FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo skazani nie stawiają się już w zakładach w wyznaczonym terminie. Są do nich doprowadzani przez funkcjonariuszy. W praktyce skierowanie do wykonania kary oznacza, że od dziś Panowie będą mogli spodziewać się delegacji, która każe im się spakować i iść z nimi. Ale równie dobrze może to trwać miesiąc.
4
@Kluivert_P wyglądają zabójczo. Na zdrowie :)
1
@tadzik447 zostało im ze stołu wigilijnego
1
@MesQueUnClub_87 ale Filip już jest xd
1
@FcPortoFan1999 do szopy hej pasterze
3
@John_Doe nawet pomijajac to, o czym pisze @Safrani, 2k to śmieszna liczba i i tak potrzebujemy więcej siły roboczej z zagranicy, żeby nasza gospodarka mogła funkcjonować. Tylko trzeba podchodzić do tych imigrantów z głową, a nie wpuszczać byle kogo, albo co gorsza rozdawać im pieniądze.
3
@mekston ja po Neymarze jeszcze bardzo mocno liczyłem na Lucasa Mourę, kiedy grał w Sao Paulo i na początku jego pobytu w Paryżu. Zdecydowanie miał potencjał na większą karierę.
0
@Colin94 po której okolicy?
1
@norbi77 zabawny serial, polecam na odmóżdżenie :D
1
@Bocheno1 @Kgorecki2500 ja jako osoba, która niestety wypaliła w swoim życiu dosłownie kilogramy i rzuciła, absolutnie nie jestem za legalizacją, natomiast na tapecie jest temat depenalizacji, a nie legalizacji, a to już inna sprawa. Karanie ludzi za posiadanie kilku-kilkunastu gram suszu czymś innym niż mandatem to abstrakcja. Zdecydowanie nie powinno być to przestępstwem, tylko wykroczeniem. A młodym ludziom obecnie krzywdę może zrobić zarówno używka, jak i konsekwencje jej posiadania, co nie jest dobre.
1
@Kgorecki2500 "Nowinki" :D
0
@Kitek1640 żeby przestał co roku mi wchodzić na dach i wsadzać nogi do komina
1
@Jakchcesz leci na strumyczku
1
@maroon mam tak samo z rowerem
4
@Luciano99 co jest w pojemnikach?
6
@Lanosss z drugiej strony są środowiska, które uważają, że jedzenie mięsa w jakikolwiek dzień to zbrodnia :D
5
@Sulimo gdyby Bóg nie chciał Krychowiaka w Barcelonie, to by inaczej świat stworzył :D
1
@ranger3120 nie zgodzę się co do tego, że im węższy chwyt, tym lepszy dla najszerszego. Przy v-gripie łokcie siłą rzeczy będą się rozjeżdżać w spięciu, jeśli pracujemy w pełnym zakresie.
Generalnie najlepszy do przyciągania poziomego na wyciągu będzie krótki drążek z chwytem neutralnym, ale jeśli ktoś lubi wąski chwyt, to tak jak wspomniałem wyżej, niech chociaż zamieni v-grip na dwa luźne uchwyty, aby móc trochę rozszerzyć chwyt w końcowej fazie ruchu koncentrycznego. W ten sposób łokcie będą miały więcej swobody i będziemy mogli poprowadzić je bliżej tułowia i też będzie ok ;)
0
@Rewolucja123 polecam zamiast v-gripa wziąć dwa pojedyncze uchwyty (te na paskach), żeby przy pełnym spięciu móc trochę oddalić od siebie dłonie. Dzięki temu łokcie prowadzone są bliżej tułowia, co jest lepsze dla najszerszego :)
2
@Jakchcesz w piłce od dawna powinny decydować noty za styl, a nie gole :)
Chociaż wtedy też byśmy byli poza top 3 w lidze.
0
@ranger3120 a nie można 100 po swojemu? :D
1
@jacobFCB węgiel
2
El Yarek powstrzymuje Rafała, co tu się wyprawia
1
@Kapitan hawk zapraszamy, takich kochamy najbardziej
0
Guillamon perfekcyjny strzał. Czekam aż ktoś u nas strzeli w końcu bramkę tego kalibru w tym sezonie.
1
Pena ratuje nas przed standardową kompromitacją na start meczu
3
@Comentateiro lepiej od razu wrzucić xanax albo dwa
4
@Holsik nie można, teraz musisz inwestować, bo inaczej przyjdzie diabeł
0
@Rl9k1nG myślę, że będzie się przeciwstawiał nowemu rządowi, ale też nie będzie się zapierał rękami i nogami.
1
@Lionel_Messi10 bo ich trenuje prawdziwy Pep