FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca o, jesteś też autorem artykułów na blogu new-dent.pl?
1
@Hindus trudne się wylosowało, muszę się zastanowić
16
@Serducho a może po prostu trzeba być świadomym, że będzie miał wahania formy jak każdy inny (tym bardziej młody) zawodnik?
0
@NeroTFP1 szanuję. Ja od Nowego Roku wypiłem jedno piwo na swoje urodziny, tak to też trzeźwiutki. Ale w czerwcu mam wypad nad jeziorko z okazji urodzin kumpla, gdzie będzie dużo starych znajomych, więc pewnie wtedy popuszczę troszkę pasa :)
1
@Emhyr i dobrze, niech się nigdzie nie rusza. Wiem, że to zawodnik, którego można bardzo dobrze spieniężyć, ale lepiej pozbywać się graczy, którzy nie wnoszą dużo do gry zespołu.
0
Feliz cumpleanos Panie Luis!
6
@Cygan BRC być może się mylę, nie chciałbym Cię urazić, ale czepianie się czyjegoś wyglądu kojarzy mi się tylko i wyłącznie z prze-kompleksami na swoim punkcie :)
6
@ObiektywnyKibic121 nie nazwałbym tego przypadkiem, skoro dzieje się tak od wielu lat.
Piłkarsko z rywalami z wyższej półki Real zazwyczaj wypada kiepsko, to prawda. Mimo to zawodnicy prawie zawsze potrafią być w stu procentach skupieni, nie tracą bramek po rażących błędach, wykorzystują sytuację, które mają. Potrafią oddać inicjatywę i czekać na błąd rywala. Dlatego to oni wychodzą zwycięsko z pojedynków.
Czy to zasługa Ancelottiego? W jakimś stopniu na pewno. Myślę, że to zasługa całego sztabu, jak i też zawodników. Są odpowiednio przygotowani fizycznie i mentalnie, a trener dopasowuje grę drużyny do zawodników, których ma, a nie na odwrót. W ten sposób większość piłkarzy Realu doskonale czuje się na boisku i wyciągane są ich największe atuty.
7
Dla mnie sprawa z Kounde jest jasna. Jeżeli godzi się grać na prawej obronie, to powinien być nie do ruszenia.
1
@PizzerMan jako osoba chorująca na klasterowe bóle głowy doskonale Cię rozumiem. U mnie jednak, na szczęście, w sezonach bólowych pomaga indometacyna, która jest o wiele tańsza.
Chętnie dorzucę parę groszy i życzę jak najmniej ataków. Trzymaj się!
1
@tbas to nie takie głupie. Więcej piłkarzy dostawałoby owacje na stojąco ;)
0
@MOLESTA "czyli ma drybling i technike, dwie najwazniejsze rzeczy dla brazylijskiego napastnika"
Co Ty za głupoty wypisujesz, w jakim świecie najważniejsze? xD
0
@VegetaPolska taksówka ma taką zaletę, że czasem stoi gdzieś w zasięgu wzroku, kiedy jej potrzebujesz i nie musisz nic zamawiać :)
Poza tym racja, Ubery/Bolty itd wygrywają.
7
@tomek8756 "Polska prasa nie może już niżej upaść."
Polska prasa:
0
On wrócił! :D
No nie wytrzymam.
1
@fart dziękuję bardzo. Co prawda moje plany zawodowe poszły w zupełnie innym kierunku niż studia, ale no nie zaszkodzi skończyć jak już ileś czasu poświęciłem na nie :D
3
Chciałbym Was drugi i ostatni raz poprosić o pomoc i wypełnienie ankiety do mojej pracy licencjackiej. Każdemu, kto poświęci dosłownie 2 minutki na jej wypełnienie i przesłanie, bardzo gorąco dziękuję! Każda odpowiedź jest dla mnie niezwykle cenna :)
https://forms.gle/Vq18cdBJRS54MfV7A
Udanej majówki :)
11
@Luciano99 Lucianos Studio to moja ulubiona wytwórnia filmowa.
A propos historii, warto dodać, że Robert cały swój sukces zawdzięcza właśnie Alexowi. Roberta bardzo zabolała uwaga o "je***ym grubasie". To właśnie po pamiętnym incydencie z kanapką i po utracie najlepszego przyjaciela, Robert postanowił odmienić swoje życie i wszedł na rygorystyczną dietę oraz zaczął w stu procentach dbać o swoje przygotowanie fizyczne. Do dziś Lewy wierzy, że Alex kiedyś mu wybaczy.
1
@kaamil1910 '99 Manchester United
4
@TR3YWAY bo musisz założyć siodełko jak chcesz jeździć na siedząco ;)
0
@Terroriser kolega ma rację, Twoje porównanie jest od czapy. Jeśli zawodnik nie jest na pozycji spalonej to absorbuje uwagę, ale robi to legalnie, więc skąd tu jakaś aluzja do rzutów rożnych??
0
@wojopancer no raczej, z automatu diplomatic immunity, dlatego w język się od początku nie gryzie :D
0
@Kapitan hawk o, Vini założył u nas konto
0
@Michau98 wydaje mi się to mało prawdopodobne w ostateczności, no ale zobaczymy.
10
@Michau98 ja o Panie Roche'u to wiem tylko tyle, że był dowódcą Niebiskich Pasów i walczył za wolną Temerię.
6
@GeneralXavi dziecko > patus > żul
Ale i tak wszyscy do wysiadki :D
0
@Sawik_10 ja osobiście byłem #teamTello :)
1
@NeroTFP1 do tej sytuacji idealnie pasuje ten kultowy mem z dwoma wskazującymi na siebie spidermanami xD
1
@Chucky otóż błąd, to nie są ludzie ;)
Człowiek to istota rozumna, a takim to to tylko jakaś pista kula wisi na szyi.
4
@Comentateiro kaloryfera? Tego urządzenia, które za pomocą bezcennej wody oraz energii elektrycznej rodem z kopalni węgla, nagrzewa naszą ukochaną planetę do czerwoności tak, by kolejne pokolenie ludzi spłonęło w czeluściach piekielnych za nasze grzechy? Panie, żenada, planeta płacze i nie ma dla nas ratunku!