2

@mrboom w Łodzi na wielu przystankach są takie "reklamy" :)
Oczywiście popieram z całego serca!

16

@escarabajo ktoś tu chyba pracuje w Realme

0

@TheNekro94 o częstotliwość bym się nie martwił, natomiast lepiej nie pić większych ilości płynów 1-2h przed snem, żeby nie budzić się w nocy do toalety, bo to nie służy jakości snu.
A jak ktoś ma twardy sen, to można się zeszczać w gacie ;)

1

@Emhyr tak się deklarował publicznie, że pomoże, że wątpię, by nie zgodził się na obniżkę. Natomiast nie zdziwię się, jeśli Alba i klub dojdą do wniosku, że lepiej będzie się rozstać.
Oczywiście mieć taką parę lewych obrońców jak Balde i Alba to czysty luksus, ale u nas liczy się każdy grosz, i trzeba będzie wybierać między jednymi zawodnikami, a drugimi.

1

@Emhyr moim zdaniem przy Inigo, Alonso jest totalnie zbędny. Chyba, że Alba chce odejść i Alonso musi zostać jako zmiennik Balde.
Mamy trzech świetnych stoperów, Inigo będzie czwartym. Nawet jeśli Kounde będzie musiał grać na prawej obronie, to zawsze na ŚO będą mogli zagrać Eric lub Riad.

6

@wasacz nie każdemu chce się wstawiać polskie znaki

0

@Emhyr tak, Busi i Pique na pewno dużą zwalniają + reszta zawodników z wypożyczeń i zawodnicy na wylocie, jeśli uda się ich sprzedać. Dodatkowo liczę na pozbycie się kogoś z dwójki Ferran/Fati (mimo wszystko wolałbym sprzedaż Torresa, choć finansowo lepiej byłoby sprzedać Ansu). Szczerze powiedziawszy nie wiem jak do FFP wpisuje się Grizmann i jego pensja. Depay, z tego co kojarzę, nie zarabiał u nas zbyt dużo.

Jestem w stanie uwierzyć, że jakoś da się to poskładać, ale tak jak napisałeś, wygląda to strasznie :)

9

@Kondziubarca Todo Ficzahes, brzmi poważnie

0

@Emhyr racja, ale przy tych wszystkich doniesieniach: Inigo, Gundogan, Messi, Roque/Auba, rejestracje obecnych zawodników... do tego jeszcze potencjalny Cancelo. Nie wiem, jak to miałoby się to udać. Ale mam nadzieję, że zarząd jakoś to poukłada.

1

@GrzegorzMadrid czterech pomocników, Frenkie i Gundogan niżej, wyżej Pedri i Gavi. W ataku Lewy i Leo.

0

@Emhyr jeśli któryś z tej dwójki by do nas trafił, to byłoby coś wspaniałego. Ale ciężko mi w to uwierzyć w naszej sytuacji, choć ostatnie okienko pokazało, że zarząd może znaleźć jakieś rozwiązania.

1

@Emhyr tyle nakupowali, może się podzielą. Tym bardziej, że ostatniego lata byliśmy dla nich tacy mili na rynku transferowym.

0

@kulek22 to tak, jakbyś za komuny był więźniem politycznym. Nie masz się czego wstydzić.

0

@ptrx mimo, iż to pytanie retoryczne, odpowiadam: otóż nie

13

@Albatros z całym szacunkiem do Busiego i jego umiejętności, ale czas się pożegnać.

2

@P33ck komentarz złoto :)

6

@David_Beckham Maguire przed Maldinim i zgoda

0

@Bykunn to racja, ja w życiu nie widziałem zwierzęcia-albinosa na wolności. Człowieka chyba zresztą też :)

1

@PatrychoO w zasadzie to powiedział prawdę, nie ma co im tego odbierać. No ale jest jeszcze potężna Osasuna :)

1

@Bykunn z tego co mi się wydaje, choć nie jestem pewien, albinizm jest możliwy u wszystkich gatunków zwierząt (i ludzi), natomiast u większości jest to bardzo rzadka choroba. Bardziej powszechna jest ona tylko u niektórych gatunków, np. króliki czy myszy.

1

@Fabik87 wszyscy trzej są niesamowici

0

@Herato Puchar ma to do siebie, że wystarczy jeden słabszy mecz i do widzenia. W lidze margines błędu jest dużo większy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 i tu się zgodzę. Obaj są genialnymi piłkarzami, mają przed sobą z pewnością wspaniałą przyszłość i obaj są kontrowersyjni. I wobec obu jest przesadna krytyka. Oczywiście i Vini, i Gavi dają mu temu pewne podstawy (moim zdaniem Vini dużo większe, ale to pewnie subiektywne stanowisko związane z ich barwami, więc biorę pod uwagę, że mogę się mylić), natomiast nie rozumiem toksycznych ludzi, którzy fanatycznie piętnują Viniego i widzą w nim wroga publicznego nr 1. Typ jest wkurzający, to fakt, ale to co na niego spada, to jakaś paranoja. Sam go nie lubię, ale momentami wstyd patrzeć, jak jest odbierany przez kibiców innych drużyn. A z Gavim to już w ogóle, nie potrafię zrozumieć, jak można go atakować za ten charakter. Fakt, robi dużo głupot, czasem niepotrzebnie wdaje się w prowokacje, ale baaardzo daleko mu do boiskowego bandyty. Obaj są świetni.

0

@Mroziu właśnie o tym mówię. Prędzej obstawiał bym 7-8 min, a nie 3 :D
Ale to bez znaczenia, po prostu się zdziwiłem.

2

Ja wiem że już nie ma szans, ale 3 minuty?? Skąd taka decyzja...

5

Haniebny mecz. Nie ze względu na wynik, ale przede wszystkim ze względu na poziom gry i ilość debilnych zachowań w drugiej połowie.

0

Nasza defensywa to dziś tragedia...

0

Karny ewidentny, zupełnie bez sensu wejście. Szkoda.

0

Ależ by to była niesamowita bramka, gdyby to trafił

1

@stepkovski Jasne, nie ma co się zachwycać po meczu z Elche. Co nie zmienia faktu, że to dobry początek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?