4

@adrian89 kolega chyba napisał to ironicznie ;)

5

@Bykunn podpierdzielić, że wali w ch**a w robocie :)

4

@Lukikiki albo tresującą kobry królewskie, grając na flecie

0

@Artysta9 zakładam, że zgodnie z wyrażanymi przez Xaviego potrzebami, sprowadzimy jakiegoś DM w tym okienku.

0

@ElTomas taka opcja też by mi odpowiadała, ale moim zdaniem Raphinha w takiej roli świetnie by się odnalazł.

2

@karolup właśnie też mi się wydaje, że to byłaby dla niego idealna rola, dlatego mam nadzieję na sprawdzenie takiego rozwiązania

0

Myślicie, że jest szansa, iż Xavi spróbuje gry w systemie z trójką stoperów (Christensen, Araujo, Kounde) oraz Balde i Raphinhą na wahadłach?

2

@KamQiX zagłosuję na KO, bo wierzę w ich kompetencje na podstawie okresu, gdy sprawowali władzę.

Bez względu na to, na kogo macie zagłosować, chciałbym Was prosić tylko o jedno - idźcie na wybory :)

0

@mekston czyli obecnie ZP jest przyznawane za poprzedni sezon, a nie rok? Przyznam się, że nie śledzę kryterium tej nagrody od wielu lat. W takim razie, tu faktycznie jesień nie ma znaczenia. Ale to dalej ciężki wybór moim zdaniem.

Oczywiście całym serduszkiem jestem za Leo, tylko rozum na rozdrożu :)

1

@Gaz słuchaj, ja sam nie jestem fanem jego talentu, generalnie osobiście sam wolę krytykowanego tu niemiłosiernie Raphinhę niż Ousmana. Natomiast nie ma co zaprzeczać, że jeśli Demeble byłby zdrowy przez 80-90% czasu , to jego wartość byłaby kilkukrotnie większa i nie byłoby problemu na znalezienie kogoś, kto da za niego sporo więcej niż 50 milionów.

0

@TheNekro94 jest jeszcze prawo dżungli

2

@Danny Gaucho kolega zapomniał dodać, że chodzi o jego sytuację ;)

1

@Gaz Dembele nikt nie chce za 50 mln, bo jest wiecznie połamany, a nie przez umiejętności.

5

@HighestInTheRoom ja osobiście bardzo bym się nie burzył na jego powrót, nie jest dla mnie żadnym zdrajcą, po prostu podjął idiotyczną decyzję.

Ale nie wierzę w ten powrót, moim zdaniem to tylko medialna pułapka na muchy, jak co lato.

0

@Pawlak1992 ja szczerze powiedziawszy nie wiem, komu się ta ZP należy. Z jednej strony kapitalny Messi na MŚ, z historycznym tytułem, świetnymi liczbami do końca tego sezonu, rozdający ciasteczka w większości spotkań.

Z drugiej Haaland, który liczby miał przepoteżne w pierwszym sezonie w PL, która jest znacznie lepsza niż League 1, do tego potrójna korona, też historyczna dla City LM, król strzelców ligi i LM. Na MŚ co prawda nie zagrał, ale ciężko go za to winić. No i pewnie dołoży jeszcze swoje na jesień, podczas gdy Leo już będzie śmigał w Stanach.

Na prawdę ciężka sprawa, najłatwiej byłoby wręczyć nagrodę obu Panom :)
Moim zdaniem bez względu na to, kto z nich ją zdobędzie, będzie to sprawiedliwy wybór. Trzeba też dodać, że ładnie odjechali w tym roku konkurencji, choć oczywiście Mbappe za liczby przez cały sezon o występ na MŚ też trzeba docenić.

0

Jak ktoś lubi podcasty poruszające obecnie popularne zagadnienia, to serdecznie polecam "Na skraju cenzury". Chłopaki robią moim zdaniem świetną robotę. Tu macie najnowszy odcinek.



