2

@kondzix2115 niech się pną, byle kosztem PiSu, a nie opozycji.

5

@Comentateiro "Poza tym nie róbmy z całego LGBT agresorów, często rozdmuchuje się kilka radykalniejszych przypadków ponad miarę."

No tak, bo w kościele, to co drugi ksiądz albo zakonnica są źli i reagują na nich agresją.

Zanim zaczniesz pouczać innych, to rusz głową przed tym, jak coś napiszesz.

3

@Lucerfi to teraz pomyśl sobie, jakimi rasistami są ludzie w Realu, że każą Viniemu przez większość sezonu grać w białym stroju :)

1

@Danger204 oddawaj moje drugie śniadanie

0

@MysticCat Dembele ma być zdrowy cały sezon?

3

Ogólnie ten cały zespół ds. rasizmu - okej. Film na Netflixie o Vinim - też spoko, na pewno będzie miał oglądalność, a o to twórcom chodzi.

Ale czy nie wydaje Wam się, że gra Brazylii w symbolicznych CZARNYCH strojach, czyli utożsamianie tego zjawiska tylko i wyłącznie z czarnoskórymi, nie jest właśnie przejawem prawdziwego rasizmu?

0

@konrad1661 Wigilia to jeden dzień w roku, jak dla mnie wszystko może być ustawowo zamknięte. Za to niedziele niehandlowe to skandal.

0

@prodigy mówię tu o osobach uzależnionych. Taką też samym kiedyś byłem i wśród takich się wychowywałem. Nie trudno odstawiając zauważyć, jak postępują osoby w nałogu, w jakiej ich życie jest stagnacji. Zero silnej woli, zero chęci rozwoju i samorealizacji. Kiedy nałóg znika, nagle człowiek zmienia się nie do poznania i zaczyna konsekwentnie iść do przodu. Tu nie chodzi o specyfikę samej substancji, tylko o to, jak działa mechanizm, którym jest uzależnienie. Jeśli ktoś używa z głową spoko, nie widzę problemu. Tyle, że jest to zdecydowana mniejszość użytkowników.

1

@LM10GOAT to nie dowodzi, że Messi jest najlepszy, skoro porównujesz go ze średniej klasy zawodnikiem z arabskiej ligi.

2

@MesQueUnClub_87 medyczne zastosowanie trawy to argument z dupy. Benzodiazepina i barbiturany też są dostępne na receptę. W innych krajach powszechne są leki na bazie pochodnych amfetaminy. W szpitalach podaje się opiaty. Tylko zastosowanie medyczne nie ma nic wspólnego z rekreacyjnym odurzaniem się przez osoby uzależnione od danej substancji. Nie żebym był wielkim przeciwnikiem konopii ogólnie, ale my akurat mamy tak głupi naród, że dawanie przyzwolenia na jakiekolwiek używki jest idiotycznym pomysłem. Mało już w tym kraju nierobów? Trawa zabija w osobach używających ją regularnie ambicje, tracą zdolność do logicznego myślenia. Jak każda osoba uzależniona stają się niewolnikami substancji. Tak jak kolega wyżej wspomniał, alkohol ma taki aspekt kulturalny, że już go nie wykorzenimy że społeczeństwa. Nie dawajmy głupim ludziom przyzwolenia na kolejną używkę. Nikt z alkoholików nie zamieni alko na trawę, co najwyżej dołożą sobie kolejny nałóg.

1

@Symson pisane kursywą :D

1

@Kgorecki2500 top 1 dla mnie zdecydowanie włoska, ale wyróżniłbym też meksykańską :)

1

@gilbert3 zgadzam się, uważam że trzeba zrobić wszystko żeby sprzedać Ferrana i przynajmniej jednego z dwójki Dembele/Fati. Biorąc pod uwagę, że tak jak wspomniałeś, na zdrowie Dembele nie można liczyć, jego z pewnością lepiej się pozbyć. Co do Fatiego mam mieszane uczucia.

