3

@Mario96w wybacz, ale akurat ani Pan Skoczylas, ani bracia Rodzeń nie są moim zdaniem dobrymi źródłami merytorycznych informacji.

0

@KrwawiaceoczyVEB biorąc pod uwagę, że jest prezydentem Barcelony, to aż dziw, że jeszcze nie wyłysiał

3

@Lucerfi a więc to nie tylko moja opinia, a fakty. Dzięki, na pewno zapoznam się z jej pracą :)

A co do Twojego drugiego komentarza, to całkowicie się zgadzam. Równość brzmi super, ale prawda jest taka, że w poszczególnych aspektach kobiety i mężczyźni różnią się od siebie i każda płeć ma swoje lepsze i gorsze strony. I lepiej dla całej ludzkości nie próbować tego zakłamywać. Dopełniamy się nawzajem.

4

@TR3YWAY myślę, że oglądają bramki Cristiano Ronaldo

5

@WiernyKatalonii poza tymczasową podażą na wyższym poziomie w na prawdę skrajnych przypadkach, nie ma sensu przekraczać 4000 jednostek dziennie. Ja biorę 2000 w okresie wiosenno-letnim i 4000 w jesienno-zimowym, ale i mniejsze dawki z pewnością byłyby wystarczające.

1

@DonMatteo901 ale ta Pani akurat może mieć rację w tym, co tu mówi, chociaż tłumaczy to tak, jakby sama tego nie rozumiała. Być może w skali roku mężczyźni faktycznie zarabiają średnio "dodatkowe" 1,5 pensji, tylko że ta różnica moim zdaniem wynika z kompetencji i efektywności, a nie stricte z płci.

0

@SelloutCrowd mało wiesz o aktywistach :)

0

@Colin94 a po co to w ogóle odwijać

1

@Azi spoko, też na nich głosowałem.

1

@Azi ciekawe na kogo głosowałeś :D

1

1

@GeneralXavi warto dodać, że ta likwidacja płodów na życzenie, ma się odbywać z naszej kieszeni.

I żeby było jasne, uważam, że prawo aborcyjne powinno być zliberalizowane, ale to, co się tu proponuje, to absurd. Kategoryczne nie dla prawa do aborcji na życzenie.

1

Myślę, że to już czas na Oriola Romeu :D

0

Przez minutę graliśmy tak, jak grać powinniśmy cały czas.

1

Nie mogę wytrzymać ze śmiechu xD

0

@szela1899 Deportivo La Coruna? Dawać ich!

0

@Emhyr 10 to będzie świetny wynik, biorąc pod uwagę formę całego zespołu w tym sezonie

0

@Emhyr racja, ale trzymam kciuki, żeby jeszcze kilka trafień zaliczył

2

@Kgorecki2500 może masz nietolerancję braku laktozy

0

@bartekvisca wydaje mi się, że taka typowa "9" zawsze jest mocno zależna od gry zespołu. Co nie usprawiedliwia Lewego, w kontekście jego kiepskich decyzji, które często podejmuje od dłuższego czasu.

0

@kamyk_23 chodzi o 5zł, tak?

1

@JarrusFCB a ja dla odmiany nie mam tego uchwytu, ale mam plecak na laptopa z tej firmy, i sprawuje się przeniesamowicie. Jest nie do zajechania, więc chyba samą markę mogę polecić :)

1

@bartekvisca żeby wiedzieć co za uszami ma Borek, nie trzeba oglądać Stanowskiego, tylko Borka.

0

@Emhyr no to teraz ciekawe, ile wykręci do końca sezonu.

1

@LS akurat tego przypadku nie znałem, także dziękuję, zapoznałem się. Mimo wszystko wydaje mi się, że kiedyś, mówię tu u perspektywie setek lat, takie praktyki były dość powszechne na świecie. Jasne, że jest coraz więcej dewiantów, którzy mając ogromne pieniądze lub korzystając z technologii, robią takie obrzydliwe rzeczy, mimo, iż żyją w społeczeństwach, gdzie jest to kompletna patologia. Natomiast kiedyś to po prostu nie było niczym dziwnym i to jest (chyba jeszcze bardziej) straszne.

7

@Ls0811 zgadzam się, że to ohydne, ale wiesz, że świat idzie właśnie w przeciwnym kierunku, bo takie praktyki kiedyś były bardziej znormalizowane? Jedyne co się zmieniło, to że teraz pewnie można to zrobić przez Internet.

6

@Luciano99 a jak, prawdziwy specjalista to i przez telefon przegląd zrobi

3

@AFA90 uprawnień może nie ma, ale przegląd pewnie ogarnie

1

@Sulimo śliczny jest, ale jakbym zapomniał go nakarmić, to zeżarłby mnie w nocy :D

0

@tristan87 kopyto akurat siadło jak złe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?