FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Skoro Chelsea go chce, to na pewno znów ich wyrolujemy i Frenkie zostanie :D
4
@AdiKingu96 fatalny to Ty jesteś, jak to mówi klasyk
0
@Anonymus0608 np. Canal plus online z pakietem eleven, choć pewnie są tańsze opcje.
2
Oficjalnie: Arsenal Londyn oszalał.
0
Bienvenidos! Trzymam kciuki :)
0
@Peciak Dajcie już spokój temu Pjaniciowi, niech se chłop spokojnie odpoczywa na trybunach, a młodzi niech tyrają.
2
@Arasz właśnie taka opcja została wykluczona. Jak na razie :)
0
Niemożliwy jest dzisiaj nasz Dembuś :)
0
Pięknie Dembele, cudo!
15
Faktycznie zaczyna to u nich wyglądać ciekawie. Zobaczymy jak sobie poradzą w tym sezonie.
0
Światem rządzą dźwignie finansowe!
2
@KrychaFCB może chcą Minguezę za Azpiego i Umtitiego w gratisie :)
2
@kejdzi Ktoś chciał sensacji i mu się udało.
0
@SinMistico fotomontaż :)
0
@LionelM95 czytałem kiedyś, że nawet spoko
1
@Zbyszard literówka w metryce i tak już zostało ;)
1
@Gwyn Raphinha, Kessie świetnie. Ten pierwszy z bramką i dwoma asystami. Drugi był wszędzie. Skuteczny zarówno w odbiorze jak i kreacji. Christensen również solidny, na pewno pewniejszy z pary, którą tworzył z Garcią.
1
@Coutinho007 Niestety prawdopodobnie masz rację.
6
Busi i Alba dzisiaj, na tle Nico i Balde, to jak amatorzy wypadają.
1
Mam nadzieję, że ten sezon będzie należał do Ansu. Oby zdrówko dopisało, o formę się nie martwię.
1
@Kacper1432 Mi się podobał Dest w tej pierwszej połowie.
10
Ale załadował. Ansu! A Raphinha znów z asystą.
3
No i Raphinha z bramką :)
1
Dobrze, że przełączyłem na czas z tego eleven...
1
@Rastafarnianin walka podobno nudna ale skutki mogła przynieść opłakane dla Cassiusa.
"Ali (...) miał mocno położną nogę, spuchniętą i rozciętą. W ranę wdała się infekcja i w pewnym momencie rozważano nawet amputację.
Dziennikarze pięściarscy nie pozostawili suchej nitki na Alim po tej walce. Pisano, że był to najbardziej wstydliwy występ wielkiego boksera w całej karierze. Sami zawodnicy jednak zaczęli się przyjaźnić, a Inoki wychodził do swoich kolejnych walk przy piosence Aliego."
Źródło: sporty-walki.org
0
@Mathoue Dzisiaj niczego sobie, pewny :)
0
@Douglas13 tak, i jeszcze Douglas dobrze zagrał
2
@AmigoBlancos Jak ja kochałem go oglądać jeszcze kilka lat temu jak grał u was w podstawie. Zawsze uważałem, że bardziej pasowałby do nas z tym swoim klejem w nogach i dryblingiem na małej przestrzeni. Uderzenie też miał swego czasu niczego sobie, ogólnie świetny technik.
Uważam, że transfer do Sevilli to dobry ruch zarówno dla niego, jak i klubu z Andaluzji :)
0
@tomek8756 Mateuszek znów nie wziął leków.
0
Balde niczym Ansu Fati :D