1

@LM10GOAT za kilkaset milionów, to możesz sobie kupić FC Albatros

2

@Janas11224 jak czytam, ile osób tu powiela te brednie o szkodliwości słodzików, to aż mi się słabo robi.

Argument o smaku jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo jakby nie patrzeć, to jest to subiektywna opinia każdego z nas. Dla mnie też nie ma żadnej różnicy w smaku, ale jeśli ktoś ją dostrzega, spoko, nie wnikam.

Natomiast pisanie, że słodziki są gorsze od cukru pod względem zdrowotnym, to już jest gwałt na nauce. Są setki, jak nie tysiące rzetelnych badań, ale ludzie dalej powielają mity wyssane z palca. A wystarczy wejść na pub.med i wpisać aspartam/xilitol/erithritol itd., i po prostu poczytać.

A do kolegi @KlonaZepan, który pisze, że te badania są fałszowane przez koncerny "trucicieli od słodzików" - radzę odstawić ten klonazepam, bo chyba nie służy ;)
Co do opinii lekarzy - pierwsze słyszę, żeby jakiś lekarz mówił o szkodliwości słodzików, a nie cukru. Już abstrahując od tego, że wiedza lekarzy na temat odżywiania jest znikoma, w porównaniu do wiedzy dietetyków.

1

@michal26 obserwuję go na TikToku, czasem wrzuca bardzo zabawne materiały odnośnie odżywiania.

Jeśli chodzi o tą serię z HP, to obecne już mnie tak nie bawią, ale pamiętam, że pierwsze 10-15 materiałów to było złoto w najczystszej postaci :D

3

Gdybanie. Nie wiadomo, jak wyglądały by ostatnie kolejki, gdyby kwestia mistrzostwa była otwarta...

1

@jacobFCB Zlatan ogłosił parę dni temu zakończenie kariery ;)

1

@JimMorrisonFCB no cóż, przyznam się, że wybrałem egzamin.

Obiecuję, że więcej nie popełnię tego błędu:)

0

@Limit_l3ss wydaje mi się, że mogą czuć dokładnie to samo. Każdy patrzy że swojej perspektywy.

0

@Deviler wydaje mi się, że patrzą jednak trochę bardziej w przyszłość i jako partia nie podejmą takiej decyzji. To byłby dla nich strzał w kolano. Choć mogę się mylić.

Inna sprawa, ilu posłów Konferencji PiS byłby w stanie ewentualnie przekupić i przeciągnąć na swoją stronę. Moim zdaniem wielu.

0

Będzie można gdzieś obejrzeć nagranie meczu z Vissel Kobe? Niestety o 13:15 mam egzamin :(

0

@Albatros "60-letnia kobieta przypadkiem odkryła dziwny
sposób, który pomaga odmłodzić twarz"

0

@daniel32778 chyba najrozsądniej byłoby pozbyć się obu, choć tymi ostatnimi występami Fati trochę skomplikował podjęcie decyzji :)

1

@hayek ale na pewno największa, jaka spotkała.

1

@Emhyr Ferran, Kessie i Garcia? Czy jednak chodzi o jakiś większy transfer, np. Raphinha/Kounde. Ciekawe.

1

@RomanHoffer nie wiem jak to wygląda u Wrzoska, ale to co opisujesz to prawdopodobnie hiperlordoza ;)

3

@Robb po prostu bardzo potrzebują kogoś, kto gwarantuje gole. Nie ważne do której bramki :D

0

@michal26 nie chodzi o przeciętnego człowieka dzisiejszych czasów, tylko o zdolności adaptacyjne ludzkiego organizmu. Zarówno do temperatury, innych warunków, jak i wysiłku fizycznego.

1

@michal26 akurat jeżeli chodzi o wytrzymałość, to człowiek jest w czołówce :)

Ale generalnie zgadzam się z Tobą, powinniśmy być bardzo rozważni, aby w pełni zachować kontrolę nad decyzjami podejmowanymi przez SI.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?