FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@partymaker jeszcze nie odbudowała do końca formy po poważnej kontuzji.
0
@barcowy1899 świetny w obu połowach :)
1
@KamQiX coś Ty, najlepiej jak jeden zespół ma rozegraną jedną kolejkę, a drugi całe dwie. Chociaż Real nawet tego drugiego meczu jeszcze nie zagrał xD
2
@Medium -2 punkty. Dobrze, że dobił :D
U mnie Salah w tej kolejce na kapitanie.
1
@Deviler rozumiem, że mówimy o popicie do czegoś mocniejszego?
1
@Rust_Cohle napisałem to w stosunku do oznaczonego kolegi.
0
@Bartula następny mitoman :D
0
@TheNekro94 po przeczytaniu komentarzy, wybrałbym manite z Realem, remontadę z PSG albo ostatni finał MŚ.
Ale uczciwie przyznam, że pierwszym meczem, o którym pomyślałem, był finał LM z Manchesterem wygrany 3:1 przez Barcę.
5
@esem91 oby tak dalej, szybko zapomną o Gulerze :)
1
@michal26 Roberto, Alonso i Ferran są chyba ostatecznie w planach Xaviego. Został Dest oraz Lenglet. Lengleta ostatecznie pewnie uda się sprzedać, a w przypadku Desta rozwiązać kontakt albo oddać za darmo z jakimś % od przyszłego ewentualnego transferu. Biorąc pod uwagę ilość niepotrzebnych zawodników z wysokimi kontaktami, którzy przewinęli się tu w ciągu kilku ostatnich lat, i tak jest bardzo dobrze.
2
@Medium @alone49 @JimMorrisonFCB nie bez powodu spytałem o tą dwójkę, mam ich w drużynie i muszę wybrać jednego. Transfer już zrobiony, a punktów na transfer obrońcy nie będę wydawał - prawdopodobnie się nie zwrócą. Stones był już w kadrze na Sevillę i myślę, że parę minut dostanie, chyba postawię na niego. Boję się, że Newcastle dostanie wpierdziel i stracą kilka bramek. Mimo 5-1 z Aston Villą, wcale nie wyglądali super w obronie.
1
@Emhyr średnio koło 300mg dziennie. Pilnuję, żeby zgodnie z zaleceniami, nie wykraczać ponad 400mg na dzień. Dodatkowo po 16 staram się nie przyjmować kofeiny w ogóle. Sporadycznie po tej godzinie zdarzy mi się co najwyżej herbatka, kakao albo szklanka coli zero (które też są źródłami kofeiny).
0
#FPL
Stones czy Botman w pierwszym składzie na GW2?
2
@Firestone ja bym go zarejestrował w Urzędzie Pracy jako bezrobotnego.
0
Fatalnie. Teraz przydałby się Cancelo. Na szczęście Garcia w presezonie wyglądał przyzwoicie, na Cadiz powinien wystarczyć.
3
@Firestone raczej nikt w miarę konstruktywnie podchodzący do tematu, nie deprecjonuje wartości Raphinii. Oczywiście, początek ubiegłego sezonu miał raczej dość kiepski, natomiast im dalej w las, tym było lepiej i śmiało można powiedzieć, że w drugiej połowie sezonu Brazylijczyk był naszym najlepszym ofensywnym graczem. Zanotował bardzo dobre liczby, jak na 1. sezon gry w dużym klubie, zapewniając nam sporo ważnych punktów w lidze. Oczywiście, to nie jest jeszcze to, czego finalnie wszyscy od niego oczekujemy, ale są podstawy, by w niego wierzyć. W ogólnym rozrachunku wychodzi na duży plus, tym bardziej, że jak na obecne realia rynkowe, wcale nie kosztował aż tak dużo.
3
@tbas chyba zapomniał wstawić "2" przed "9". Wtedy bym może uwierzył :)
1
@VeB 1899 i dla trenera rodem z Hiszpanii!
0
Kyle Walker to szef.
0
@partymaker jak dla mnie 3 w nocy to już bardziej wczesna pora :D
1
@StefanBatory87 C+ z Eleven/Polsatem Sport Premium, Viaplay, Netflixem i HBO w abonamencie Canal+. 100zł/mc, choć podejrzewam, że teraz może wyjść trochę drożej.
1
@PiotrR czekam na aktualizację
12
@dv7wisnia w świetle prawa jest zasadnicza różnica, ponieważ 0.22 promila to nie jazda pod wpływem, a w stanie wskazującym na spożycie (0.2-0.5), natomiast uważam tak jak kolega @Kgorecki2500 , że po alkoholu i innych środkach, po prostu nie wsiada się na kółko.
1
@Kgorecki2500 chyba masz licznik w mph
0
@Herato może, jeszcze jak! :)
1
@XsargerasX za moich czasów to waliło się prosto z mostu: "nauczyć Cię kopiować itemy?" :D
0
@serj https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/0ltr85
1
@Kessie 83. Jestem zadowolony, choć przydałby mi się jeden dodatkowy transfer przed GW2. No i mam nadzieję, że Stones wróci na Newcastle.
0
@barcelonaLM oby pod względem gry Ansu w nadchodzącym sezonie, też było tak jak z Frenkiem w poprzednim :)
0
@doc sędziowanie w Hiszpanii nie jest pod Real, tylko jest po prostu poniżej wszelkiego poziomu.