0

@Rastafarnianin dziękuję pięknie Rastafarianinie :) peace

0

@Rastafarnianin podepniesz mnie pod kolejnymi postami, proszę? :)

0

@Tomek54321 fakt, łatwiej mu grać na pozycji Leo niż odbierać rolę strzelca absolutnego boskiemu łysemu, gdy ten jest na boisku.

0

@PanPatrykk Co innego wierzyć, a co innego typować wynik. Możesz wierzyć w jakaś drużynę, może ona być w stanie wygrać i może ona to zrobić, lecz to nie znaczy że była faworytem w tym spotkaniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Magicc89PL A do tego chyba wolę zobaczyć Minguezę zamiast dwójki z nich w podstawie.

1

@FkubaC Widać, że bez Martina na boisku panuje chaos. Taki, że nawet Trincao strzela bramki :)

1

@jeyx77x nawet jak wygramy to ta wizja może się sprawdzić, także nie licz na duży kurs :D

1

@Fawrf pałka się przegła...

4

@Zip otóż to, mądrego to aż miło posłuchać

0

@korni20 Neymar pewnie się cieszy :)

0

@Tasde Oczywiście, nie chodziło mi o część dotyczącą wyborczej tylko tvp.

0

@Tasde No może nie od początku ale na pewno od 2015.

1

@BarcaInfo Za daleko chyba nie dojdą w tym swoim dochodzeniu. Chyba że w oryginale można to inaczej interpretować niż w tłumaczeniu.

2

@Ramon Otóż to, w tym kontekście zakładane słowo Johana miałoby większe znaczenie ze względu na większy pozazawodniczy wkład w kształtowanie klubu, natomiast tak jak wspomniałeś - gdyby Leo też poszedł taką ścieżką to jego zdanie również miałoby duże znaczenie i gdyby on go nie wypowiedział głośno, a jego dzieci zdradziłyby tą opinię to zapewne pojawił by się tu news albo wzmianka o ich słowach.

2

@janek_centrum masz na myśli Busiego, Lengleta i Lahoza?

1

@pele1282 Ten tytuł brzmi jak "Rafał poleciał w białe".

10

@trolownik ja bym mu zaliczył tą bramkę za to co zrobił

1

@LS Zaznaczam jeszcze raz, w życiu na PO bym nie zagłosował. Ale porównywać rządy jednych i drugich to kiepski żart

1

@NaFazieHitman Ja akurat w momencie kiedy PO obejmowało władzę byłem jeszcze smarkaczem ale wydaje mi się że ludzie, którzy teraz wybrali PIS mogą czuć się "bardziej oszukani" niż ci którzy wtedy wybrali PO... rządy PO były kiepskie mieściły się w sferze demokracji (nie żebym był jakimś demokratą i wierzył w to, iż większość społeczeństwa jest w stanie świadomie decydować o czymkolwiek, ale trafny jest klasyczny cytat, że lepszego ustroju jeszcze nie wymyślono), natomiast to co robi teraz partia rządząca jest totalną kpiną i bezczelnym szydzeniem sobie z nas wszystkich. Przykre, że prawie połowa naszych... rodaków... temu przyklaskuje.

33

Widząc ciągłe spory odnośnie rządów od 2007r. do dnia dzisiejszego, powiem krótko. Nie cierpię PO i na nich nie zagłosuję ale jakbym mógł zamienić PIS na PO to brałbym rządy PO w ciemno i chyba każda inteligentna jednostka zrobiła by to samo.

0

@DamianPSV No przecież jest w złej formie, to normalne że tu na stronie już go sprzedają.

0

@Encore Dla mnie to tylko lekko przysmażony, a w piłce od razu mówią że spalony.

1

Ja rozumiem, że kiedy zawodnik przychodzi za darmo to może dostać większy konrakt ale to jest strzał w kolano. Chłop jeszcze nic wielkiego nie pokazał. Załóżmy że przychodzi do nas, ogrywa się w pierwszym sezonie, specjalnie nie błyszczy no ale wiadomo, musi się zaadaptować więc przymykamy oko, poza tym zarabia "tylko" 3mln. Przychodzi drugi sezon, załóżmy że Eric dalej nie spełnia oczekiwań, wszyscy już mają go dość, La Rambla krzyż stawia, a facet zgarnia już 5 melonów. I co? Nikt nie chce go kupić, a przynajmniej nie zaoferować mu pensji jaką zarabia tutaj i zostajemy z niewypałem z pensją na poziomie, za przeproszeniem, je*****h 8mln brutto. Generalnie mamy już takie przykłady w kadrze i łebki powinny się już nauczyć jak to może się skonczyć. Ryzyko trzeba podejmować, owszem, ale mądrze, a nie szalone ryzyko.

0

@Patry10 Pewnie dlatego transfer był tak tani, a Panowie już nie współpracują, chłop jest za uczciwy jak na agenta :)

0

@Cwaniak4 Tu ci zawsze dobrze powiedzą xd

1

Dzisiaj w ataku Kondrad-Griezz-Bembele albo będę strzelał.

5

@Ojciec5tkidzieci Ten film to ciągłe pękanie ze śmiechu :D

1

Trincao znowu się rozpędza w zła stronę, jeszcze stracił do tego...

0

@MikeBajson szczęście w nieszczęściu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?