0

@Danger204 Trippier i dwie asysty? To jakiś alternatywny świat czy nie wyłapałem? :D

1

@Androchem a może z Pirogiem, Michałem?

1

@Faro zdarzało mi się do sądów lub służbowo wysyłać listy przez Pocztę Polską i sam się teraz zastanawiam, dlaczego nie korzystałem w tych przypadkach z kuriera, jak przy standardowych paczkach. Poczta Polska to dno i sto metrów mułu, do zaorania.

6

@HighestInTheRoom dajcie se spokój, niech sobie każdy wpisuje tam co chce i kibicuje komu chce. Czy to 10 zespołów, czy największych rywali, Leo Messi Team, czy swoją grupę krwi.

Później takie bzdury wiszą w gorących :D

1

@Mario96w podobni jak dwie krople wody

1

@mekston a City z Tottkami też mogło się skończyć 4:3, gdyby sędzia nie miał zwarcia w głowicy

2

Rice Rice baby :D

0

@TR3YWAY dla mnie to brzmi jak "czarni są gorsi niż biali, ale nie wolno o tym mówić" :D
Poprawność polityczna od dawna idzie w idiotycznym kierunku.

0

@kamilop bo czytelnicy WP nie znają nazwisk osób, które realnie mogą być kandydatami PiSu na prezydenta, więc po co ich umieszczać w sondażu.

3

@Czajka90 20 to nie tak dużo, żadne osiągnięcie

2

@ObiwanKenobi
"a 13% zaakceptowałoby dodatkowe 5-10%."

22/42% na skali i 29% na liniówce, bierzemy z pocałowaniem ręki!

1

@DonCarletto w City tak grają bo w deszczowym, brudnym Manchesterze się nawet nie chce na miasto wyjść, a jak tu się skupić na treningu i grze, jak się mieszka w Barcelonie? :D

0

@LM10GOAT od 129zł/mc

0

@Coutinho007 kiedyś strzelimy trzy bramki

0

@AlexDark00 nie takie jak to w Felixa, jeśli myślimy o tej samej sytuacji

8

Piękna gra, serce na boisku, tylko skuteczność do poprawy. Jestem dumny, taką Barcę chcę oglądać co mecz.

1

Kapitalnie nawinął rywala, ale to wykończenie...

0

@AlexDark00 ale te faule takie, że nie da się za nie pokazać drugiej

0

Ale że dzisiaj tyle osób narzeka na to, jak grają Raphinha i Pedri, to jest dla mnie niepojęte.

7

Ta kartka to skandal...

2

@Pawel13sz Marian Lewandowski, 43 lata

1

Barca zaczęła płacić sędziom, żeby pomagali rywalom, bo już się za łatwa ta gra robiła.

0

@PatrykBarca dzisiaj dopiero zadebiutował i został bohaterem spotkania. W kolejnym meczu również zagra, bo Donnarumma jest zawieszony. Oczywiście o tym wygryzieniu ze składu wspomniałem z przymrużeniem oka, ale jeśli się pokaże, to może wpłynąć na swoją sytuację i zapewnić sobie jakieś minuty.

1

Tenas jeszcze wyrzuci Donnarummę z pierwszego składu :D

0

Świetna interwencja Tenasa.

2

@sevs brawo, szacuneczek :)

0

@VegetaPolska nie mówi się autobus, tylko solidna gra w obronie

0

@P33ck kapitalna odpowiedź na bramkę Lyonu

1

@Rewolucja123 odpowiedź brzmi tak

1

@FcPortoFan1999 ogólnie jego przygoda w Lens wygląda bardzo dobrze. Wyczynu z zeszłego sezonu pewnie nie powtórzą, ale liczę, że uda im się skończyć ten sezon na 4/5 miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?