2

@Medium dla mnie to, że Hazard nie sprawdził się w Realu, jest kompletnie niezrozumiałą sprawą.
To nie casus Coutinho, który nie był ani 8, ani skrzydłowym i od początku można było mieć wątpliwości (choć ja bardzo się jaralem jego przyjściem, a początek jego przygody tylko to potwierdził), ani też sprawa pokroju Griezmanna, który po prostu powinien grać tam, gdzie wówczas grał Leo (swoją drogą szkoda, że nie został po odejściu Messiego).
Hazard był najlepszym graczem Premier League tamtych lat. Oprócz niego chyba tylko Alexis robił na mnie takie wrażenie, gdy odszedł do Arsenalu, jeśli chodzi o graczy stricte ofensywnych. Wydawało się, że zamiana Cristiano ma Edena, to będzie duże wzmocnienie dla białych. Co poszło nie tak, nie wiem.

1

Muszę przyznać, że byłem bardzo sceptyczny, co do jego transferu. Ale w presezonie pokazał się z dobrej strony. Myślę, że może nam się przydać, szczególnie w meczach, w których nie będziemy stroną znacznie dominującą nad rywalem. Kiedy nie mamy piłki, Oriol wygląda genialnie, a w rozegraniu radzi sobie całkiem przyzwoicie, jak na gracza o jego charakterystyce.

1

@hayek tak właśnie widzę ludzi, którzy prowokują w komentarzach pod politycznymi/światopoglądowymi postami na tym portalu :D

0

Czy Twitter to teraz TwiX?
Jak ten baton?

2

@Kidd u mnie czerwone wytrawne winko i Fryderyk Chopin, pozdrawiam :)

0

@gacek ja ogólnie cieszę się, że mu tyle nie zaoferowano. Jestem zwolennikiem jego odejścia, że względu na fakt jego niedyspozycyjności co roku. Natomiast nie są to szokujące oczekiwania finansowe :)

@kibic1899 w zasadzie to rok temu był już wolnym graczem. Teraz z tego co informują, kontrakt chciał na 5 lat, więc nie byłoby przedłużania co roku.

1

Jeżeli chodzi tu o kwotę brutto, to w przypadku 5-letniego kontaktu wydaje się to dość zrozumiałe.

0

@Emhyr niech dadzą z 17 chociaż, nie zbiednieją :D

2

@FCB_dimiC nie wiem, czy Tebas zgodzi się na grę 12 zawodnikami, w tym dwoma Cancelo i Messim ;)
Ale skład na papierze dobry...

0

Pięknie huknął Ansu :)

5

@pt9 gratulacje, oby tylko tak dalej :)

0

@Gallaret ja też popieram, tak jest o wiele lepiej. Oby aktualizacje ukazywały się w sposób analogiczny również w innych artykułach.

0

@Reviven wydaje mi się, że na tej stronie jest błąd i Bernardo zarabia tyle netto. Tak też podaje część innych źródeł i co wydaje się zdecydowanie bardziej racjonalne.

3

@tristan87 gramy w USA, więc logiczne, że jest na grafice ;)

3

@DonCarletto może kolega liczy trzy, bo między PSG, a Miami był już jedną nogą u nas ;)

0

@doc tu nie chodzi o procent, tylko taka może być ostateczna kwota odstępnego.

1

@Reviven 9 mln euro brutto? Skąd żeś to wytrzasnął? :D

1

@Emhyr jeśli faktycznie tak jest, to fantastycznie. Mam tylko nadzieję, że jego ewentualny transfer nie odbędzie się kosztem ściągnięcia prawego obrońcy, bo tego potrzebujemy najbardziej.

@Pedri16Future może źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że tyle nam brakuje, tylko że tyle "miejsca" zająłby on w limicie, przy powyższych warunkach. A odpowiadając na pytanie, tak, jesteśmy na minusie, ale nie tylko my :)

1

@Emhyr to zależy od długości kontraktu, ale Bernardo raczej nie zgodzi się na taką pensję.

Zakładając transfer za 70 mln i pensję na poziomie 18 mln brutto, przy 5-letnim kontrakcie, potrzebujemy ok. 32 mln w ffp.

3

@szkudi7 dziewczyna ewidentnie na leczenie się nadaje, a wszyscy dziennikarze, którzy powielali te jej brednie, powinni zapaść się pod ziemię. Zarówno ona, jak i oni, do zlikwidowania z życia publicznego. Tfu.

0

3

@MesQueUnClub96 przybrana

0

@partymaker przeczytałem "Neymara" zamiast "Najmana" i złapałem ostrą zwiechę...

1

@DonCarletto tego bym chciał akurat, ale nie jest to realna opcja :)

5

Wygląda na to, że faktycznie Dembele idzie nam bardzo na rękę. Klasa Panie Ousmane. Szacun!

1

@Rhaan no i napisałeś prawdę, ale no właśnie... Jakbyśmy dostali 50-60 mln... Super. Gość jest świetny, ale obiektywnie trzeba zakładać, że rac,ej zagra z 2/3 sezonu, z czego pewnie 1:3 w optymalnej formie. Ale za tą kasę można spokojnie się go pozbyć.

Natomiast za 25 mln to będzie dla nas strata. Wiem, że jeszcze jutro nie mamy nic do gadania, ale warto jest przekonać Dembele, żeby jednak z nami został. Bo za 25 mln nie znajdziemy nikogo konkretnego. A mając Raphinhę i Dembele na prawej, mamy chociaż gwarancję godziwej prawej strony.

0

@Nazio_87 @hayek nie, żebym popierał, ale chyba zdajecie sobie sprawę, że profesjonalny sport bez dopingu praktycznie nie istnieje?

0

@partymaker oj jak ja bym chciał, żeby u mnie lunęło deszczem i zagrzmiało...

0

@Majkel34 wiesz, że oprócz La Rambli na tej stronie są też artykuły?

1

Real to są jednak ogóry do bicia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?