FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messi1000000 tutaj pół składu co mecz sprzedają.
1
@Andi18 to musisz chyba kanał zmienić, bo zły mecz oglądasz
4
@LM10GOAT Raphinha w tym roku jest naszym najlepszym ofensywnym graczem, a Fati jedyne co zrobił w tym czasie, to obronił strzał Kessiego z Realem, przez co być może odpadliśmy później z pucharu.
0
@Ktos11111 z Bayernem to akurat prawda, ale oni w tym kontekście są jedyni w swoim rodzaju. Nie ma drugiego topowego klubu na świecie, który prowadzi tak genialną politykę transferową.
0
Czy ter Stegen nie powinien tu wyjść?
0
@Korek365 może zdobyli tylko 13 bramek, za to punktów aż 15
0
@NeKenI Messi oszczędzany na półfinał LM
0
@Deviler no nie tym razem :D
1
@Faro jaja sobie robisz?
0
@Deviler 1:0 jeszcze może być :)
0
G**no prawda. Ale swoją drogą już jakiś czas temu pisałem, że moim zdaniem dobrze prezentowałoby się 4-4-2 z Lewym i Leo w ataku.
0
@xavi890 dlatego Eric do końca sezonu powinien być sprawdzany w pomocy. Jeśli się tam nadaje, można go zostawić, jeśli nie - moim zdaniem należy się go pozbyć. Alonso w mojej opinii powinien być sprzedany. Niech przyjdzie Inigo i mamy 4 jakościowych stoperów, do tego Riad może łapać jakieś minuty, a w razie pozostanie Erica i nastania jakiegoś kataklizmu, zawsze on może być 5-6. stoperem w hierarchii.
0
@Pawel13sz 99% piłkarzy by podało...
0
@Pedri16Future Prawda jest taka, że Griezmann jest obecnie najlepszym piłkarzem tej ligi.
1
Bardzo dużo stracił Lewy w moich oczach w tej akcji.
0
@lukas5544 taktyk
1
@LM10GOAT myślę, że obchodzą ich pieniądze, a Barca bez względu na wyniki je przyniesie.
0
@NeKenI po co darmowe wifi, jak jest zakaz używania telefonów
0
@PatrykBarca a ja widziałem raz jak biegnie
0
@ChampionLW na lajfach w większości przypadków są bramki, jak ktoś by chciał sobie poprzeglądać :)
0
@PatrykBarca terrorysta z Zapali
4
Powiecie, że Maguire jest słaby, a jednak notuje liczby. W samym dwumeczu z United strzela, asystuje...
1
@Kidd na codzień Mi Band, zegarki "od święta", jako męska biżuteria :)
10
@VegetaPolska najlepiej opłać jej wakacje w Turcji
0
@BorzyKrzys a mi się jego sędziowanie w pierwszej połowie bardzo podobało.
5
@xavi890 no i na słaby Real :D
2
Eric ograny, Araujo z wylewem...
1
Araujo wziął sprawy w swoje nogi :)
0
@Albatros łapał się za dwugłowy po interwencji (bez kontaktu z przeciwnikiem). Ale nie wyglądało to bardzo poważnie.
2
@Deviler buty Nike, cała reszta Adidas :)