FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB co do Araujo się nie zgodzę, Ronald został minięty, nie miał już szans odebrać przeciwnikowi piłki, ratował się faulem i było oczywistym, że dostanie za to kartonik.
Jeśli chodzi o Gaviego, to zgodzę się, że nie zapracował sobie na żółtą w tym spotkaniu, ale najwidoczniej sędzia był innego zdania.
1
@Pawel13sz szkoda, że Orłowski się wcale nie ukrywa że swoim fanatycznym kibicowaniem Madrytowi :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Gavi za całokształt, Araujo za zatrzymanie przeciwnika, który już go minął i wychodził do dobrą pozycję do dogrania w pole karne.
0
@Anonymus0608 całkiem spoko. Dobrze rozgrywał, zagrał ciekawą prostopadłą piłkę, poprawny w defensywie.
5
Całkiem znośnie się tam prezentował. Jak na pierwszy mecz na pivocie, można być zadowolonym.
1
@DonCarletto racja, ale punkt 9 go oficjalnie zdemaskował :)
6
@Messiah10 tak, nie byłbym w stanie piszczeć jak nastolatka, bo zobaczyłem człowieka.
44
@Peciak coraz lepsze te żarty na Prima Aprilis.
0
@Murazor chodzi o to, że Leo teoretycznie miałby dostać niską (oczywiście stosunkowo) stałą pensję, za to otrzymać pewien procent z wygenerowanych bezpośrednio przez niego przychodów, co z rachunkowego punktu widzenia, przynajmniej w moim rozumieniu, oznaczało by przypisanie mniejszych wartości w wynagrodzeniach na rzecz zmniejszenia przychodów klubu na koniec sezonu, co miałoby pozytywnie wpłynąć na kwestie FFP i limitu wynagrodzeń. Jak zinterpretowała by to liga, tego nie wiemy, ale myślę, że nawet Tebas zdaje sobie sprawę, że powrót Leo do La Liga oznaczałby w obecnej sytuacji duży plus dla rozgrywek, więc sądzę, że istnieją duże szanse na uzyskanie takiego pozwolenia, choć pewnie tak czy siak oznacza to sprzedaż któregoś z wartościowych piłkarzy i pozbycie się całego "balastu".
1
@Danny Gaucho super ciekawostka, takie coś na prawdę robi wrażenie. Dotyczy to szczególnie panów z Serie A :)
1
@Faro wow, odpowiedzi mnie przerażają. Bardzo chciałbym zobaczyć u nas znów Messiego i mam cichą nadzieję, że latem tu wróci, ale ciężko mi zrozumieć, że ktoś mając do wyboru 35-letniego (w momencie przyjścia 36.) Leo, a Kyliana, który już teraz jest zawodnikiem z absolutnego topu i ma dopiero 24 lata, wybrałby Messiego. Mbappe będzie przewodził w futbolu przez najbliższe 10 lat, bez względu czy będzie najlepszy, czy jednym z najlepszych. I bez względu na to, czy ktoś go lubi, czy nie. Leo to dalej mistrz, ale ile to potrwa? Maksymalnie, czego mu oczywiście życzę, 2-3 lata. Kogo bym zobaczył tu w kolejnym sezonie? Leo. Ale na dłuższą metę? Wybór jest oczywisty.
3
@Medium wielki props, tak trzymaj!
1
@DonCarletto Torresów to mają nawet dwóch :)
0
@Dembouz1899 dokładnie. No i myślę, że warto dać szansę Abde, chyba że wyciągniemy za niego bardzo dobry pieniądz.
0
@Emhyr jak to zobaczyć, jak jeszcze jaśniutko na niebie? :D
1
@Piotrek83 ja mam w Canal+ (abonament): całe C+, Eleven & Polsat Sport Premium, Viaplay, Netlixa i HBO w pakiecie za 100 zł miesięcznie.
Podpisywałem w jakiejś promocji na święta, więc teraz pewnie może wyjść troszkę drożej, ale sądzę, że znajdzie się podobna opcja. Ewentualnie można z czegoś zrezygnować.
1
@cyron1 to od początku tak wygląda moim zdaniem. Zastanawia mnie tylko, dlaczego to trwało przez tyle lat.
2
@Ojciec5tkidzieci Żenada. Mam nadzieję, że klub z Poznania odpowiednio zareaguje...
0
@esem91 a na główną wchodziłeś? :)
2
@Ramos9248 a nie wpadłeś na pomysł, że może ktoś chce mieć jak najwięcej prawdziwych odpowiedzi w swojej ankiecie?
Jasne, że wrzucając to w Internet na przypadkowe forum, część wypełniających może zaznaczyć losowe/nieprawdziwe odpowiedzi, ale jednak większość osób, które już zdecydują się poświęcić chwilę i wypełnić ankietę, podchodzi do tego poważnie (a przynajmniej taką mam nadzieję).
1
@Dembouz1899 dla mnie te co wymieniłeś top, ale przed nimi jest jeszcze Ranczo :)
0
@takisobiektos gwiazdy chroni się przed "polowaniem" na ich nogi, a nie przed kartkami ;)
0
@gumaz osoba w wieku 17 lat może już zostać skazana na karę pozbawienia wolności. Nie może jedynie zostać skazana na dożywocie.
1
@Nano22 jak 12 to Rafinha :)
0
@clyde to jeden z tych seriali, przy którym po zakończeniu pierwszego sezonu i oczekiwaniu na drugi, będę czuł tą "pustkę" :)
Cieszę się, że nie grałem w grę, bo cała fabuła jest dla mnie niespodzianką.
0
@kkbarca dla mnie to prosta sprawa, wychodząc 4-3-3, powinni grać Dembele oraz Raphinha, natomiast trzeba się zastanowić nad przyszłością któregoś z dwójki Ferran-Fati.
0
@Rewolucja123 jasne, też uważam, że skoro tak było ustalone przed meczem, to słusznie Ferran podszedł do jedenastki i miał prawo odmówić Fatiemu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że Kessie jednak był wtedy obecny na boisku :)
0
@Rewolucja123 był na boisku, wszedł za FdJ na początku 2. połowy.
1
@kylian7 serio, ktoś jeszcze wierzy w te jego historie? Chłopak ciśnie tu z wszystkich bekę jak nic. Nawet jeśli z początku podzielił się jakimś swoim prawdziwym przeżyciem z nieudanego podrywu, to ewidentnie od dawna wymyśla coraz to nowe scenariusze, rodem z Trudnych Spraw.
0
@VeB 1899 tak, wyraźnie było to słychać kilkukrotnie.