FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Robin van Raphinha!!!
0
@Aqualitek z tym, że on prawdopodobnie nic nie widział, bo Gilowi to oczy widok zasłaniają, a ekipa var uznała, że bawmy się i nie ma czego analizować.
5
Pytacie, na co czeka Xavi ze zmianami. No jak to na co, na dogrywkę!
0
To już jasne, czemu Pique tak zrobił. rekord legendy wyrównany ;)
0
@FcPortoFan1999 co najwyżej niebieską
0
@DejMian111 to z miłości
0
@Tuc nie w pierwszym meczu rozgrywek hiszpańskich, do których byłby zgłoszony, to chyba proste :)
1
@Peszko07 to zależy, jak Real wygra 9:0 to będą liderem
0
Jest, mamy remis!!!
0
@Deviler Tak, jest świadomy. Nie, nie dostanie.
3
Gavi musi wejść. Gramy w 10, a chłopak jest wszędzie, biega za trzech. Oczywiście za Busiego, który zawalił tą połowę. No i trzeba liczyć, że Dembele albo Ferran coś wpakują...
0
@Faro a kto był bardziej widzialny, pomijając Busiego i jego sabotaż?
0
Nie no, to jaja są jakieś
Edit. Dobra, jednak zasłużenie
0
Kurczę, skoro już Pedri nie odpoczywa, to nie można było zagrać pomocą FdJ-Pedri-Gavi?
1
Busi do zmiany, do widzenia
0
@Aqualitek no jak mu powiedzieli, że nie ma o czym mówić, to chyba wina tych od varu, nie?
1
@Stagiryta też mi się to nie spodobało, pewnie by tego nie wyjął i tak, no ale odpuścił całkowicie.
0
@FcBarcelonaFanMSN nie obrona, tylko Busi
0
@dafik85 presja środowiska, niezadowolonego ze stylu gry zespołu, oraz oczekującego wygranej w LM
0
@Dieselzor to przez wczorajszy wynik w derbach Madrytu :)
2
@Vernon_Roche szkoda, że pominął wtedy 5 pierwszych kolejek przez zawieszenie, mógłby cudem wykręcić te 40 bramek w lidze w tamtym sezonie
3
@MesQueUnClub96 to jest firma krzak
Prezes w krzakach f16 łoji
1
@ElTomas Terre d’Hermes
1
@sebo939 wydaje mi się, że Alba już teraz akceptuje rolę zmiennika i rywalizację. Nie słychać, żeby narzekał na swoją sytuację, a ewidentnie jest za Balde w hierarchii, do tego jeszcze małą część minut zabrał mu Alonso.
1
@Pitinho albo on, albo Alonso. No i tak, jak wspomniał @Janiama, pozostaje kwestia wynagrodzenia Jordiego.
0
@matirix20 top 10 wartościowych zawodników w La Liga - tylko zawodnicy Barcy i Realu
1
@Deeespacito wszystkie drużyny La Liga mają w tym momencie tyle samo rozegranych spotkań, po 13
0
@Peciak 0-4? Coś mi mówi ten wynik :)
4
Mamy lidera przed mundialem, jeszcze tylko wygrać z Osasuną :)
0
Nie biały, nie czerwono-biały. Madryt jest dziś biało-czerwony!! Brawo Rayo!!