1

Szkoda, że Robert nie pobiegł na bramkę po tym odbiorze.

0

@yoli no i masz obu panów na boisku :)

1

Gavi dzisiaj mvp :)

0

Świetnie Gavi, ale tym razem trzeba docenić odbiór Busiego.

4

Jak dla mnie absurdalny gol

1

@Jakchcesz a tam zagadał... napisał!

0

Zaraz Busi ładuje pod poprzeczkę w sam środek

0

@Emhyr bo z Dembele i bez Alonso byłoby nudno

1

Odpalił. Róbcie screeny xd

10

Przyjemny wywiad :)

0

Boże, cud że to nie wpadło.

0

Dwa półgłówki xd

4

Roberto i Alonso to nie są wymarzone zmiany na końcówkę przy wyniku 1-0

1

@Rastafarnianin "kiedyś to było" :D

1

@RoberDzik wydaje mi się, że nawet dla wyborców Konfederacji, Korwin jest pośmiewiskiem. To tylko taka ich maskotka, nikt nie traktuje go na poważnie ;)

0

Niech strzelą jeszcze jedną i zamkną to spotkanie, bo będzie gorąco.

0

Nie rozumiem, kto widzi w Marcosie Alonso solidnego stopera. Eric jest sto razy lepszy od niego, Marcos zagrał na środku jeden czy dwa dobre spotkania, a poza nimi zawsze jest fatalny i popełnia takie błędy.

4

Typowy Alonso...

1

Aż szkoda słów... Może warto by wpuścić Fatiego? Czuję, że na takiego rywala mógłby się czuć swobodnie i coś wpakować.

0

@Rust_Cohle na pustą w słupek, strzały 15 metrów od bramki. Nic się nie zmieniło :)

1

Obawiam się, że że wszystkich pięciu naszych atakujących, którzy dziś zagrali, najwięcej dał Raphinha, który zagrał strasznie przeciętnie.

0

Napluł bym w twarz tej gnidzie...

1

Mój Boże, jaki ten Lahoz jest beznadziejny...

1

@AllBundy polecam pełnowartościową dietę, a suplementować tylko witaminę D i Omega (chyba, że jesz dużo tłustych ryb, to też możesz sobie odpuścić), resztę spokojnie dostarczysz z pożywienia i szkoda kasy na suplementy. Ewentualnie do tego magnez, jeśli masz jego niedobór, co jest dosyć częste.

0

@Faro na razie to ma dostać kilka minut w 1/16 Pucharu Króla, a nie stanowić o sile 1. drużyny.

2

@Rastafarnianin ciakawy pomysł, poruszający przez swoją symbolikę

1

@JarekS popieram, ale wydaje mi się, że nie jeden Cię tu zje za ten komentarz

1

@ChessInfo niestety to nie żart, z tego co widzę. W dodatku to samo tyczy się trzeciego miejsca...

https://katowice2022.eu/storage/2022/12/DSC_4185-1024x682.jpg

1

@ChessInfo powiedzcie proszę, że to żart xd

1

A ja bym wybrał bramkę Richarlisona, ale tą z Koreą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?