FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, trzeba życzyć zdrowia.
Mimo wszystko dzięki za trafienie w Klasyku.
1
@Rastafarnianin Przerażające, lecz bardzo spektakularne zdjęcie.
21
@Azi Cała polityka to jeden wielki kabaret, facet po prostu robi to dobrze :)
12
Całe szczęście.
3
@puyol_presidend5 Wygląda jakby go wkleili normalnie stojącego na podłożu :D
1
@Objectivo I to jest prawdziwa ciekawostka :)
2
@gaucho104 Ja jestem zaszczepiony ale uważam to samo co Ty.
0
@Turio Podoba mi się takie połączenie :D
1
@macio_944 Do Krainy Wiecznej Szczęśliwości,
z Polską Partią Uczciwości!
1
@Rastafarnianin Ależ dumny z siebie, chyba coś znalazł :D
0
@Kgorecki2500 Były jakieś ploty, że Macron osobiście namawiał go do powrotu. Jeden z francuskich dziennikarzy wylał sporo syfu na środowisko piłkarskie ale trzeba czekać na dowody, choć wyglada to moim zdaniem realnie. Romain Molina gdyby ktoś nie słyszał.
0
@Midast 4-4-3? :)
Swoją drogą to Collado już murawy nie powącha w tym klubie moim zdaniem.
13
Z tym ostatnim zdaniem to chyba trochę przeholował...
0
@Tollusiek Przyznaję, ciuchy od PSG wyglądają świetnie. Już nie raz kusiło mnie żeby zakupić coś, i to nigdy nie typowo sportowego.
0
@Ojciec5tkidzieci Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Skoro ciężko przebrnąć to może faktycznie najpierw zainteresuję się podsuniętymi przez Ciebie propozycjami.
Tematykę wojenną bardzo lubię, lecz przez ostatnie lata czułem przesyt (chyba przez niektóre z naszych rodzimych, nie do końca satysfakcjonujących produkcji) i dawno nie widziałem nic naprawdę dobrego w tym klimacie, na pewno skorzystam :)
0
@Ojciec5tkidzieci Film warty uwagi? :)
1
@Hasszz Ja tam widzę stwierdzenie, że jeśli są jakieś twarde dowody przeciwko niemu (czego absolutnie nigdzie nie zasugerowałem, wręcz zaznaczyłem że nie mam o sprawie pojęcia), to zwolnienie go w celu zachowania dobrego wizerunku jest jak najbardziej uzasadnione.
Ale widzę, że u niektórych z myśleniem na bakier.
4
@Hasszz Chyba nie zrozumiałeś.
4
@NaFazieHitman Ale w Szczecinie będą mieli dobrze teraz ;)
10
@PJ777 Faktycznie nie powinno tak być ale trzeba by też wziąć uwagę jakie fakty już na ten moment świadczą przeciwko niemu. Być może wyrok jest tylko formalnością, choć nie wypowiadam się, gdyż sprawa jest mi obca.
8
@notevenclose Od stycznia.
13
@Woland10 Otóż nie masz racji.
0
@DJ6 zacząłem się zastanawiać czy Douglas w naszej obecnej sytuacji nie łapał by sporo minut :)
1
Mam nadzieję, że Dani obejmie pieczę nad Destem i nauczy go gry pozycyjnej oraz pomoże poprawić obronę. No i może zobaczymy swego rodzaju rywalizację na prawej obronie, choć obawiam się, że Xavi jako taktyk będzie chciał tam też Roberto.
2
@tomek8756 Zastanawiałem się kilka dni temu czyją biografię zakupić i padło właśnie na Elona :)
0
@czółkovsky Jasne, że jest przeciętny ale lepszej zapchajdziury do pomocy nie znajdziemy. Jak dla mnie, jeśli obecna pensja i rola gracza który zagra w kilku meczach w sezonie mu odpowiada, jak najbardziej może zostać, chyba że zdecydujemy się zakontraktować innego pomocnika.
0
@MamerTponad100 Przed przedłużeniem umowy był to Pedri, obecnie chyba Riqui Puig.
0
@LucaMancini Ja rodzicem nie jestem ale myślę, że powinieneś zaszczepić młodszego, natomiast starszemu dać wybór. Być przeciwnym wymuszaniu szczepienia, a przeciwnym samemu szczepieniu to dwie sprawy. Jeśli podchodzi do tego sceptycznie to raczej naciskiem nic nie zdziałasz.
1
@Rastafarnianin Trzeba przyznać, że porównanie nie bez przyczyny. Patrząc na obraz na pierwszy rzut oka do głowy przychodzi właśnie "Mona Lisa".
Fantastyczne, że mimo błyszczącej perły umiejscowionej w samym centrum obrazu i tak w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na oczy, rysy twarzy, nie na ową perłę.
1
@maroon I bardzo dobrze, może się przydadzą na coś w końcu.