0

@Piorun @mekston juz 2-1 :D

0

Marcelo gra w pierwszym, czyli są szanse na stratę pktów przez Madryt?

1

@NaFazieHitman co zlego to nie ja ;)

52

czy mi sie wydaję, czy jak patrzę dziś za okno to wirus jest już trochę w odwrocie?

1

@sebasek99 nienajgorzej na tle kolegów z murawy :)

0

@WaFen jezeli chodzi o legalnosc hazardu u nas to jest on ograniczony ale nie nielegalny, mniejsza z tym. Rozumiem o co ci chodzi ale zakazywanie wszystkiego co moze nas skaleczyc to nie jest droga do budowania rozsadnego i myslacego spoleczenstwa, nalezy budowac swiadomosc ale zachowac pewien kompromis, ot co mialem na mysli i nie wnikam ilu psychologow sie z tym zgadza.

0

@HERORICH2 powiem tak, z nim to chociaż nudno nie jest.

0

@marSON rzeczywiście to Poco jak się teraz przyjrzałem wygląda ciekawie jeśli chodzi o specyfikacje, lepiej niż moje Redmi

3

@SiSenior Bezsens... Jedyne o co powinno się (i należy) tu walczyć to zachowanie starej ustawy odnośnie aborcji, dokładnie w takiej formie jaką mieliśmy przez ostatnie lata. Takie idiotyczne pseudofeministyczne postulaty tylko zabiorą szanse na przywrócenie kompromisu.

7

@marSON Ja mam Redmi note 8 pro i jestem bardzo zadowolony, kupisz za 8-9 stów.

4

@maroon jeśli to prawda to brawo.

1

@slayer tak to wygląda, używki i hazard mają to do siebie że jak jesteś podatny to po skosztowaniu będziesz chciał więcej, jak nie masz hamulca to postawisz na szali pół życia. Tylko czy to powód żeby ludziom zakazywać decydować za siebie? Rownie dobrze kobieta może być uzależniona od zakupów i zupełnie bezmyślnie trwonić na ciuchy większość zarobków swoich lub nawet nie swoich. Czy jest to powód by zastanawiać się nad zamknięciem sklepów z ubraniami, czy wprowadzeniem ograniczeń? no chyba nie.

2

@WaFen jak nie widzisz różnicy między bezpośrednim krzywdzeniem innych ludzi a podejmowaniem złych personalnych decyzji, choćby pod wpływem nałogu to ja niestety Ci tego nie wytłumaczę.

1

@WaFen Ale on nie twierdzi, że nie jest tylko że nie należy zakazywać ludziom wszystkiego co szkodliwe bo robimy ze społeczeństwa bandę bezmózgich kretynów nastawioną nie na samodzielne myślenie i rozsądek tylko działających wedle wytycznych.

0

@Dertinho alez oczywiscie, ja sam nie mam tv i nie ogladam od jakichs 4 lat, wczesniej odpalalem glownie jak byl mecz :)

1

@patataj fakty vs wiadomosci?

0

@DonMatteo901 Przynajmniej wyrównane spotkanie

0

@supermis nie odpowiem ci na pytanie co gorsze ale mogę ci zagwarantować, że chodzi o opcję nr 1

0

@Wymyslilemtosobie dokładnie tak miałem napisać :D

1

@HK23 musi miec negatywny tydzien przed spotkaniem

1

@Szicek10 łoo, kiedy to było!
mógł kolega zapomnieć ;)

0

czyli rozumiem że jest jakaś wymagana frekwencja i liczą na niski udział?

1

@rayqi ewentualnie ustawić do pionu

0

Komentarz usunięty

0

No ale bramka Mounta wczoraj klasa...

0

@covidout to prawda, od groma ich budują

0

@Arekvip a na wyborach byles? :D

9

@Profesorek albo odrabia nieobecności :)

0

@marcin62 Teraz będzie musiał się tłumaczyć Leo ma treningu xd

6

@VamosRakieta moze jakby u nas w koncu tez zaczal na lawce to dalo by podobny skutek, kto wie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?