13

Skoro Chelsea go chce, to na pewno znów ich wyrolujemy i Frenkie zostanie :D

4

@AdiKingu96 fatalny to Ty jesteś, jak to mówi klasyk

0

@Anonymus0608 np. Canal plus online z pakietem eleven, choć pewnie są tańsze opcje.

2

Oficjalnie: Arsenal Londyn oszalał.

0

Bienvenidos! Trzymam kciuki :)

0

@Peciak Dajcie już spokój temu Pjaniciowi, niech se chłop spokojnie odpoczywa na trybunach, a młodzi niech tyrają.

2

@Arasz właśnie taka opcja została wykluczona. Jak na razie :)

0

Niemożliwy jest dzisiaj nasz Dembuś :)

0

Pięknie Dembele, cudo!

15

Faktycznie zaczyna to u nich wyglądać ciekawie. Zobaczymy jak sobie poradzą w tym sezonie.

0

Światem rządzą dźwignie finansowe!

2

@KrychaFCB może chcą Minguezę za Azpiego i Umtitiego w gratisie :)

2

@kejdzi Ktoś chciał sensacji i mu się udało.

0

@SinMistico fotomontaż :)

0

@LionelM95 czytałem kiedyś, że nawet spoko

1

@Zbyszard literówka w metryce i tak już zostało ;)

1

@Gwyn Raphinha, Kessie świetnie. Ten pierwszy z bramką i dwoma asystami. Drugi był wszędzie. Skuteczny zarówno w odbiorze jak i kreacji. Christensen również solidny, na pewno pewniejszy z pary, którą tworzył z Garcią.

1

@Coutinho007 Niestety prawdopodobnie masz rację.

6

Busi i Alba dzisiaj, na tle Nico i Balde, to jak amatorzy wypadają.

1

Mam nadzieję, że ten sezon będzie należał do Ansu. Oby zdrówko dopisało, o formę się nie martwię.

1

@Kacper1432 Mi się podobał Dest w tej pierwszej połowie.

10

Ale załadował. Ansu! A Raphinha znów z asystą.

3

No i Raphinha z bramką :)

1

Dobrze, że przełączyłem na czas z tego eleven...

1

@Rastafarnianin walka podobno nudna ale skutki mogła przynieść opłakane dla Cassiusa.

"Ali (...) miał mocno położną nogę, spuchniętą i rozciętą. W ranę wdała się infekcja i w pewnym momencie rozważano nawet amputację.

Dziennikarze pięściarscy nie pozostawili suchej nitki na Alim po tej walce. Pisano, że był to najbardziej wstydliwy występ wielkiego boksera w całej karierze. Sami zawodnicy jednak zaczęli się przyjaźnić, a Inoki wychodził do swoich kolejnych walk przy piosence Aliego."

Źródło: sporty-walki.org

0

@Mathoue Dzisiaj niczego sobie, pewny :)

0

@Douglas13 tak, i jeszcze Douglas dobrze zagrał

2

@AmigoBlancos Jak ja kochałem go oglądać jeszcze kilka lat temu jak grał u was w podstawie. Zawsze uważałem, że bardziej pasowałby do nas z tym swoim klejem w nogach i dryblingiem na małej przestrzeni. Uderzenie też miał swego czasu niczego sobie, ogólnie świetny technik.

Uważam, że transfer do Sevilli to dobry ruch zarówno dla niego, jak i klubu z Andaluzji :)

0

@tomek8756 Mateuszek znów nie wziął leków.

0

Balde niczym Ansu Fati :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?