1

@LM10GOAT okej, zgoda, rzuciłem tak "na oko". A więc ponad 2 miesiące bez oficjalnych spotkań.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że ta passa cieszy :)

1

@jacobFCB zostawiam komentarz, powodzenia

0

@LM10GOAT z czego ponad połowę tego czasu nie graliśmy oficjalnych meczów ;)

1

Ważne 3 pkt zdobyte. W obliczu takich braków kadrowych każda wygrana powinna cieszyć. Kapitalny Felix, Guiu wejście smoka. Można iść spać z uśmiechem :)

1

No chłopak się nie pie***li w tańcu :D

3

@qbuteq zgadzam się z nimi. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyli. Najwyższy czas zdjąć z nich parasol i zapoznać z realiami panującymi w lidze :)

2

@MesQueUnClub_87 garść wrzątku wystarczy?

0

@FcPortoFan1999 a trybuny prawie puste

3

@SenseiFCB a co ma spowiedź do odkupienia grzechów? ;)

0

@paquito88 okej, rozumiem. Przed abonamentem też miałem C+ Online i działało bez zarzutów, ale cenowo w stosunku do oferowanych usług straszna lipa. Dlatego polecam abonament, który poza TV zawiera dodatkowo wszystkie usługi streamingowe w dużo lepszej cenie. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale ja płacę stówę /mc za pełną TV, C+ online z pakietem Eleven+Polsat Sport Premium, Viaplay, Netflix i HBO. Wszystkie streamingi w opcji na 2 urządzenia.

0

@bartekvisca na szczęście nie, ale jeśli jakiś produkt jest dobry, to warto go polecać

0

@paquito88 mam abonament od niecałego roku, w absolutnie bezkonkurencyjnej cenie, ze wszystkimi możliwymi usługami i jeszcze nie miałem żadnych problemów z niczym. Do tego podpisując umowę dostałem kilka gratisów, jak dekoder 4K, bilety do kina. Ale podpisywałem stacjonarnie, nie przez Internet. Polecam gorąco Canal+ ;)

1

@bartekvisca ciężko będzie odebrać jakiekolwiek świadczenia, ale mam nadzieję, że pod żadnym pozorem nie będą wprowadzać nowych i waloryzować obecnych, a do tego osoby niepracujące stracą dostęp do wszystkich świadczeń poza zasiłkiem dla bezrobotnych.

1

@_barti pewnie w Berlinie, ewentualnie w Brukseli :D

0

@bartekvisca myślę, że jest masa osób, które wolałyby pracować w niedzielę za dodatkowe pieniądze, niż tylko w tygodniu za standardową.
Ale Twoje rozwiązanie też jest moim zdaniem OK. W każdym razie istnieje wiele rozwiązań lepszych niż zamknięte w niedziele sklepy.

6

@Rastafarnianin domyślam się, że chodziło Ci o zniesienie zakazu handlu w niedzielę. Jeśli tak, również mam taką nadzieję. Bezsensowny przepis, który zresztą faworyzuje ekspedientów w sklepach kosztem innych, tych na stacjach, w kinach itd. Można to zrobić o wiele mądrzej, np. zakazując narzucania pracownikowi pracy w niedzielę lub zwiększając płacę minimalną w ten dzień o 100%. Nie widzę powodu, by zakazywać ludziom pracy w jakikolwiek dzień, jeśli przedsiębiorca oraz pracownik mają taką wolę.

2

@Popitek12 młody talent z opozycji Zbysiek Ziobro by się nadał

6

No, no, @panczo. Myślę, że cała La Rambla jest z Ciebie dumna. Brawo!

4

Pani nr 10 nie była godną reprezentantką płci pięknej w tym odcinku...

1

@Arkadinho69 mimo wszystko wielka szkoda chłopa

0

@ranger3120 a tam posmarował, groźby karalne poszły

4

Wszyscy pomijają nr 5, ewidentnie się boją.

