FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@require Lewy mówił, że Gavi kiepsko gada po angielsku. Pytanie, jak Lewy radzi sobie z hiszpańskim :D
5
@marcinbarca1984 Trincao, pod warunkiem, że Sporting nie spadnie, co się raczej nie stanie :)
1
@GucioH podejrzewam, że uda się pożegnać wszystkich, oprócz Abde. Z tym, że nie zdziwię się, jak poza Trincao będą to transfery bez kwoty odstępnego.
0
@Emhyr ale Ćwiąkała w tym materiale powiedział dokładnie to, co napisałeś.
0
@Jakub1513 tylko przed treningiem, cytrulina działa doraźnie, nie tak jak kreatyna czy beta-alanina.
1
No Raphinha się zrehabilitował trochę za kilka złych decyzji w tym spotkaniu... jak zwykle ostatnio :)
0
"(...)a cała reszta odegrała maksymalnie epizodyczną rolę w bordowo-granatowych barwach (np. Raphinha, Munir, Aleñá…)."
Rafinha :)
0
@OCZYmm a widzisz tu coś szkodliwego oprócz cukru?
Część z tych substancji ma działanie prozdrowotne (np. wspomniane przeze mnie wcześniej witaminy z grupy B lub tauryna), inne są po prostu bezpieczne dla organizmu (np. kwas cytrynowy, regulatory kwasowości). Dodatkowo te mniej pożyteczne występują raczej w śladowych ilościach.
0
Jakieś wieści w sprawie Juliana Araujo?
1
@gumaz oczywiście nie namawiam, bo lepiej jest wypić kawę, czy wspominaną tutaj yerbę, które mają więcej pozytywnych właściwości. Natomiast przeświadczenie, że energetyki są syfem jest błędne.
Jeżeli chodzi o cukier, to wystarczy wybierać te słodzone słodzikami, które są dla człowieka neutralne.
Kofeina również jest składnikiem o pozytywnych właściwościach, jeśli jest spożywana w racjonalnych ilościach (maks. 300-400mg dziennie). I tu warto zaznaczyć, że chodzi o osoby dorosłe, młodzież faktycznie nie powinna jej stosować w ilościach występujących w kawie, czy energetykach, dlatego zgodzę się, że energetyki powinny być niedostępne dla osób niepełnoletnich. Są też osoby, które nie tolerują dobrze kofeiny i tu też energetyki czy kawa odpadają.
Poza tym energetyki takie jak Red Bull czy Dzik nie mają ŻADNYCH substancji, którymi powinniśmy się martwić. Dodatkowo są dobrym źródłem witamin z grupy B.
Więc jeżeli ktoś lubi, to niech piję, a limiterem powinna tu być dzienna podaż kofeiny.
0
Wypożyczenie z opcją wykupu byłoby bezpieczniejsze, bo to jednak niewiadoma, ale może akurat to będzie strzał w dziesiątkę. Kwota na tyle skromna, że dużo nie ryzykujemy, choć w naszej sytuacji trzeba liczyć każdy grosz.
1
@Bobo25 zazdroszczę, kocham burzę, szczególnie wieczorami
0
@tbas Bayern mógł pozwolić na negocjacje, nawet jeśli kluby jeszcze nie osiągnęły porozumienia między sobą.
1
@MateuszDoniec Ani jednym, ani drugim bym nie pogardził :)
1
"Relevo donosi, że Barcelona negocjuje z LA Galaxy wypożyczenie 21-letniego prawego obrońcy Juliana Álvareza z opcją wykupu."
Chyba chodzi o Juliana Araujo?
0
@Jakub1513 cytrulina jako "przedtreningówka" jest ok, BCAA bez sensu. Zadbaj o odpowiednią podaż białka w diecie, choćby wspomagając się tą odżywką białkową. Ona również zawiera aminokwasy egzogenne, czyli te, które znajdują się w BCAA.
Co do reszty, to istotna jest kreatyna, wit. D i kwasy Omega (chyba, że jesz dużo tłustych ryb).
Jeśli nie pijesz kawy/energetyków, to pomyślałbym też o kofeinie w tabletkach, jeśli jesteś osobą dorosłą i nie czujesz się po niej źle ;)
Resztę dostarczysz spokojnie z diety, pod warunkiem, że będzie zbilansowana.
1
@chavez szanuję za ten komentarz, tak trzymaj! :)
0
@Faro i dlatego Balde jest w tym sezonie naszym podstawowym lewym obrońcą, tak?
1
@Adran360 dokładnie. Zacna to była druga połowa, szczególnie końcówka :D
0
@Janiama ale co Ci przeszkadza, że kolega chce budować masę mięśniową, a nie tylko być dociętym?
1
@kondziu88 oczywiście, że spoko by było wygrać te rozgrywki. Zawsze to puchar, okazja do podbudowania finansów, no i na pewno wygrana w LE podbudowała by trochę morale zespołu.
1
@Adran360 i już mamy 2-2 :D
Oby Widzew jeszcze jedną strzelił.
0
Ale Mateusz Żyro odwalił Marcosa Alonso w meczu Widzew-Pogoń xd
0
@AlexDark00 powiedz, że napisałeś to dla beki, proszę :D
0
@marcin62 Mentzena to mi osobiście szkoda akurat, bo uważam, że to mądry gościu i takich polityków potrzeba - głównie ze względów gospodarczych. Natomiast przez kojarzenie z takimi oszołomami czy Korwin czy Braun, kariery nie zrobi, jeśli się od tego nie oddzieli.
0
@Herbert racja. Natomiast dalej połączenie rozgrywek, jak dla mnie, jest świetnym pomysłem. Tym bardziej w obliczu ciągłej popularyzacji i zwiększania poziomu futbolu w Stanach i Kanadzie :)
5
@Kgorecki2500 na prawdę świetne byłyby te mistrzostwa Ameryki Północnej xd
1
@Medium 8L ma swój klimat, no i mi osobiście te grille starsze bardziej się podobają :)
3
@Medium ładna, pożyczysz do zdjęcia?
0
Tragiczna wiadomość.