FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danger204 Trippier i dwie asysty? To jakiś alternatywny świat czy nie wyłapałem? :D
1
@Androchem a może z Pirogiem, Michałem?
1
@Faro zdarzało mi się do sądów lub służbowo wysyłać listy przez Pocztę Polską i sam się teraz zastanawiam, dlaczego nie korzystałem w tych przypadkach z kuriera, jak przy standardowych paczkach. Poczta Polska to dno i sto metrów mułu, do zaorania.
6
@HighestInTheRoom dajcie se spokój, niech sobie każdy wpisuje tam co chce i kibicuje komu chce. Czy to 10 zespołów, czy największych rywali, Leo Messi Team, czy swoją grupę krwi.
Później takie bzdury wiszą w gorących :D
1
@Mario96w podobni jak dwie krople wody
1
@mekston a City z Tottkami też mogło się skończyć 4:3, gdyby sędzia nie miał zwarcia w głowicy
2
Rice Rice baby :D
0
@TR3YWAY dla mnie to brzmi jak "czarni są gorsi niż biali, ale nie wolno o tym mówić" :D
Poprawność polityczna od dawna idzie w idiotycznym kierunku.
0
@kamilop bo czytelnicy WP nie znają nazwisk osób, które realnie mogą być kandydatami PiSu na prezydenta, więc po co ich umieszczać w sondażu.
3
@Czajka90 20 to nie tak dużo, żadne osiągnięcie
2
@ObiwanKenobi
"a 13% zaakceptowałoby dodatkowe 5-10%."
22/42% na skali i 29% na liniówce, bierzemy z pocałowaniem ręki!
1
@DonCarletto w City tak grają bo w deszczowym, brudnym Manchesterze się nawet nie chce na miasto wyjść, a jak tu się skupić na treningu i grze, jak się mieszka w Barcelonie? :D
0
@LM10GOAT od 129zł/mc
0
@Coutinho007 kiedyś strzelimy trzy bramki
0
@AlexDark00 nie takie jak to w Felixa, jeśli myślimy o tej samej sytuacji
8
Piękna gra, serce na boisku, tylko skuteczność do poprawy. Jestem dumny, taką Barcę chcę oglądać co mecz.
1
Kapitalnie nawinął rywala, ale to wykończenie...
0
@AlexDark00 ale te faule takie, że nie da się za nie pokazać drugiej
0
Ale że dzisiaj tyle osób narzeka na to, jak grają Raphinha i Pedri, to jest dla mnie niepojęte.
7
Ta kartka to skandal...
2
@Pawel13sz Marian Lewandowski, 43 lata
1
Barca zaczęła płacić sędziom, żeby pomagali rywalom, bo już się za łatwa ta gra robiła.
0
@PatrykBarca dzisiaj dopiero zadebiutował i został bohaterem spotkania. W kolejnym meczu również zagra, bo Donnarumma jest zawieszony. Oczywiście o tym wygryzieniu ze składu wspomniałem z przymrużeniem oka, ale jeśli się pokaże, to może wpłynąć na swoją sytuację i zapewnić sobie jakieś minuty.
1
Tenas jeszcze wyrzuci Donnarummę z pierwszego składu :D
0
Świetna interwencja Tenasa.
2
@sevs brawo, szacuneczek :)
0
@VegetaPolska nie mówi się autobus, tylko solidna gra w obronie
0
@P33ck kapitalna odpowiedź na bramkę Lyonu
1
@Rewolucja123 odpowiedź brzmi tak
1
@FcPortoFan1999 ogólnie jego przygoda w Lens wygląda bardzo dobrze. Wyczynu z zeszłego sezonu pewnie nie powtórzą, ale liczę, że uda im się skończyć ten sezon na 4/5 miejscu.