FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AssisMoreira "Hybryda". Wozu i koryta :D
1
@Kapitan hawk odebrał Golden Boya Yamalowi.
0
@cules100pro biorąc pod uwagę naszą obecną kadrę, sprzedaż Erica wydaje się najlepszym rozwiązaniem, choć patrząc na jego wiek i grę w tym sezonie 15-20 mln nie wydaje się wcale aż tak dużą kwotą. No ale wszyscy znamy naszą sytuację i potrzeby, więc na więcej nie ma co liczyć. Jestem za.
6
@Borneo mi to wygląda na ranking popularności, a nie zaufania :)
1
@Messibestplayerintheworld ja byłbym zadowolony gdyby w przyszłym sezonie ŚPD było obsadzone Zubimendim, Christensenem i wspomnianym wyżej Bernalem.
Oczywiście na Kimmicha zamiast Zubimendiego też narzekać nie będę :)
1
@Montjuic jeśli dobrze kojarzę, to Renault prezentowało system tego typu.
Jeżeli etap schładzania należy zaliczyć do gaszenia, to faktycznie ten proces trwa dłużej, więc chyba doszliśmy do konsensusu :)
Dzięki za wartościową wymianę zdań.
7
@mientusek1407 to chyba dobrze, że tu strona trzyma poziom, zamiast mieć śmietnik jak na rm.
0
@Montjuic jestem świadomy jak wygląda kwestia schładzania, natomiast chyba nie jest gaszenie pożaru, prawda? Dodatkowo, jak często zdarzają się te wielogodzinne akcje przy pożarach aut elektrycznych? Mówię tu o całym świecie, nie tylko o Polsce, bo wiadomo, że u nas to na palcach jednej ręki można policzyć takie sytuacje.
0
@Dari0G z tego co się orientuję, to nie gaszenie ognia, a schładzanie jest tą procedurą, która pochłania takie ilości czasu i wody. Choć co do czasu całej procedury, dalej nie są to dni, nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Samo gaszenie takich aut nie trwa znacząco dłużej niż aut spalinowych i zazwyczaj nie jest to kwestia nawet godziny.
Natomiast napisałeś też o pożarze samej baterii i tutaj tak, faktycznie w przypadku niektórych modeli akcja może być skomplikowana (zależy od rozwiązań, które zastosował producent samochodu), ale zwróć uwagę jak rzadko w przypadku pożaru auta dochodzi do zapalenia się tej baterii. I nawet w tym wypadku, gaszenie dalej nie trwa zatrważająco długo.
I żeby nie było, że uważam auta elektryczne za jakieś cudowne rozwiązanie - nie. Uważam, że zarówno auta spalinowe, jak i elektryczne są okej i każdy rodzaj silnika ma swoje wady i zalety. Natomiast argument o "nieugaszalnych elektrykach" uważam za całkowicie wyssany z palca.
1
@IronSanHybrid ależ piłeczka chodzi. Aż się nasza pomoc za Valverde przypomina :D
0
@Dari0G na szczęście żyjemy w takich czasach, że mamy dostęp do prawie nieograniczonej wiedzy i wystarczy poświęcić kilka godzin na zgłębienie tematu. Także zachęcam do edukacji zanim się coś wystuka na klawiaturze.
@Montjuic co do wydzielających się substancji oczywiście masz rację, natomiast sama intensywność takiego pożaru wcale nie różni się drastycznie od pożaru silnika spalinowego. Procedura jest średnio nieco dłuższa, to prawda, natomiast różnica nie jest drastyczna i nie wynika z trudności związanych z samym gaszeniem ognia. Stąd zastanawiam się, skąd ludzie biorą teorię o gaszeniu takich silników przez wiele godzin czy tak jak napisał kolega (być może hiperbolizując) "dwa dni".
0
@Bobo25 okej, w przypadku panierki racja. Choć podejrzewam, że na grillu raczej z niej nie korzystają :D
0
@ranger3120 skąd wziął się mit o tym, że elektryki tak trudno jest ugasić? Przecież to bzdura.
0
@Bobo25 mięso zawsze jest bezglutenowe proszę Pana ;)
0
@Radioactive9705 Johny Sins > John Cena
Nie zapraszam do dyskusji :D
0
@kaczor14 nie ma. Żenada :)
4
@Rastafarnianin nie ma co obarczać winą jedną osobę. Wiadomo, ta kartka ustawiła rewanż, ale takie sytuacje są naturalne w futbolu. Weź pod uwagę, że gdyby nie Araujo, to wynik meczu w Paryżu mógłby być zupełnie inny i ostatecznie dalej bylibyśmy poza burtą.
0
@tadzik447 myślę, że spokojnie mogą skorzystać z opcji "Nie chcę podawać". Nie twórzmy problemów tam, gdzie ich nie ma.
1
@fart bardzo dziękuję! :D
@tadzik447 nie ma, ale można nie podawać płci, jeśli żadna z opcji Ci nie odpowiada :)
4
Chciałbym Was wszystkich gorąco prosić o poświęcenie dosłownie 2 minut na wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Z góry bardzo dziękuję!
https://forms.gle/2VPEo7EKbW99NoKo7
3
@Michael24 nawet się podpisali na końcu
2
@TR3YWAY trening został odwołany i zawodnicy, którzy pojawili się na sesji, zrobili to dobrowolnie.
Drużyna jest w świetnej formie fizycznej, więc rozliczanie zawodników z braku obecności na treningu w dzień wolny wydaje mi się absurdalnym pomysłem.
6
@TR3YWAY miał to zaplanowane już wcześniej, więc co miał zrobić?
Podjął szereg kiepskich decyzji podczas jednej akcji, zdarza się. Nie on pierwszy i nie ostatni. Gdyby nie on, może już w Paryżu byłoby po meczu. Ma teraz leżeć krzyżem i pokutować?
3
@GeneralXavi ja Ci mogę podesłać filmik z takim przejazdem przez rondo, ale każdy już go widział :D
0
@Lanosss po nicku strzelałbym, że jeździsz Daewoo :D
0
@Zoker nie ma oczywistego rozwiązania, Yamal wydawał się rozsądnym wyborem. Przeszedł mi też wtedy przez myśl Lewy, ale ostatecznie w momencie zmiany sam pewnie też bym postawił na Lamine'a. Z perspektywy czasu trzeba było zdjąć Roberta, ale kto to wtedy wiedział.
1
@betonito po co zadawać takie pytanie?
transfer Mbappe > trasfer (wstaw sobie tu kogo chcesz)
2
@Kengo to już Harry miał więcej miejsca pod schodami. Ale za to nie miał okna ;)
13
No cóż, wystrzałowa edycja Ligi Mistrzów :)
0
@BulaKG jeden dzień w roku trzeba odpocząć :)