0

@draxidox gospodarzom całkiem spoko

0

Tylko 8 minut?! Jak oni mają strzelić 2 gole??

2

Pięknie strzelił Rodrygo, tak trzymać! :)

1

@Remi70 ważne, że się udało

0

Kurczę, ale trzeba przyznać, że Rayo na prawdę ma pomysł na grę i nie szukają szczęścia w pojedynczych sytuacjach, tylko grają jak równy z równym.

0

No, to chyba drugi raz tego nie zepsuje :)

0

No pewnie, że ręka...

0

@AmigoBlancos wydaje mi się, że mimo to Real jeszcze coś wciśnie. Pytanie, czy na to samo stać Rayo?

0

Walczą chłopaki, tak trzymać!

1

@WiernyKibic2012 no i mamy winnego! :)

0

@barcelonaLM ten CPK to akurat kiepski pomysł moim zdaniem

1

@Survier tak, ale to żadna sztuka

1

@Rastafarnianin te żyły na stopach i dłoniach to coś niesamowitego

1

@John_Doe chciał oddać, ale Pique pokazał, żeby strzelał

1

Mógł Pique ładować :)

0

@MrShakira być może, jeśli tak to wygląda, to świetnie

0

@La Pulgaa ktoś na kształt Azpiego, może trochę młodszy i bardziej dynamiczny.

@hayek z młodymi, tańszymi opcjami zawsze jest ryzyko, jak się u nas spiszą, natomiast nie widzę za bardzo opcji wyciągnięcia kogoś z topu. Kounde lub Araujo oczywiście są OK na prawej, ale uważam, że to powinna być naszą podstawowa para stoperów, jeśli obaj będą zdrowi.

@Danger204 Bellerin był takim graczem kilka lat temu, mnie osobiście, mimo etapu w Betonie, nie napawał optymizmem. Był za darmo, bez bardzo wygórowanych oczekiwań, z kontraktem na rok. Warto było spróbować, ale czy ktoś liczył na "kokosy"?

1

@Sulimo też mam taką nadzieję, należy mu się szansa

1

@Kessie myślę, że ter Stegen

0

Nie znam go zbyt dobrze, ale czy w sytuacji, gdy nie mamy choćby jednego klasowego zawodnika na pozycję prawego obrońcy, nie powinniśmy spróbować ściągnąć kogoś sprawdzonego? Nie mówię o kimś z absolutnego topu, ale kogoś kto z miejsca da jakość i pozwoli na szukanie bez nadmiernego pośpiechu tej rozwojowej opcji, dając pewność, że w przypadku ważniejszych meczów, mamy kim obsadzić prawą stronę defensywy.

1

Rozsądna decyzja, podjęta w odpowiednim momencie. Dziękujemy za wszystko, Gerard!

1

@okiemtypera_lucaxx95 są plusy ujemne i plusy dodatnie ;)

0

@xVENUMx pozdrowienia ze słonecznej Arizony

4

@Rastafarnianin piękną fotografię wybrałeś na koniec tej serii, zresztą jak zwykle! Świetna robota, dziękujemy i czekamy na kolejny "projekt" :)

0

@MESSIah16 myślę, że w końcu polskie kluby mogą sobie pograć w europejskich pucharach

0

@Comfortable_ nie wiem, wydaje mi się, że to bardzo podobni gracze. Zarówno w kwestii stylu, umiejętności, jak i potencjału.

0

@PoGGi oficjalnie został mumią

0

@Comfortable_ po co Nuno, jak mamy Balde. A na prawą mimo wszystko wolałbym Hakimiego :)

1

@DaPidejpi Griezmann też przyszedł do nas za grube miliony, a Lewy również odejdzie za psie grosze ;)

0

@Bobo25 @NaFazieHitman dziękuję za odpowiedzi, panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?