FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Znęcanie się nad żywym stworzeniem bez celu to sku***two, bez względu na to czy to człowiek czy mysz, czy robal a nawet roślina. Żeby było jasne, nie lubię jak ktoś stawia zwierzę na równi z człowiekiem. Jem mięso, nie widzę w tym nic złego, to naturalne. Nawet polowania rozumiem, oczywiście zgadzam się że to też poniekąd bezcelowe mordowanie, ale to jednak pewna tradycja, powiedzmy jakiś obrzęd, który też ma ludzi łączyć. Ale no znęcać się nad słabszą istotą, bez względu na gatunek, i odczuwać przyjemność ze sprawiania mu cierpienia, torturowania go, to chore. I uważam, że jeśli ktoś jest w stanie zrobić coś takiego zwierzęciu, to człowiekowi też.
0
@Coutinho007 Oczywiście, Klopp albo Guardiola to nie jest ale w końcu idzie to do przodu a sensownej alternatywy nie widać. O Xavim na ten moment to nawet nie chcę słyszeć, jak ktoś myśli że będzie lepszy od Koemana to mi się w żołądku wszystko przewraca.
0
@totalcrack Może rzeczywiście by tak było, ale minęło już trochę czas i odkąd Suarez wyglądał dość niemrawo. Tak czy siak uważam, że powinien odejść ale za 10-15 mln kwoty odstępnego, bez konieczności wypłacania części pozostałego wynagrodzenia za kontakt, a przede wszystkim nie do innego zespołu La Liga.
Choć zapewne to Luis nalegal na Atletico a Barca wolała go wypchnąć do Juve.
0
@DaPidejpi Teraz jak spotka się z kolegami z Barcy będzie się z nich śmiał
Dobrze, że dalej biała strona Madrytu 'zagryza' przez niego zęby :)
1
@Coutinho007 Byłem w pewnym momencie bardzo zaniepokojony ale myślę, że Koeman jednak na szczęście zostanie. Jedynym wytłumaczeniem jego zwolnienia mogła by dla mnie być chyba tylko zmiana zarządu i inna koncepcja bo jeżeli chodzi chodzi o wyniki to uważam, że więcej tu winy piłkarzy. Ronald mógł zawalić ostatnie mecze ale w drużynie widać ciągły progres, gdyby nie błędy indywidualne w obronie i słaba skuteczność sytuacja pewnie wyglądała by inaczej. A przez ostatnie sezony kopaliśmy się po czole zamiast grać.
1
@DaPidejpi Nie można mu odmówić umiejętności ale myślę że w Barcelonie już by nie odzyskał pewnej motywacji, którą na nowo widać u niego w Atletico. I jak ktoś tu wspomniał (w 'pobliskich' komentarzach) taktyka też bardziej pod niego.
1
@Pilka_jest_okragla Jest gwiazdą La Liga, no i oczywiście liczby przecież też miał dobre, nie dziwne, że go tu wrzucili. Ja tam nie jestem jakiś strasznie zawiedziony występami Griezmanna aczkolwiek oczywiście pensja jaką pobiera jest ogromna a oczekiwania były znacznie większe, ale przede wszystkim, potrzebujemy w kadrze innego gracza.
0
@barcelonaLM Oczy bolą, słów brak.
0
@wyjasniecie Oczywiście, że wiem. Ale jednak sporo wiadomości pojawia się o możliwym zwolnieniu Ronalda, nie tylko komentarzy na LR, i to mnie martwi :)
4
@neeed Nie mamy, żołnierzu. Nie wiem czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej.
Nie potrzebuję wymówek, oceniam pracę trenera i nie widzę żadnej rozsądnej realnej alternatywy ani nie uważam za stosowne, by go zwalniać po tym sezonie.
0
@Rewolucja123 Przepraszam, większość :)
4
Mam cichą nadzieję, że Koeman jednak zostanie na stanowisku. Wiadomo, ostatnie mecze to tragedia ale przecież przed sezonem każdy stawiał na takie zakończenie, a myślę, że oceniając cały sezon można było zauważyć duży postęp w tym, jak wyglądała gra zespołu. Nie winił bym trenera za brak skuteczności czy krytyczne błędy w obronie. Moim zdaniem trzeba lekko przebudować kadrę, a Ronald niech dalej rzeźbi swoje.
0
Chętnie, ale nie wierzę w to za bardzo.
3
@normasubiektywna gdyby nie Villareal to już byśmy musieli liczyć na wpadkę Sevilli w ostatniej kolejce, żeby być na trzecim miejscu.
5
Chyba trzeba się przerzucić na oglądanie Pań :)
0
@FCBparasiempre można dyskutować czy najlepszy czy nie, na pewno wniósł swoją dużą cegłę w to jak z biegiem czasu zmieniała się rola bocznych obrońców, którzy obecnie często tak na prawdę są zawodnikami bardziej ofensywnymi niż obrońcami.
0
@Rastafarnianin Wydaje się jakby gladiator spoglądał w stronę tej kobiety, a nie w stronę cesarza.
1
@baczmus Też tak od razu pomyślałem, ogólnie bajkowy klimat
0
Narazie zarówno my, Real jak i Atletico robimy wszystko, żeby po mistrzostwo nie sięgać. No i wczoraj wysoko zawiesililiśmy poprzeczkę ;)
1
@Rastafarnianin Świetny obraz, po wejściu na instagram artysty widzę, że motyw ptaka pojawia się u niego dość często, nie tylko na obrazach.
Dziękuję za wiadomość o nowym poście :)
6
@Maciux7 Bardzo nieschematyczny masz język :D
1
@Rastafarnianin Zastanawiające są te głowy oparte na rękach u ludzi z "tylnich rzędów". Nie wiem czy interpretować to jako zaciekawienie czy może w drugą stronę, znudzenie operacją...
0
@ArturS Przecież jeżeli nie gra bo nie przedłużył umowy, to Koeman sam dostał takie wytyczne. Nie będą go rozliczać ze swoich własnych decyzji.
1
@baczmus właśnie zepsułeś klimat :)
ale humor chociaż poprawiłeś
0
@marcin62 Kukon prze kot ale ciężki klimat ;) na mnie działa wręcz hmm... jakoś psychodelicznie.
1
@Coutinho007 Faktycznie z Douglasem na boisku nigdy nie przegraliśmy ale bilans i tak kipeski: 4 wygrane, 4 remisy ;)
2
@Khajio Rzeczywiście robi to ogromne wrażenie. To jest właśnie człowiek, który świetnie wykonuje swoją robotę, oby u nas takich było teraz jak najwięcej.
0
@Kluivert_P Zawsze możesz być patronem na banicji.
1
@damianex10 Ja jakoś nie wyobrażam sobie Chelsea eliminującej Real. Za to z City czy Psg uważam, że dostaną oklep.
2
@konraden A myślisz, że dlaczego w większości produkcji Netflixa musi być czarny bohater (nawet jeśli oryginalnie, np. w książce postać była biała albo przeczy to faktom historycznym) i najlepiej jak jeszcze wcisną paru homoseksualistów. Mnie też to bardziej zniechęca niż zachęca ale najwidoczniej to działa.