FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne mistrzostwa, piękny mecz i piękny rezultat :)
0
Czy Lahoz wygwizduje coś w alfabecie Morse'a?
0
@ptrx Memphis to już poza boiskiem
1
@tbas moim zdaniem to, że pali i ile miał w domu to nie problem, ale jaranie podczas pracy na takim stanowisku już dużo mówi o człowieku, podejściu do wykonywanego zawodu i jego priorytetach.
0
@Colon telegazeta rules
0
@Criss18Barca bo ma więcej żółtych kartek od nas
0
Ja tam nie widziałem spalonego, czekam na powtórkę.
1
@Janiama
Iran 1-1 USA
Anglia 2-0 Walia
0
@Matelel ja bym chciał w drugiej połowie zobaczyć Olmo na środku i Fatiego na lewej.
0
@Encore jaja se robi, no co :)
2
@Destroyer_of_Worlds czas Balde w reprezentacji jeszcze nadejdzie, niech wchodzi stopniowo :)
1
@Janiama 3-2 dla Anglików
1
@msmsms ja się dziwię, że nie wystawił Ronaldo i Ronaldo
0
@Faro zbrodnia!
0
@doc Czesiu taktyk kazał mu nie strzelić
0
Jest jakaś liga Fantasy World Cup La Bamby?
0
Robert Ty fajtłapo
9
@kubix05 2010 oczywiście
0
@FCB24 "na papierze"
1
@SzymaVeB poszło, powodzonka :)
0
@Rastafarnianin wow, dlaczego nigdy wcześniej tego nie widziałem?
1
@Sau_Ron to dalej może być szczęśliwy dla nas scenariusz :) Argentyna wygrywa z Meksykiem i Arabią, a Meksyk tylko z tymi drugimi, i jesteśmy na 2. miejscu.
4
@siuuu przyrzekamy
0
@Damian11 koszulki nie, ale ręcznikiem Realu jajca wycierałem :)
0
@antymadridista100 a to +7 to skąd, Real z Kadyksem -2pkt dostanie?
0
@pero1983 bo tam potrzebują gwiazd, trzeba zrobić show
1
Jaram się, jakby to był jakiś finał albo mecz o mistrza, ale brawo, w końcu mimo przeciwności, grając w 10 i przegrywając, drużyna pokazuje zęby i wyciska z meczu ile można. Jak to mówi klasyk, "takimi meczami wygrywa się mistrzostwo". Oby tak dalej, jeszcze może być dobrze!
0
W bardzo wygodnym fotelu będziemy siedzieć do końca roku :)
0
Helena, mam zawał!!!
0
Ja bym takiej presji jak Chadi Riad osobiście nie wytrzymał nigdy w życiu xd