FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tridente2015 Udinese z Di Natale w ataku to była drużyna.
4. miejsce w Serie A w sezonie 10/11 i 3. rok później. W pierwszym z ww. sezonów Di Natale z królem strzelców z 28 trafieniami.
No i po tym sezonie ściągnęliśmy od nich Alexisa :)
1
@catalanian09 Dla wielu osób to oczywiste.
0
Ale jadą chłopaki. A Balde już dwie asysty:)
3
I to się chwali.
0
@1899Seba1899 pomyliłeś Sane i Mane, ale ogólnie zgadzam się.
0
@Cwaniak4 barbórka
2
"...bardziej niż Antony, który ostatecznie trafił do Manchesteru UNTIED"
"Untied" to mogą mieć sznurówki, do poprawy! :) I kropeczka na końcu.
1
Piękna chwila, jaram się!
2
Dembele dziś bardzo aktywny, szacun za to jak powalczył po stracie, no i świetne dogranie. A Robert no cóż, zrobił swoje :D
0
Ależ spokój Roberta, brawo :)
2
@barteq gracze niezarejestrowani w pierwszej drużynie, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek LM. Będą mogli grać.
0
@Messi1992 dostał mvp :)
6
Dla Fatiego dziś chyba za ostry mecz, nie ma co ryzykować urazem.
2
Brawo Robert! Aj jak brakowało takiego napastnika od czasu Luisa...
4
Trzeba docenić odbiór Gaviego. Ten chłopak zawsze zostawia serce na boisku.
0
Oprócz akapitu "pijawkach" świetny artykuł, brawo.
Laporta, Alemany i reszta robią kawał dobrej roboty.
0
@patrix211 plan jest dobry! :)
0
Aubę zostawić, pozbyć się Memphisa i Braithwaite'a.
Do tego niech odejdą jeszcze Pjanić i Dest, Abde wypożyczmy.
Alonso odpuścić, niech grają Alba i Balde.
Pieniądze przeznaczmy na transfer PO.
Amen.
0
@kamiVeB Po pierwszej połowie nie ma do kogo :)
Może Kounde przydałoby się trochę więcej pewności siebie.
1
@Pawel13sz bramka Luisa Alberto konkret :)
6
Ferran bardzo śmiały w tych początkowych minutach, oby tak dalej.
2
@tomek8756 Robert dzisiaj nie zagra bo nie zdąży wrócić z Chin. Podobno poleciał po jakąś koszulkę.
5
Cieszy wysoka wygrana, do tego mamy bramki Roberta i to dwie, a do nich dołożył jeszcze asystę.
Świetne zmiany, Ansu niesamowity, Raphinha miał swój udział przy bramkach.
Moim zdaniem Balde na ten moment zasługuje, by być w tym sezonie zmiennikiem Alby i otrzymać dość sporo szans do gry.
Do tego świetnie ter Stegen i mi osobiście Pedri też się dziś podobał, szczególnie na początku.
Ferran i Frenkie kiepsko.
2
@ForcaBarca12 w końcu oficjalka, dzięki!
0
Chumi dzisiaj gra świetnie.
1
No i mamy 1:0 dla Almerii :)
0
@karol97 ja również uważam, że wypadałoby ugrać mistrzostwo i pokazać się z dobrej strony w LM. Na Pucharze Króla bym się aż tak nie skupiał.
1
@Greenalley Im dalej w las, tym gorzej. Może brakowało mu trochę ogłady taktycznej i warunków fizycznych, ale przez pewien czas wyglądał obiecująco.
0
@Colon pierwsza interwencja bardzo ładna :)
7
Był kiedyś taki okres, że Puig jak grał to wyglądał najlepiej ze wszystkich naszych pomocników. Grał cały czas do przodu, odważnie. Od tamtej pory nasza linia przeszła solidną renowację, dostała nowe życie, natomiast Riqui już dawno spuścił z tonu, a w jego sporadycznych występach nie widać żadnego postępu. Na dzień dzisiejszy oczywiście całe szczęście, że udało nam się go pozbyć, bo trzeba odchudzać kadrę, ale mimo wszystko trzeba życzyć chłopakowi powodzenia, niech jeszcze coś z siebie wyciśnie.