0

@Mns21 tego mu życzę :)

9

Dembele dziś MVP, świetny mecz Balde. Ogólnie do nikogo nie można się przyczepić, choć Kessie i Fati bez szału.

1

@Emhyr logiczne, że FdJ jako defensywny, a Gavi i Kessie wyżej.

0

No, Stał remisuje z Wisłą. Jeszcze tylko Legia dziś dostanie od Pogoni i Widzew zostaje na 2. miejscu w lidze.

0

@matirix20 chyba wycofali tam tą zasadę ;)

Podobnie jak w przypadku Barcelony.

1

@Medium



Mocny duet.

0

@Marcelinho99 i na boisku zostałaby trójka obrońców: Bellerin, Alonso i Alba, bez żadnego stopera.

1

@Marcelinho99 a kto miał wejść za Kounde, kolejny boczny obrońca czy może Pablo Torre?

0

Oj Raphinha chłopie...

5

Ferran dziś nie do poznania. Aktywny, drybluje, asystuje. Chyba go podmienili...

0

@Krystian1588 Przepaść między poziomem piłki męskiej i żeńskiej jest bardzo duża, oczywiście wynika to głównie z predyspozycji fizycznych. Żeńska sekcja nie miałaby szans z Barcą B. Mimo to szacunek dla pań za kosmiczną formę trzymaną od lat :)

0

@malicinho Auta są po to, żeby zakupy z Lidla przewieźć. Ale zawsze można je zastąpić wielbłądami :)

A tak na poważnie to nawet jeśli te statystyki są prawdziwe, to powodu szukałabym gdzieś indziej.

0

@budel17 Mocno się o ten awans postaraliśmy, teraz to już formalność :)

0

@Emhyr za zwycięstwo w Lidze Europy i Mundial dla Polski.

1

@Rust_Cohle tyle lat na to czekałem, w końcu! Brawo Karim ;)

0

@Farsyfan33 w tych oksach to mógłby grać w Quidditcha co najwyżej.

1

@Szklaner już dzisiaj raz wystawił na pustaka ;)

Ale fakt, cienko przędzie.

5

@tko Bez przesady, artysta, którego logo będzie na koszulce, ma dziecko z byłą aktorką porno. To raczej słabe powiązanie ze wspomnianą branżą. Gdyby to on grał w filmach...

2

@Gaz kolega wyżej chyba nie za dobrze zna angielski, albo przeczytał tylko ostatnie zdanie :)

3

Oby Raphinha z Realem walczył tak jak z Interem. Dawno nie widziałem u naszych zawodników takiej motywacji, jak w ostatnim meczu. Widać było, że na prawdę im zależało.

0

@kuz to chyba mało powiedziane :)

84

@Emhyr jeśli powiedział tak, jak to zacytowałeś, to określił go wręcz przeciwnie do jednowymiarowego

0

@KibicBarcy123 myślę, że jeśli wróci, to będzie grał z 19.

1

Co za czasy, żeby La Bambę w notatnik zamienić!

1

MAtS jest w tym sezonie niesamowity!

0

Podoba mi się, jak dzisiaj Fati walczy o każdą piłkę. Niczym Gavi :)

0

Tak trzymaj Jules! Byle na prawdę był gotowy, nie ma co ryzykować.

0

@Danny Gaucho pierwsza jakaś Karioka, to ta od Tolka Banana?

2

Te kontuzje w obronie przed meczami z Interem i Realem to prawdziwa katastrofa. Z drugiej strony, jeśli uda nam się wyjść zwycięsko z tych pojedynków, to piłkarze na pewno nabiorą dużo wiary w siebie, a my, kibice, w zespół.

0

@Rastafarnianin Atmosfera w tym lesie musi mrozić krew w żyłach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?