1

@Messi1000000 tutaj pół składu co mecz sprzedają.

1

@Andi18 to musisz chyba kanał zmienić, bo zły mecz oglądasz

4

@LM10GOAT Raphinha w tym roku jest naszym najlepszym ofensywnym graczem, a Fati jedyne co zrobił w tym czasie, to obronił strzał Kessiego z Realem, przez co być może odpadliśmy później z pucharu.

0

@Ktos11111 z Bayernem to akurat prawda, ale oni w tym kontekście są jedyni w swoim rodzaju. Nie ma drugiego topowego klubu na świecie, który prowadzi tak genialną politykę transferową.

0

Czy ter Stegen nie powinien tu wyjść?

0

@Korek365 może zdobyli tylko 13 bramek, za to punktów aż 15

0

@NeKenI Messi oszczędzany na półfinał LM

0

@Deviler no nie tym razem :D

1

@Faro jaja sobie robisz?

0

@Deviler 1:0 jeszcze może być :)

0

G**no prawda. Ale swoją drogą już jakiś czas temu pisałem, że moim zdaniem dobrze prezentowałoby się 4-4-2 z Lewym i Leo w ataku.

0

@xavi890 dlatego Eric do końca sezonu powinien być sprawdzany w pomocy. Jeśli się tam nadaje, można go zostawić, jeśli nie - moim zdaniem należy się go pozbyć. Alonso w mojej opinii powinien być sprzedany. Niech przyjdzie Inigo i mamy 4 jakościowych stoperów, do tego Riad może łapać jakieś minuty, a w razie pozostanie Erica i nastania jakiegoś kataklizmu, zawsze on może być 5-6. stoperem w hierarchii.

0

@Pawel13sz 99% piłkarzy by podało...

0

@Pedri16Future Prawda jest taka, że Griezmann jest obecnie najlepszym piłkarzem tej ligi.

1

Bardzo dużo stracił Lewy w moich oczach w tej akcji.

0

@lukas5544 taktyk

1

@LM10GOAT myślę, że obchodzą ich pieniądze, a Barca bez względu na wyniki je przyniesie.

0

@NeKenI po co darmowe wifi, jak jest zakaz używania telefonów

0

@PatrykBarca a ja widziałem raz jak biegnie

0

@ChampionLW na lajfach w większości przypadków są bramki, jak ktoś by chciał sobie poprzeglądać :)

0

@PatrykBarca terrorysta z Zapali

4

Powiecie, że Maguire jest słaby, a jednak notuje liczby. W samym dwumeczu z United strzela, asystuje...

1

@Kidd na codzień Mi Band, zegarki "od święta", jako męska biżuteria :)

10

@VegetaPolska najlepiej opłać jej wakacje w Turcji

0

@BorzyKrzys a mi się jego sędziowanie w pierwszej połowie bardzo podobało.

5

@xavi890 no i na słaby Real :D

2

Eric ograny, Araujo z wylewem...

1

Araujo wziął sprawy w swoje nogi :)

0

@Albatros łapał się za dwugłowy po interwencji (bez kontaktu z przeciwnikiem). Ale nie wyglądało to bardzo poważnie.

2

@Deviler buty Nike, cała reszta Adidas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?