3

Robin van Raphinha!!!

0

@Aqualitek z tym, że on prawdopodobnie nic nie widział, bo Gilowi to oczy widok zasłaniają, a ekipa var uznała, że bawmy się i nie ma czego analizować.

5

Pytacie, na co czeka Xavi ze zmianami. No jak to na co, na dogrywkę!

0

To już jasne, czemu Pique tak zrobił. rekord legendy wyrównany ;)

0

@FcPortoFan1999 co najwyżej niebieską

0

@DejMian111 to z miłości

0

@Tuc nie w pierwszym meczu rozgrywek hiszpańskich, do których byłby zgłoszony, to chyba proste :)

1

@Peszko07 to zależy, jak Real wygra 9:0 to będą liderem

0

Jest, mamy remis!!!

0

@Deviler Tak, jest świadomy. Nie, nie dostanie.

3

Gavi musi wejść. Gramy w 10, a chłopak jest wszędzie, biega za trzech. Oczywiście za Busiego, który zawalił tą połowę. No i trzeba liczyć, że Dembele albo Ferran coś wpakują...

0

@Faro a kto był bardziej widzialny, pomijając Busiego i jego sabotaż?

0

Nie no, to jaja są jakieś

Edit. Dobra, jednak zasłużenie

0

Kurczę, skoro już Pedri nie odpoczywa, to nie można było zagrać pomocą FdJ-Pedri-Gavi?

1

Busi do zmiany, do widzenia

0

@Aqualitek no jak mu powiedzieli, że nie ma o czym mówić, to chyba wina tych od varu, nie?

1

@Stagiryta też mi się to nie spodobało, pewnie by tego nie wyjął i tak, no ale odpuścił całkowicie.

0

@FcBarcelonaFanMSN nie obrona, tylko Busi

0

@dafik85 presja środowiska, niezadowolonego ze stylu gry zespołu, oraz oczekującego wygranej w LM

0

@Dieselzor to przez wczorajszy wynik w derbach Madrytu :)

2

@Vernon_Roche szkoda, że pominął wtedy 5 pierwszych kolejek przez zawieszenie, mógłby cudem wykręcić te 40 bramek w lidze w tamtym sezonie

3

@MesQueUnClub96 to jest firma krzak

Prezes w krzakach f16 łoji

1

@ElTomas Terre d’Hermes

1

@sebo939 wydaje mi się, że Alba już teraz akceptuje rolę zmiennika i rywalizację. Nie słychać, żeby narzekał na swoją sytuację, a ewidentnie jest za Balde w hierarchii, do tego jeszcze małą część minut zabrał mu Alonso.

1

@Pitinho albo on, albo Alonso. No i tak, jak wspomniał @Janiama, pozostaje kwestia wynagrodzenia Jordiego.

0

@matirix20 top 10 wartościowych zawodników w La Liga - tylko zawodnicy Barcy i Realu

1

@Deeespacito wszystkie drużyny La Liga mają w tym momencie tyle samo rozegranych spotkań, po 13

0

@Peciak 0-4? Coś mi mówi ten wynik :)

4

Mamy lidera przed mundialem, jeszcze tylko wygrać z Osasuną :)

0

Nie biały, nie czerwono-biały. Madryt jest dziś biało-czerwony!! Brawo Rayo!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?