0

Messi z "30" czyli według wzoru Hajty z połową liczby jego bramek w kolejnym sezonie. Tak samo jak w przypadku "7" Mbappe, bo Leo będzie pykał sobie z Neymarem.

0

@Katalonbar Czyli tak jak sądziłem, wina Tebasa :)

0

@Kamiloza91 Przecież sama Ci się nie włączy na ścianie.

0

@SithRM Sądząc po tym co ludzie tu piszą pewnie masz rację, tylko problem w tym, że takie myślenie to... powiedzmy, że brak w nim logiki.

2

@bafi Na razie zmieniły się nastroje, nie liczba, podejrzewam. Poczekaj aż dostaniemy w papę od jakiejś Sevilli a Leo strzeli hattricka z Dijon!

2

@Comentateiro Podoba mi się dodanie w tym poście słowa "zupełnie". Tak jakby to jednak trochę był Nelson :D

0

@NaFazieHitman One night in Paris z Leo i Perezem :)

0

@LeoMessi1994 Wątpię, że to zrobi ale chyba życie by się jakoś toczyło dalej :)

0

@FCMichalo Mogło by się to udać.

0

@Jarema2000 Przecież wszystkie ma Leo xd

Edit. Dobra, ale łyknąłem.

15

Po cichu liczę, że Griezmann zagra solidny sezon. Będziemy go potrzebować w formie pod nieobecność Leo. I choć lidera ofensywy upatruję w Memphisie, to niech Antoine w końcu się rozszaleje, skoro został.

0

@pt9 Możesz sobie nawet Figo wygenerować :)

2

@neymarjr_143 Przynajmniej w dziadka dalej dobrze pykamy ;)

0

@Shroud Wiem, że to nie oficjalka ale odniosłem wrażenie, że kolega mówił jednak o tym źródle, więc stwierdziłem, że wrzucę ;) Też nic więcej nie widziałem na ten temat.

0

@norbercikvisca2007 Z Barcy musiał odejść, bliżej od Paryża ma tylko Madryt. Anglia może nie być dla niego i rodziny ciekawym kierunkiem, na emeryturę za wcześnie. W Serie A nie wiem czy kogoś stać, może Inter choć nie mam pojęcia jak tam sytuacja wygląda. Raczej wybór był prosty.

1

@Shroud "Memphis Depay jest na razie jedynym nowym piłkarzem, który będzie zarejestrowany na mecz z Realem Sociedad. [@_alexrodrigz]" Tak podaje Pani Julia.

1

@Rastafarnianin Tak mi od razu do głowy przychodzi... :)


6

Coś czuję, że Memphis w tym sezonie może być naszym numerem jeden.

1

@shinthps Na bilet do Paryża :D

0

@koziar Do czego kolego? To cała strona ma ewidentnie zerowe pojęcie o finansach i pieniądzu, dobrze tu ktoś wspominał, że większość pewnie u mamusi na garnuszku. Ja ekonomistą nie jestem więc nie będę udawał internetowego eksperta ale to co czytam, to jest dramat i wstyd za was.

0

@Kgorecki2500 Może powiem inaczej, taki był zamiar - wywarcie presji. Bez tego kontrakt pewnie w ogóle nie był brany pod uwagę ze względu na sytuacje. Że wyszło jak wyszło i przegraliśmy, to już inna sprawa.

0

A ja nadal jestem zdania, że ogłoszenie odejścia Leo to próba wywarcia presji na La Lidze. Laporta nie jest głupi, zresztą cała otoczka jasno pokazuje o co tu chodzi. Leo też wie, jak wygląda sytuacja.

Problem polega na tym, że tym razem Joan chyba się przeliczył, sam jestem zaskoczony, ale liga prawdopodobnie nie ugnie się pod naszymi oczekiwaniami i w tym wypadku zrobiliśmy sobie lekkie kuku.

Jeżeli szukać winnych to jedynie poprzedni zarząd, klub jest w dramatycznej sytuacji. Czujecie się oszukani przez Laporte? Macie prawo, ale nie oceniajcie go zbyt pochopnie bo klub to przede wszystkim organizacja, instytucja, w dodatku w tym wypadku nie finansowana przez prywatnych właścicieli jak Chelsea, City czy PSG. Klub nie gra dla pieniędzy ale potrzebuje ich żeby funkcjonować. Nie znam szczegółów umowy z CVC ale jak czytam, że tu ludzie chcą za wszelką cenę podpisania tego, byle by zatrzymać 34-letniego Leo na dwa lata w zespole, to mi ręce opadają.

Jeśli liga się nie ugnie, Leo odejdzie, to bardzo przykre i sam nie mogę z tym żyć. Ale to nie jest w żaden sposób wina obecnego zarządu, tylko byłego.

1

@kakusus Dokładnie, myślę, że na ten moment najważniejsze to pozbyć się Pjanicia, Cou oraz Umtitiego.

Nie obraziłbym się gdyby odeszli też Roberto, Braithwait i Puig oraz Collado na wypożyczenia.

0

@NaFazieHitman Chociaż będzie im dolary rozdawał za zaszczepienie, chociaż u nas też słyszałem o jakimś projekcie, gdzie nowo zaszczepione osoby do 26. roku życia miałyby dostawać 500zł :)

2

@lucas/catalan Ja się nie zdziwię jak niezaszczepieni będą za jakiś czas w świetle naszego prawa przestępcami ;)
Przy tym rządzie wszystko możliwe.

1

@FCB_dimiC Myślę, że za robotę, którą wykonują, gratis byłoby uczciwą ceną.

0

@NaFazieHitman Memphis jaki skupiony :)

0

@barcelonaLM Paranoja, ciekawe ile jeszcze lat ten cyrk będzie się toczył.

3

@Gaz Żeby nie skończył w szpitalu przed końcem okienka.

0

@lucca87 Niech wypchną jeszcze Roberto i jeden z dwójki Puig/Collado na wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?