3

@Bocheno1 nie jesteś na czasie, teraz już Xavi do marca :)

0

To co, Fermin dziś najlepszy na boisku? :)

0

@Litman akurat odkąd to napisałem, to co chwila w końcu idą piły do przodu :D

0

Strasznie mnie denerwuje w tym sezonie, że napastnicy/boczni obrońcy bardzo często wybiegają na wolną pozycję, a prawie nigdy nie ma nawet próby długiego podania.

0

@Volk odechciewa się oglądać tą ligę przez takie skandaliczne decyzje. Teraz niepotrzebnie zrobiły się przepychanki, których można było uniknąć. Nie dziwię się, że zawodnicy Osasuny się gotują.

1

Co się właśnie odwaliło przy tym golu Osasuny?? Czy ja jestem ślepy... jak można było gwizdnąć tu faul?

0

@barcelonaLM to jest tzw. gorąca linia :)

3

@Comentateiro spokojnie, nie ma się co martwić. Jeśli PiS dalej będzie rządził, to niedługo kapitalizm w tym kraju nie będzie już legalny :D

0

@Colon pewnie dam się złapać na wędkę, ale najpierw trzeba się rozpędzić od zera :)

0

@lukas5544 jeśli można wybrać kogokolwiek to Rodri, Rodri i jeszcze raz Rodri. Reszta zupełnie bez podjazdu.

8

@Dawid445 jasne, że powinna, tyle że obecnie minimalna w Polsce jest wywindowana do kosmicznych rozmiarów, względem ogółu zarobków. Partia rządząca robi wszystko, żeby utrzymać poparcie swojego elektoratu, który w większości składa się z osób niewykształconych (nie, żebym uważał, że tacy ludzie są gorsi, broń Boże, natomiast pensje tych osób są sztucznie zawyżone). Ci ludzie tak na prawdę nic nie zyskują, bo ich podwyżki zżera inflacja, a jakie są tego skutki dla reszty społeczeństwa oraz dla gospodarki, to większość chyba widzi.

0

@Jarema2000 ja odkąd wprowadzili większą aktualizację, nie mogę dodać legitymacji studenckiej. Za każdym razem, gdy próbuję to zrobić, anuluje mi mTożsamość. Potem ją dodaję, znów próbuję z legitką i sytuacja się powtarza. Głupia pisowska apka :)

3

@PatrykBarca przestań, to nie pasuje do narracji śmietankowych. Tak nie wolno pisać.

1

@Kapitan hawk i to dwa razy!

2

Szybko poszło Sevilli :)
Po meczu.

4

@MarcepanowyKsiaze daj jej trzy księżyce i zobaczysz, zakupi własne dino.

A tak na poważnie, to jak zwerbuje nowych członków sekty, to jakieś grosze z tego pewnie będzie miała. Ale podejrzewam, że lepiej płacą w Dino.

0

@Barcasub David Silva :)

2

@Jakchcesz to były szkolne kwalifikacje

5

W artykule jest błąd. Eric zszedł w 65. minucie, a nie wszedł na boisko :)

0

@MarianoItalianoVero no i mamy karnego :D

3

@FcPortoFan1999 zaufać? No coś Ty :)
Inna sprawa, że jeśli patrzą długoterminowo, to tak jak napisał @Kgorecki2500 , średnio im się to kalkuluje. Za to bardzo prawdopodobne jest wykupienie po wyborach posłów Konfederacji przez PiS.

0

@Ukasz też miałem tego nie robić, ale 1.95 na Gironę było jak promocja w Lidlu. Nic się nie nauczyłem po Benfice i Brighton w tym tygodniu :D

0

@abram3k nie bój się, głowa do góry :)

2

@FcPortoFan1999 polityk honorowo dotrzymujący słowa, to jest dopiero ciekawa konwencja...

4

@MarianoItalianoVero spoko, na szczęście mam Gironę tylko na 15 kuponach :)

0

@Rifek uznam to za komplement

0

@Barcasub mi też się wydaje, że transfer powinien się zamknąć w okolicach tej kwoty. Pokrzywdzeni raczej nie będziemy, tym razem to Atletico będzie postawione pod ścianą.

0

@beny23 z całym szacunkiem, ale nic Ci do tego, gdzie powinien się kończyć. To nie Twój serwis, ani nikogo innego z narzekających, co powinno się tu pojawiać, a co nie.

Wyobraź sobie, że jest znaczne grono użytkowników, których interesują wypowiedzi byłych piłkarzy, pracowników klubu, rywali ligowych i europejskich, a także ważne sytuacje w piłce, nie koniecznie związane bezpośrednio z Barceloną. I super, że się tu pojawiają.

Jeżeli nie podoba Ci się sposób prowadzenia serwisu, zawsze możesz zmienić go na inny, a nawet założyć swój własny, prowadzić go po swojemu i jeszcze na tym zarabiać. Droga wolna.

A jeśli już tak Ci zależy, żeby na tej stronie nie było pewnych treści, to radził bym raczej ich unikać i nie nabijać pod artykułami wyświetleń i komentarzy.

7

Z City w sprawie Cancelo nie będzie problemem się dogadać. Jeśli chodzi o ewentualny transfer Felixa, to Atletico na pewno będzie chciało jak najwięcej pieniędzy, ale wydaje mi się, że sam Joao może się zaprzeć i wymusić na nich transfer na korzystniejszych dla Barcy warunkach, tak jak zaparł się w przypadku obecnego wypożyczenia.

2

@barcanawieki też oglądałem to studio i aż sam czułem zażenowanie po tym, co Hajto powiedział. Zresztą nie pierwszy raz, nie wiem po co ktoś go zaprasza do dyskusji ws. futbolu. Do eksperta mu daleko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?