FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox gospodarzom całkiem spoko
0
Tylko 8 minut?! Jak oni mają strzelić 2 gole??
2
Pięknie strzelił Rodrygo, tak trzymać! :)
1
@Remi70 ważne, że się udało
0
Kurczę, ale trzeba przyznać, że Rayo na prawdę ma pomysł na grę i nie szukają szczęścia w pojedynczych sytuacjach, tylko grają jak równy z równym.
0
No, to chyba drugi raz tego nie zepsuje :)
0
No pewnie, że ręka...
0
@AmigoBlancos wydaje mi się, że mimo to Real jeszcze coś wciśnie. Pytanie, czy na to samo stać Rayo?
0
Walczą chłopaki, tak trzymać!
1
@WiernyKibic2012 no i mamy winnego! :)
0
@barcelonaLM ten CPK to akurat kiepski pomysł moim zdaniem
1
@Survier tak, ale to żadna sztuka
1
@Rastafarnianin te żyły na stopach i dłoniach to coś niesamowitego
1
@John_Doe chciał oddać, ale Pique pokazał, żeby strzelał
1
Mógł Pique ładować :)
0
@MrShakira być może, jeśli tak to wygląda, to świetnie
0
@La Pulgaa ktoś na kształt Azpiego, może trochę młodszy i bardziej dynamiczny.
@hayek z młodymi, tańszymi opcjami zawsze jest ryzyko, jak się u nas spiszą, natomiast nie widzę za bardzo opcji wyciągnięcia kogoś z topu. Kounde lub Araujo oczywiście są OK na prawej, ale uważam, że to powinna być naszą podstawowa para stoperów, jeśli obaj będą zdrowi.
@Danger204 Bellerin był takim graczem kilka lat temu, mnie osobiście, mimo etapu w Betonie, nie napawał optymizmem. Był za darmo, bez bardzo wygórowanych oczekiwań, z kontraktem na rok. Warto było spróbować, ale czy ktoś liczył na "kokosy"?
1
@Sulimo też mam taką nadzieję, należy mu się szansa
1
@Kessie myślę, że ter Stegen
0
Nie znam go zbyt dobrze, ale czy w sytuacji, gdy nie mamy choćby jednego klasowego zawodnika na pozycję prawego obrońcy, nie powinniśmy spróbować ściągnąć kogoś sprawdzonego? Nie mówię o kimś z absolutnego topu, ale kogoś kto z miejsca da jakość i pozwoli na szukanie bez nadmiernego pośpiechu tej rozwojowej opcji, dając pewność, że w przypadku ważniejszych meczów, mamy kim obsadzić prawą stronę defensywy.
1
Rozsądna decyzja, podjęta w odpowiednim momencie. Dziękujemy za wszystko, Gerard!
1
@okiemtypera_lucaxx95 są plusy ujemne i plusy dodatnie ;)
0
@xVENUMx pozdrowienia ze słonecznej Arizony
4
@Rastafarnianin piękną fotografię wybrałeś na koniec tej serii, zresztą jak zwykle! Świetna robota, dziękujemy i czekamy na kolejny "projekt" :)
0
@MESSIah16 myślę, że w końcu polskie kluby mogą sobie pograć w europejskich pucharach
0
@Comfortable_ nie wiem, wydaje mi się, że to bardzo podobni gracze. Zarówno w kwestii stylu, umiejętności, jak i potencjału.
0
@PoGGi oficjalnie został mumią
0
@Comfortable_ po co Nuno, jak mamy Balde. A na prawą mimo wszystko wolałbym Hakimiego :)
1
@DaPidejpi Griezmann też przyszedł do nas za grube miliony, a Lewy również odejdzie za psie grosze ;)
0
@Bobo25 @NaFazieHitman dziękuję za odpowiedzi, panowie