. Po prostu wróciłem uwagę, bo został zestawiony razem z Fresnedą, jako perspektywiczny gracz :)

3

@kamilop Maffeo nie jest wcale taki młody. To jest 26-latek.

0

Szczerze mówiąc, Arnau Martinez i Pablo Maffeo jakoś bardziej do mnie trafiają, aniżeli Ivan Fresneda.
Biorę tu pod uwagę głównie jakość, jaką mogą wnieść do nas tu i teraz.

1

@draxidox może transfer Kessiego do Arabii też tak wyglądał? :)

1

@xvcWinterSoldier szukać bramkarza pewnie będziemy, ale czy MAtS odejdzie już za dwa lata? Wydaje mi się, że nie.

1

Niesamowity jest ten chłopak, no a Ansu pewne wykończenie. Brawo!

0

@kiper09 w ważnych meczach częściej dogrywa takie piłki jak do Lewego, niż marnuje setki.

0

Szybko poszło, piękna akcja :)
Oriol świetny początek spotkania. Cały czas pod grą.

5

@Barca1922 chodzi o 21 sierpnia.

1

@Jaro1279 albo nie chcą, żeby ludzie oglądali ten syf.

2

@Jakchcesz "1/14" zamiast "1/4" i zgoda :)

0

@Rust_Cohle tak, ale co nim kierowało i dlaczego nie wziął się później w garść, tego nie rozumiem.

1

@Michael24 @Rust_Cohle nie no, Fala nie jest kałużą, ale też nie nazwałbym jej "bardzo ładną". Zdecydowanie bardziej, jako mieszkaniec Łodzi, wolę jechać na Uniejów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?