FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 tego mu życzę :)
9
Dembele dziś MVP, świetny mecz Balde. Ogólnie do nikogo nie można się przyczepić, choć Kessie i Fati bez szału.
1
@Emhyr logiczne, że FdJ jako defensywny, a Gavi i Kessie wyżej.
0
No, Stał remisuje z Wisłą. Jeszcze tylko Legia dziś dostanie od Pogoni i Widzew zostaje na 2. miejscu w lidze.
0
@matirix20 chyba wycofali tam tą zasadę ;)
Podobnie jak w przypadku Barcelony.
1
@Medium
Mocny duet.
0
@Marcelinho99 i na boisku zostałaby trójka obrońców: Bellerin, Alonso i Alba, bez żadnego stopera.
1
@Marcelinho99 a kto miał wejść za Kounde, kolejny boczny obrońca czy może Pablo Torre?
0
Oj Raphinha chłopie...
5
Ferran dziś nie do poznania. Aktywny, drybluje, asystuje. Chyba go podmienili...
0
@Krystian1588 Przepaść między poziomem piłki męskiej i żeńskiej jest bardzo duża, oczywiście wynika to głównie z predyspozycji fizycznych. Żeńska sekcja nie miałaby szans z Barcą B. Mimo to szacunek dla pań za kosmiczną formę trzymaną od lat :)
0
@malicinho Auta są po to, żeby zakupy z Lidla przewieźć. Ale zawsze można je zastąpić wielbłądami :)
A tak na poważnie to nawet jeśli te statystyki są prawdziwe, to powodu szukałabym gdzieś indziej.
0
@budel17 Mocno się o ten awans postaraliśmy, teraz to już formalność :)
0
@Emhyr za zwycięstwo w Lidze Europy i Mundial dla Polski.
1
@Rust_Cohle tyle lat na to czekałem, w końcu! Brawo Karim ;)
0
@Farsyfan33 w tych oksach to mógłby grać w Quidditcha co najwyżej.
1
@Szklaner już dzisiaj raz wystawił na pustaka ;)
Ale fakt, cienko przędzie.
5
@tko Bez przesady, artysta, którego logo będzie na koszulce, ma dziecko z byłą aktorką porno. To raczej słabe powiązanie ze wspomnianą branżą. Gdyby to on grał w filmach...
2
@Gaz kolega wyżej chyba nie za dobrze zna angielski, albo przeczytał tylko ostatnie zdanie :)
3
Oby Raphinha z Realem walczył tak jak z Interem. Dawno nie widziałem u naszych zawodników takiej motywacji, jak w ostatnim meczu. Widać było, że na prawdę im zależało.
0
@kuz to chyba mało powiedziane :)
84
@Emhyr jeśli powiedział tak, jak to zacytowałeś, to określił go wręcz przeciwnie do jednowymiarowego
0
@KibicBarcy123 myślę, że jeśli wróci, to będzie grał z 19.
1
Co za czasy, żeby La Bambę w notatnik zamienić!
1
MAtS jest w tym sezonie niesamowity!
0
Podoba mi się, jak dzisiaj Fati walczy o każdą piłkę. Niczym Gavi :)
0
Tak trzymaj Jules! Byle na prawdę był gotowy, nie ma co ryzykować.
0
@Danny Gaucho pierwsza jakaś Karioka, to ta od Tolka Banana?
2
Te kontuzje w obronie przed meczami z Interem i Realem to prawdziwa katastrofa. Z drugiej strony, jeśli uda nam się wyjść zwycięsko z tych pojedynków, to piłkarze na pewno nabiorą dużo wiary w siebie, a my, kibice, w zespół.
0
@Rastafarnianin Atmosfera w tym lesie musi mrozić krew w żyłach...