FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti Powlepiać bydłu zakazy i tyle.
0
@NaFazieHitman Jest Araujo, Lenglet i Mingeuza.
3
@kyronis Griezmanna jeszcze jako tako branią liczby, dyspozycyjność, praca w obronie. Jak obniży pensje o 30-40% nie będzie źle, za to Cou kosztował jeszcze więcej a jest tylko kulą u nogi, niestety, bo bardzo na niego liczyłem, zwłaszcza po obiecującym początku.
0
@Emhyr Myślę, że zbyt ofensywnie.
0
@karszun Pytanie... :D
0
@BarcaInfo Oby błyszczał i strzelał, potrzebujemy kogoś kto po odejściu Leo będzie napędzał marketing.
0
@NaFazieHitman Ale na zmiennika Lenglet mógłby się nadać świetnie, tylko bez wylewów.
2
@MaziFCB Strata Messiego na konto Laporty? Ale popłynąłeś...
Już zapomnieliście kto klubem rządził?
0
@masq Sporo niepotrzebnego ryzyka. Wydaje się też, że potrzebuje sporo miejsca.
1
@PaulinhoPL 2mln według transfermarkt
0
@mkord Faktycznie. Wybacz, tak to odebrałem.
3
@Comentateiro Najesz się bardziej, jak nie będziesz obierał. Tzw. słonecznik w mundurkach.
0
@Baniek Może na parkingu, bo na pewno nie na liście płac :D
1
@Magicc89PL Ale piłeczka by z przodu chodziła jak marzenie.
0
Przecież mówili, że chcieli rozłożyć płacę 2-letniego kontraktu na 5 lat, ale liga się nie zgodziła, podobno. To nie o tym?
0
@mkord Laporta podjął odpowiedzialną decyzję, biorąc pod uwagę liczby. 110% wydawane na pensje, jak Twoim zdaniem klub bez prywatnego inwestora ma tak funkcjonować? Prawie 500 mln straty w ostatni rok, do tego kontrakty takich piłkarzy jak Cou, Griezz, Umtiti, Pjanić. To jest skandal, że ktoś do tego dopuścił i uwierz, że Laporcie na pewno teraz nie jest łatwo.
1
@macio_944 Mógłbym się tu bardziej rozpisać ale na ten moment duża część użytkowników kipi taką nienawiścią na Laporte czy na Messiego, że mam wrażanie, że tylko czas może im pomóc, bo argumenty, ani fakty pod wpływem emocji totalnie do niektórych nie docierają i tworzą swoje rzeczywistości.
2
@mkord Pytanie, czy powinien to zrobić za wszelką cenę biorąc pod uwagę dramatyczną sytuację w jakiej znalazł się klub?
16
Laporta nie ładnie się zachował mamiąc kibiców złudnymi nadziejami.
Ale to Bartomeu zapamiętam jako tego, przez którego Leo musiał odejść i takie są realia. Zarzuty w stronę Joana, że mógł zrobić więcej, a tym bardziej w stronę Leo, są moim zdaniem nie na miejscu.
0
@PatrychoO Kepa był świetnie zapowiadającym się bramkarzem, a w Premier League płacili wtedy takie kwoty. Pewnie, że to była wtopa ale przypominam, że inwestycje w Dembele czy Cou też nie były najlepsze.
0
Donald Polskę zbaw!
0
@Encore i cyk złota piłka
6
Co wy za bzdury piszecie, że mu się nie należy. Przecież to się w głowie nie mieści, macie czarno na białym napisane, że 4 lata temu dostał taki a nie inny zapis w kontrakcie, bez względu na jego przedłużenie czy nie. Dlaczego niby miałby z tego zrezygnować? Wy jak dostajecie wypłatę na konto to premie odsyłacie?
1
@AntekGriezmann Więcej słów z wielkiej litery, niż z małej :D
2
@RobiS tutaj też
3
@Kgorecki2500 Mistrzostwo :D
0
@QuiqueSetien1958 Bo to zła kobieta była...
1
@Qlewer Stawiam, że będzie bił wolne bliżej prawej, czasem może podejdzie do karnego.
4
Powodzenia Leo i dzięki za wszystko! Do zobaczenia w Barcelonie.
0
@Kacper1432 Zadzwoni do Leo jak będzie miał długopis w ręku. Gorzej jak nie odbierze.
Dobra, już po wszystkim :D