3

@norbi77 trzymaj się, będzie dobrze!

1

@bartas97 zobacz sobie, jak w większości wyglądają spory na jakikolwiek temat na tym forum, a potem zastanów się, czy wnieśli byśmy cokolwiek nowego do polityki :D

0

@MessiTheBesst a co w tym dziwnego? Nawet wewnątrz poszczególnych ugrupowań mogą być czasem lekkie wyłamania, szczególnie w Trzeciej Drodze, gdzie podobno w sprawach światopoglądowych każdy ma zapewnioną dowolność głosowania. Tym bardziej nie widzę problemu, żeby zdecydowana większość koalicji wspomagała się Konfederacją w sprawach dotyczących gospodarki.

9

Ale jazda, wstałem rano, a tam Donald Tusk prasuje mi koszulę, a Szymon Hołownia robi jajecznicę na masełku. Zajrzałem na konto bankowe, a tam tyle pieniędzy, że nie wiem w co je zainwestuje. Kupiłbym mieszkanie, ale od rana proponują świeżutkie mieszkania na tani wynajem, nawet z darmo chcą wciskać. A, no i Władek Kosiniak-Kamysz dzwonił, że zwolnił się termin do neurologa i ogarnął mi wizytę na jutro.

1

@pioz123 jasne, zgadzam się. Po prostu odpowiedziałem na pytanie zadane w pierwszym poście :)

0

@pioz123 zacznę od plusów. Podoba mi się idea tanich mieszkań na wynajem. Mimo, że mam poglądy mocno wolnorynkowe, to uważam, że sytuacja na rynku nieruchomości jest dość patologiczna, a ten pomysł może ją w jakimś stopniu poprawić poprzez lekko "niezdrową" konkurencję.
Popieram też 35-godzinny etat, bo uważam, że warto pracować mądrze, a nie dużo i nie spodziewam się, żeby pracownicy realnie robili mniej w 7, niż w 8 godzin, przynajmniej w większości sektorów.
Darmowe in vitro też na plus.
I to by było tyle, jeśli chodziło o plusy.

Na minus dla mnie wszystkie świadczenia socjalne, poza wsparciem osób niepełnosprawnych.
Legalna aborcja w każdym przypadku do 12 tygodnia (a do tego słyszy się o darmowej, o zgrozo).
Nie popieram też prób ominięcia Konstytucji i chęci legalizacji małżeństw homoseksualnych drogą ustawy. Zaznaczam, że nie jestem pewny, czy ten punkt znajduje się w ich programie, natomiast kwestia ta była wielokrotnie poruszana przez członków zgrupowania. I, żeby było jasne, nie jestem przeciwnikiem samych małżeństw homoseksualnych (chodź o takich kwestiach powinna decydować gotowość społeczeństwa i referenda), ale nie możemy olać Konstytucji, bo nam się tak podoba.
Nie podoba mi się też ich luźne podejście do polityki migracyjnej.
Dodatkowo, nie ufam im totalnie pod względem wprowadzania edukacji seksualnej w szkołach, choć samym tematem oczywiście trzeba się zająć. Ale niech robi to ktoś o wyważonym światopoglądzie, a nie środowisko skrajnie progresywne.
O chęci pogwałcenia domniemania niewinności w sprawach oskarżeń o gwałty już nie wspomnę.
Ogólnie brak ciekawych rozwiązań gospodarczych.
Generalnie poza PiSem, jest to dla mnie najmniej atrakcyjna partia.

0

@IrekPOL źle do tego podchodzą, zresztą jak do większości tematów. Problemem nie są umowy zlecenia ogółem, tylko podpisywanie takich umów z osobami, które chciałyby korzystać z przywilejów UoP oraz ich zatrudnienie ewidentnie posiada znamiona stosunku pracy.

1

@Bezhistorii referendum było, bardzo ważne, poruszające trudne dla nas wszystkich tematy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?