FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier zacznijmy od tego, że ten CPK jest idiotycznym pomysłem, bez względu na to jak szybko miałby powstać. Pieniądze w błoto.
0
Mam deja vu. Czy to nie zostało przypadkiem ogłoszone wczoraj?
1
@AlexDark00 ta słaba Barcelona wygrała w tym sezonie mistrzostwo, mając przewagę 10 pkt nad drugim Realem. Ciekawe, kto był w tej lidze najlepszym strzelcem.
Piłkarzy, którzy potrafią sami wygrywać mecze, jest jak na lekarstwo. I raczej są to zawodnicy o zupełnie innej specyfice, jak Messi, Mbappe czy Neymar.
1
@Comentateiro tak, wiem. Chyba pod każdym artykułem i postem o Lewym widzę jego krytyczne komentarze. To już tradycja, jak Kevin w Święta.
Chciałem tylko podkreślić, że jednak nasz kadra, to nie jest nawet w połowie kadra Argentyny, dodatkowo jak wyżej zauważyłeś, Argentyna ma Leo Messiego. W dyskusje o Robercie na pewno nie mam zamiaru tu wchodzić :)
18
@AlexDark00 Polska to może pomarzyć o MŚ ze względu na całą resztę kadry, a nie ze względu na napastnika xD
16
Najgorszy sort użytkowników?
Ci, którzy piszą "A co to ma wspólnego z naszym klubem?" pod artykułami dotyczącymi byłych lub obecnych zawodników/pracowników klubu oraz jego potencjalnych celów transferowych.
1
@AduŚ07 racja, cudeńko :D
1
@Bartek_VEB jeśli na końcu odstawisz go na miejsce, to nie ma problemu - możesz jeździć. Tylko ludzi nie rozjeżdżaj :)
1
@Bobo25 ja bym odpuścił dyskusję z tym Panem, bo tu już od pierwszych komentarzy bije fanatyzmem :)
Co by nie mówić o politykach którejkolwiek partii, to omamić ludzi umieją.
1
Lenglet ma pensję na poziomie Cancelo?
No ładnie :)
1
@Hellrider trzeba było od razu wystawić na saudyjskim portalu ogłoszeniowym :)
4
@Saviola88 nawiązując do Twojego prostego tłumaczenia, to kolega Ci próbuję wytłumaczyć, że te inne restauracje wprost Ci mówią: "Przyjdź do nas, u nas otrujesz się jeszcze bardziej."
0
@MesQueUnClub96 a no jak wystarczy wygrać LM, to jesteśmy w domu :)
1
@Arkon jakie dobrze? Jest fatalnie, oczywiście jak na możliwości tego kraju i w porównaniu z sytuacją 10 lat temu. Do tego jesteśmy pośmiewiskiem na skalę światową. Dobrze to jest tylko w TVP.
0
@doc po prostu mają rok opóźnienia
2
@Fido66 orki? Boję się orków.
42
"Halo, Sir Ratcliffe, wie Pan, taka głupia sprawa wyszła... czy pana oferta jest dalej aktualna, Sir?"
0
@Hosh aż się ciepło na serduszku robi, że czują się jak u siebie
2
@Mlodypro101 trzymam kciuki za kotka, żeby udało mu się z tego wyjść. Moja co prawda nie wychodzi na dwór, ale i tak się o nią boję.
0
@gumaz zazwyczaj budzę się przed budzikiem, a kiedy zadzwoni, wstaję z łóżka jak na zawołanie.
Ale jak sam z siebie mnie budzik obudzi, to ze wstaniem nie jest już tak kolorowo.
1
@MesQueUnClub96 podobno ten Twój filmik zainspirował swego czasu Komendę Główną w Warszawie do nagrania odpowiedzi.
Też chcieli pokazać swój arsenał, a zwieńczeniem pięknej kolekcji był niejaki granatnik ;)
1
@szymonekk napastnika mamy, potrzebujemy rezerwowego. A nominalnego prawego obrońcy na poziomie nie mamy żadnego.
0
@Joe_Barbaro "Wynajmę pokój dla studenta, z opcją dojazdu na wydział"
3
@BorzyKrzys wspaniale wygląda to auto na drugim nagraniu, które przejeżdża przed trąbą :)
Wygląda, jakby jechało wprost na nie.
1
@Sewren122 bo, po pierwsze, piłkarze mają też pewne ambicje, aby zdobywać osiągnięcia w futbolu.
A po drugie, nie zarabiają tylko na kontraktach z klubem. Nawet przy niższej pensji w Barcelonie, Brozović będzie w stanie wyciągnąć więcej pieniędzy ze swojej marki.
1
@DonMatteo901 po prostu pewien klub płacił więcej niż my :D
0
@th@les powiadomienia zawsze można wyłączyć, a pojawiają się tylko dlatego, że wyraziłeś na to zgodę ;)
2
Robi to wrażanie. Brawo dla wszystkich sekcji!
7
@arasz1819 musisz zapytać Państwową Komisję ds. badania wpływów rosyjskich.
1
@Comentateiro tak, brakowałoby. Dziecko potrzebuje zarówno ojca, jak i matki. Ojciec jest dla syna, a matka dla córki, pewnego rodzaju wzorem do naśladowania. Natomiast drugie z rodziców ma duży wpływ na wybór partnera w przyszłości, a także to jak postępować wobec płci przeciwnej.