FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że Robert nie pobiegł na bramkę po tym odbiorze.
0
@yoli no i masz obu panów na boisku :)
1
Gavi dzisiaj mvp :)
0
Świetnie Gavi, ale tym razem trzeba docenić odbiór Busiego.
4
Jak dla mnie absurdalny gol
1
@Jakchcesz a tam zagadał... napisał!
0
Zaraz Busi ładuje pod poprzeczkę w sam środek
0
@Emhyr bo z Dembele i bez Alonso byłoby nudno
1
Odpalił. Róbcie screeny xd
10
Przyjemny wywiad :)
0
Boże, cud że to nie wpadło.
0
Dwa półgłówki xd
4
Roberto i Alonso to nie są wymarzone zmiany na końcówkę przy wyniku 1-0
1
@Rastafarnianin "kiedyś to było" :D
1
@RoberDzik wydaje mi się, że nawet dla wyborców Konfederacji, Korwin jest pośmiewiskiem. To tylko taka ich maskotka, nikt nie traktuje go na poważnie ;)
0
Niech strzelą jeszcze jedną i zamkną to spotkanie, bo będzie gorąco.
0
Nie rozumiem, kto widzi w Marcosie Alonso solidnego stopera. Eric jest sto razy lepszy od niego, Marcos zagrał na środku jeden czy dwa dobre spotkania, a poza nimi zawsze jest fatalny i popełnia takie błędy.
4
Typowy Alonso...
1
Aż szkoda słów... Może warto by wpuścić Fatiego? Czuję, że na takiego rywala mógłby się czuć swobodnie i coś wpakować.
0
@Rust_Cohle na pustą w słupek, strzały 15 metrów od bramki. Nic się nie zmieniło :)
1
Obawiam się, że że wszystkich pięciu naszych atakujących, którzy dziś zagrali, najwięcej dał Raphinha, który zagrał strasznie przeciętnie.
0
Napluł bym w twarz tej gnidzie...
1
Mój Boże, jaki ten Lahoz jest beznadziejny...
1
@AllBundy polecam pełnowartościową dietę, a suplementować tylko witaminę D i Omega (chyba, że jesz dużo tłustych ryb, to też możesz sobie odpuścić), resztę spokojnie dostarczysz z pożywienia i szkoda kasy na suplementy. Ewentualnie do tego magnez, jeśli masz jego niedobór, co jest dosyć częste.
0
@Faro na razie to ma dostać kilka minut w 1/16 Pucharu Króla, a nie stanowić o sile 1. drużyny.
2
@Rastafarnianin ciakawy pomysł, poruszający przez swoją symbolikę
1
@JarekS popieram, ale wydaje mi się, że nie jeden Cię tu zje za ten komentarz
1
@ChessInfo niestety to nie żart, z tego co widzę. W dodatku to samo tyczy się trzeciego miejsca...
https://katowice2022.eu/storage/2022/12/DSC_4185-1024x682.jpg
1
@ChessInfo powiedzcie proszę, że to żart xd
1
A ja bym wybrał bramkę Richarlisona, ale tą z Koreą :)