FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RosjaninBut a czy podwyższenie PCC nie spowodowałoby po prostu zwiększenia ceny mieszkań? Flipy dalej byłyby atrakcyjne, a koszt zwiększonego podatku (a przynajmniej jego części) zostałby przeniesiony na kupującego. Dla mnie kiepski pomysł na poprawę sytuacji na rynku nieruchomości.
1
@Popitek12 i ten dźwięk baby potrąconej na pasach, ehh...
6
@blakkudium
- Mame, mogę iść pograć w piłkę na Euro?
- A lekcje odrobione? Mam sprawdzić?
0
@MesQueUnClub_87 moim zdaniem dobrze, że miał takie relacje, jakie miał na tamten moment. Ale mógłby sobie darować takie bezczelne pier***enie. To brzmi jak mocny trolling.
0
@Emhyr ja bym dorzucił ze trzech Tonich Kroosów i git.
4
@Death_voice Pani Paulina Matysiak jest jedną z sensowniejszych osób w Klubie Lewicy, a przynajmniej takie sprawia dla mnie wrażenie. Być może w interesie Klubu byłoby się opamiętać i brać przykład z takich osób, zamiast je karać?
1
@Objectivo bez popitki i bez Popitka, następne pytanie!
1
@maroon co Ty, pod kamieniem żyjesz? :D
@Messibestplayerintheworld to, że gra tam Argentyna nie zmienia faktu, że obecnie reszta drużyn prezentuje tam strasznie mierny poziom, a w dodatku, tak jak zaznaczył @Bobo25 sędziowanie, organizacja, czy choćby realizacja jest na poziomie, który nie przystoi pucharowi kontynentalnemu.
1
@Bulbazaur17 ma się rozumieć!
1
@Bulbazaur17 ja się jeszcze nigdy nie sprzedałem, ale to tylko dlatego, że nikt nie kupował, więc jestem za
3
@Bulbazaur17 a chcesz?
0
@Colon tak, z 6 punktami :D
0
@A4ron wydaje mi się, że kontakt był znikomy, a co ważniejsze chłop zaczął już upadać jeszcze przed nim.
1
Dla mnie to nie jest karny.
0
O, nasz niedoszły pomocnik wchodzi na boisko :)
0
@Destroyer_of_Worlds nie wiem czy będzie, ale dziś mi się podoba jego gra. Swoją drogą Felix też znośnie.
9
Portugalia została zgruzjowana!
2
@Bocheno1
@Culer9002 przyniósł do siedziby przepyszny zakalec
0
@blakkudium było to do przewidzenia
1
@NeroTFP1 dziękujemy, ruska onuco :D
0
@karci0 opcja wykupu to nie jest pierwokup. Opcja wykupu opiewa na konkretną kwotę, zapisaną w umowie. Pierwokup to pierwszeństwo przed innym kupującym, pod warunkiem wyrównania jego oferty.
5
@Arden przykre, w Juve był unikalnym graczem i ciężko wtedy było sobie wyobrazić, że nie będzie topowym pomocnikiem przez kilka najbliższych lat...
1
@KrychaFCB i pewnie dwóch nowych trenerów się tam przewinie w tym czasie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@karci0 przecież dalej liczymy na 3 punkty :)
0
@Donnie_Darko nie zaprzeczam, ale to działa też w drugą stronę. Ma najwięcej zmarnowanych okazji, bo ma najwięcej okazji ogółem. Jak to napastnik.
2
@DIPENSE ma też najwięcej bramek
2
@Luciano99 czy można wynająć chłopaków na dożynki?
0
@Hubertusk mam nadzieję, że rozważają go w takiej roli, ale przy przesunięciu Kounde do trójki stoperów BEZ odejścia Araujo.
2
@Encore to będzie całe 0 tysięcy, mają gest!