0

@Chlebek23391 Tam tylko Nacho i Carvajal z Hiszpanów mają jakieś szanse na powołanie. Reszta dobrych graczy to obcokrajowcy.

1

@gg156 To też, ale również warto zauważyć, że Tito przejął świetny zespół, z którym już pracował na codzień od jakiegoś czasu. Tak czy siak szscunek się należy.

1

@neeed Mam nadzieję ale coś za głośno o tym Pirlo, media dziś już nie biorą pod uwagę nikogo innego z tego co widzę.

1

Guardiola i Enrique wiadomo, top. Ale jestem zaskoczony wysoką średnią Tito. Szacun.

0

Broniłem Laporty w wielu kwestiach ale totalnie nie rozumiem kandydatury Pirlo.

3

@ferdas_rawa Nie trzeba popierać uefy, żeby być przeciwko Superlidze.

0

@ShinobiQWE Moim zdaniem duża część takich osób nawet nie zdaje sobie sprawę, że mogą ten związek prawnie uregulować. Poza tym pewnie jest też po części tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu. Osobiście uważam, że takie osoby powinny móc podpisać dokument, który określał by ich prawa majątkowe, pozwalał na bycie potraktowanym tak jak małżonek w szpitalu czy urzędach itd. ale wolałbym by nie nazywać tego "małżeństwem". Ot, taki kompromis :)

1

@Rastafarnianin Uśmieszek tego blondyna jest trochę przerażający.

2

Wrzutki Minguezy są piękne.

3

@BordeR Śliczna :)

23

@KacperVEB Ale szczyt hipokryzji. Bez odbioru.

13

Myślę, że Balde jako tako da radę, bardziej się zastanawiam jak będzie wyglądała nasza pomoc... Cou, FdJ, Busi czy może Gavi w 1. jedenastce. W każdym razie wygląda to kiepsko.

0

Co jak co, ale w propozycję opiewającą na 40mln euro ze strony Bayernu nie wierzę, wtedy Pedri był jeszcze niewiadomą, a Bayern nie lubi marnować pieniędzy.

7

@korolocik Śmiała teza jak na tak wczesną porę.

1

@Rastafarnianin Warto dodać, że z Bartholdim nad konstrukcją pracował nie kto inny jak Gustave Eiffel :)

0

@sonek Czyli nie tylko ja tak pomyślałem.

0

Myślę, że Nike zdaje sobie sprawę, że mimo obecnej sytuacji Barcelona jest marką, z której w dłuższej perspektywie nie warto rezygnować. A nawet gdyby, to chętny by siet znalazł.

0

@DIPENNN A potem pyk, jak Pjanica na stare lata w końcu dorwiemy. I pożytku będzie tyle samo.

2

@Kapitan hawk Dobrze wykorzystany czas w pracy z tymi spinaczami ;)

0

@Rastafarnianin No proszę, nie spodziewałbym się "Krzyku" jako top1, ciekawie :)

Szkoda, że to już koniec, może doczekamy się kolejnej edycji? W każdym razie seria wspaniała, świetna robota.

0

@amanter Nie śledzę za bardzo PSG ale w Barcelonie Neymar wywiązywał się co najmniej bardzo dobrze z zadań defensywnych. Umiał się wrócić, odebrać, zaasekurować.

3

@wroclawskifan u nas ludzie nie słyszeli o domniemaniu niewinności.

Nawet po uniewinnieniu dalej to dla nich kryminał.

0

@Rastafarnianin Klasyk :)

3

@NaFazieHitman Wystarczy, że strzeli dwie bramki w jednym meczu i już "opinia" się zmieni :)

1

@MesQueUnClub96 Mają tylko są skąpi ;)

0

@FC1899Barca Nie sądzę, że Pique, Alba i Busi byli na tej liście.

Do tego kontuzjowanego Dembele nikt nie kupi, Griezmann wskoczył na miejsce Messiego, który musiał odejść, Neto może się przydać jak teraz. Braithwaite podobnie. Dwóch panów z tej listy nie ma, trzeba opchnąć chociaż tego nieszczęsnego Pjanicia i najlepiej Umtitiego, ale sytuacja nie jest obiecująca. Jak się uparł to co zrobisz. Nie jest tak źle.

1

@Jakchcesz Tyle lat w Manchesterze, że i do City bez znaków trafi :D

0

@Joe_Barbaro Siedzenie w piwnicy i odświeżanie LR to nie agorafobia :D

5

Totalnie nie rozumiem ludzi, którzy chcą pozostanie Umtitiego kosztem Lengleta. Obydwaj mieli po jednym świetnym sezonie, gdzie z buta wjechali do pierwszego składu, obydwaj po sezonie zaliczyli wielki zjazd. Tyle, że Lenglet jest młodszy i do tego zarabia pewnie ze 2x mniej, a dodatkowo nie spędza połowy sezonu w szpitalu. Dla mnie rachunek jest prosty.

1

@Azi Widzisz, to Ty masz takie wrażenie. Ja na przykład widzę wiele świetnych decyzji i ruchów transferowych. To nie cudotwórcy, nie da się wszystkiego zrobić ot tak, nie na wszystko są rozwiązania. To piłkarze w tym momencie rozdają karty, a negocjacje to proces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?