Do Piotrka mam duży sentyment, bo jego materiały "nauczyły mnie" wszystkich podstaw, gdy startowałem z treningiem siłowym i dietą, ale generalnie jestem fanem do dziś, bo to gość, z którym zgadzam się w 99%, bez względu na temat, na który się wypowiada. Praktycznie kropka w kropkę moje spojrzenie na świat :)

1

@Comentateiro ogólnie ma to sens. Nawet jeśli te statystyki wynikają faktycznie z czasu spędzonego za kółkiem (w co jestem w stanie uwierzyć), to wcale nie przeczy to do końca zasadności wprowadzenia takiego kryterium. W końcu chyba osoby średnio spędzające o wiele więcej czasu na drogach, nie powinny czuć się pokrzywdzone większą składką, gdyż już sam czas za kierownicą (bez względu na płeć) zwiększa ryzyko udziału w zdarzeniu drogowym.

Natomiast, jak tu już jeden z kolegów wyżej wspomniał, chyba lepiej jednak zacząć z tego samego pułapu i następnie kierować się historią wypadków/kolizji danej jednostki, tak jak obecnie, zamiast stosować w tym wypadku kryterium płci? Ja chyba stawiam na obecny model, choć sam pomysł wcale nie jest taki absurdalny, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

2

@DonCarletto czyli na Mazurach

1

@Rust_Cohle a jakby ktoś pytał z kim, to wiadomo, że z Sevillą

1

Komentarz usunięty

2

@michal26 jeszcze tylko Alba i mamy komplet :)

13

@Gracek10 Inter MiAmigos

1

@Kondziubarca no cóż, to nie żadne doniesienie transferowe, tylko prywatną opinia Gerarda, pewnie słowa (co sam zaznaczył) wypowiedziane na streamie czy coś. Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego @BarcaInfo udostępnia akurat ten cytat dalej.

4

@Kgorecki2500 Keanu jest prze-gościem.

2

@Comentateiro no cóż, jeśli Twoim zdaniem sama przynależność osoby do instytucji Kościoła, daje tym ludziom prawo do takiego jej potraktowania, to przykre. Dla mnie tacy ludzie, kolokwialnie mówiąc, za wcześnie zeszli z drzewa. Bez względu na to, co myślę, o Kościele, jako instytucji.

1

@dynamite tak, właśnie o tym mówię. Skoro walczymy o równość rasową, to dlaczego robimy to faworyzując jedną z ras - czarnoskórych, nad inne.

7

Chyba nie ta grafika :)

0

@Comentateiro mało w tym logiki. Czyli np. policjant, który służy obywatelom, ma być szykanowany bo w jego organizacji regularnie nadużywa się władzy?

Traktowanie jednostek na podstawie tego, jak wygląda większość ludzi pełniących ten sam zawód to po prostu przejaw braku inteligencji.

Na tej poradzie też z pewnością jest zarówno wielu wartościowych ludzi, jak i wielu oszołomów. Do każdej osoby należy podchodzić indywidualnie. Możesz krytykować Kościół jako instytucję, nie musisz mieć do niej szacunku.

Ale jeśli wyzywasz losowego księdza czy zakonnice, tylko dlatego że reprezentuje Kościół, to już świadczy o tym, że jesteś debilem.

1

@Mezocyklon87 @sergio5 PO już rządziło i MOIM zdaniem, robiło to bardzo dobrze. Nie wierzę w deklaracje wyborcze ani w przypadku KO (kontynuowanie polityki socjalnej PiSu) ani Konfederacji (obniżenie/likwidacja podatków i składek) - to oczywiste, że ich słowa mają tylko i wyłącznie zwiększyć poparcie w wyborach. Natomiast w obu przypadkach uważam, że są tam ludzie kompetentni do sprawowania władzy (poza wyjątkami typu Braun itd. oczywiście). Różnica polega na tym, że Konfederacja nie ma szans na wygraną, za to istnieje ryzyko, że jej posłowie zostaną po wyborach przekupieni i wcieleni w szeregi PiSu, tak jak to było z partią Kukiza. I w ten sposób PiS znów będzie miał władzę, a to dla Polski zwiastuje tragedię.

1

@gumaz wygodnej celi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?